|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mirena-kontracepcija
18.7.2007 21:09:56   
Anonimen
Od zdaj naprej brezplačno.Na recept se dobi.user posted image user posted image Ampak jaz sem jo hotela tudi imet,ko se je še plačala.Ko pa sem prebrala stranske učinke adijo mirena.No če katero slučajno zanima saj ni bilo tako pocen.Nekje 30 tisoč sarih je stala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mirena-kontracepcija
18.7.2007 21:31:55   
rainbow
si me vstrašila; kak je s temi stranskimi učinki? Da vidim, če imam katereuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mirena-kontracepcija
18.7.2007 21:36:09   
Anonimen
Ja nevem kak je jaz sem to brala v navodilih zraven mirene.Tako da so me ta navodila prestrašila in se nisem odločila zanjo.Svašta piše,kao da lahko še bolj krveviš,da imaš lahko bolečine da se ti lahko premakne pa svašta.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mirena-kontracepcija
18.7.2007 21:40:04   
rainbow
user posted image user posted image  ok, saj če tak gledaš, na vsakem receptu marsikaj piše; in menda je tudi napisano, da v takem primeru, recimo krvavitev, al kaj pač, se takoj gre h ginekologu. jaz jo imam zdaj že debeli dve leti in nisem zasledila težav; edino situacija s kožo se mi je letos poslabšala, ampak mislim, da ni v zvezi s tem.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mirena-kontracepcija
18.7.2007 21:43:30   
eva1
vojakinja..ti si kr mal poglej kaj vse piše na teh liskih od zdravil..vsega in svašta-tako se firma zavaruje pred tožbami...ponavadi pa ni ne vem kakih stranskih učinkov-razen če nisi lih alergičen na kašno sestavino v zdravilu!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mirena-kontracepcija
19.7.2007 8:59:52   
petraz
Kaj pa vem!? user posted image  Saj ima vsako zdravilo stranske učinke, tako, da Mirena ni edina. Sama si jo bom dala vstaviti po prvi M. po porodu. Takoj po porodu, mi jo je priporočala moja G., (doma imam dva otroka in za enkrat ne bomo imeli več otrok) povrh vsega pa dojim in če bo tako kot pri prvem, bo to trajalo več kot leto dni... zato sem se odločila zanjo. Sedaj še samo čakam user posted image ... Sem pa toliko bolj vesela, ker jo bom dobila na recept...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mirena-kontracepcija
20.7.2007 21:40:38   
jade1
Pri mireni je ravno obratno, krvavitve se zmanjšajo. Jaz jo imam pa nimam nobenih stranskih učinkov. No ja razen tega, da nisem noseča. Upam... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
23.7.2007 21:11:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mirena-kontracepcija
23.7.2007 21:32:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

a mislite, da je fajn, da ni M? jaz sem kar malo skeptična....


Zakaj ne bi blo fajn? Saj M ni zato, ker ni ovluacije.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 7:15:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mirena-kontracepcija
22.8.2007 21:51:15   
ms15
Pozdravljene.

mi lahko katera pove, kako poteka vstavitev? Lahko vzameš kakšno tableto proti bolečinam - prav prijetno verjetno ne more bit ?! user posted image

Jaz grem v ponedeljek!

lp in hvala za odgovor

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?