|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mirena in pridobivanje teže
30.6.2006 15:53:37   
Maja0505
Zanima me, kakšne izkušnje imate tiste, ki imate Mireno in hujšate. Jaz sem pred tem, ko mi je gin. vstavila mireno, hujšala po ločevalni dieti. Shujšala sem, kar nekaj, a sem se zopet začela rediti takoj, ko mi je vstavila to reč.
Moja mami tudi ima M. in me je opozorila, da v navodilah piše, da je potrebno pazit na telesno težo. Men pa zdaj raste in sem skoraj na tolk kilah, kot sem bila 14 dni po porodu. Torej vse sem dobila nazajuser posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sicer ne ločujem več, pa vseeno.......................
Kake izkušnje imate pa druge s tem?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mirena in pridobivanje teže
30.6.2006 16:06:19   
Bubamaraa
Prvič slišim..............Imam Mireno že več kot eno leto in se nisem zredila 1kg.........tko, da ne shaja to bolj iz psihičnega vzroka.....

ne vem res, kaj bi rekla.....naj še katera pove, ki jo ima, če se je zredila, ker jaz se nisem in tudi ene par znank imam, ki se niso......tko da ne vem.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mirena in pridobivanje teže
30.6.2006 17:09:49   
valči
Jaz jo imam15 mesecev in od vstavitve imam 14  kil manj,ker sem bila takrat sedem tednov po porodu.Nisem še slišala,da bi se katera zredila po mireni.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
30.6.2006 17:29:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mirena in pridobivanje teže
30.6.2006 20:29:33   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Prvič slišim..............Imam Mireno že več kot eno leto in se nisem zredila 1kg.........tko, da ne shaja to bolj iz psihičnega vzroka.....

ne vem res, kaj bi rekla.....naj še katera pove, ki jo ima, če se je zredila, ker jaz se nisem in tudi ene par znank imam, ki se niso......tko da ne vem.....user posted image



A  res jo imaš že eno leto?user posted image Ko sem jo jaz hotela,je pa ginekolog rekel,da je to bolj primerno za tiste,ki ne mislijo več imeti otrok!user posted image


Ja Radha to je mišljeno za navadni obroč, ki je drugačen kot Mirena...Mireno imaš tudi maximalno 5 let, po petih leti jo maraš dati ven in zamenjat....Ne vpliva pa na naslednjo zanositev......Počakati je pa dobro tri mesece, ko jo daš ven.....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mirena in pridobivanje teže
30.6.2006 20:40:49   
Gina
Jaz sicer nisem nikoli (načrtno) hujšala, mireno imam pa skoraj dve leti, vstavili so mi jo par mesecev po porodu.  Jaz sicer ne prenašam nobene hormonske kontracepcije tudi zaradi stranskega učinka rejenja - po vseh tabeltah sem se zelo zredila, po enih 10 kil v 14 dneh, po mireni pa NIČ. Sem pa bila prvih par mesecev otečena čez trebuh, kot bi bila noseča. Vendar brez kakega rejenja. Kile imam popolnoma iste, kot v trenutku, ko sem mireno dobila.

Radha, zakaj naj bi bila mirena za tiste, ki si ne želijo več otrok? No, saj jaz si jih res ne, vendar kolikor jaz vem, je edino to pa res fajn, da je ženska, ki si da vstavit mireno, že rodila - kot pač pri vsakem materničnem obročku, spirali. Pa še to je, da mirena stane 30.000.-, traja pa 5 let in če si prej premisliš in hočeš zanosit, si tisti denar pač stran vrgel. Mireno ti pač lahko vsak hip vzamejo ven in spet zanosiš. Jaz ne vidim problema.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mirena in pridobivanje teže
30.6.2006 20:41:35   
tascha
Jest sem imela Mireno pred 2 user posted image skoraj 3 leta, pa mi je g dal jo ven in sem zanosila 3 mesec. Pa ni bilo nič narobe. user posted image   Nekaj mesecev po 2 porodu sem si jo dala spet vstavit in zaenkrat nisem opazla, da bi se zredila, še malo je šlo dol.user posted image Tako, da  nisem sploh pomislila, da bi bila Mirena lahko vzrok odvečnim kg.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
30.6.2006 21:23:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mirena in pridobivanje teže
6.3.2007 11:09:24   
tadejaka
jaz imam mireno ze skoraj 5 let in sem tudi med tisdtimi, ki ne prenašajo hormoskih tablet (zaradi rejenja). na splošno sem nagnjena k temu da se hitro zredim. po porodu sem imela ločevalno dijeto in sem shujšala 24kg, po tem sem si vstavila mireno, tako kot ti, in od takrat sem se zredila le za 3kg in še to v zadnjih 3 mesecih za kar pa ni vzrok mirena ampah povečan obisk hladilnikauser posted image . mogoče je vzrok tvojega rejenja v tem da te je strah povečane teže posledično pa iščeš vzroke v vseh stvareh samo ne v tisti poglavitni. premisili ali se giblješ enako kot prej in ali ješ enako kot prej, če si prvo zmajšala in drugo povečala definitivno ni kriva mirena. user posted image  lep pozdrav!!!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?