|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:12:34   
DaisyE
Porkadijo punce, kaj se z vami dogaja?

Včasih ste tako klepetale, da vam človek še sledit ni utegnu, zdaj pa taka tišina...

A smo ta nove vsega krive?

Zbiram pogum, preden se vam priključim, pol se pa priključim, pa vse dol pade. Se bom še sama sebi smilit začela. :)-:)-:)-

Bliža se moja :hudicek:, ne pričakujem je v ponedeljek, mam pa že vse znake, da bo prišla. Sicer sem par postov nižje deklarirala, da ne bom kupila testa, ampak kot vsi vemo se zarečenega kruha največ poje in ga mam zdaj že ene dva dni doma. In ga gledam in gledam, berem navodila (aja bytheway, gor piše, da ga ne smem pojest... pa tako me je zanimalo kakšen okus ima :(), sprašujem za vrednosti hCG (to samo za to, da lahko pol računam, kdaj bi mi teoretično lahko pokazal). No poskušala bom bit močna in počakat na :hudicek:, da ne bo šel dober test v nič. Težki bodo boji do ponedeljka. :)-:)-:)-

Pa to zdaj ni bistveno. Bistveno je, da je vse tiho, meni je pa dolgčas. Bistveno je tudi, da je jutri PETEK :bravo::bravo::bravo:, zato se dajte no malo predvikendaško razživet.

Evo kave, da se zbudite
:kava::kava::kava::kava::kava:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:17:44   
Linda25
Dobro jutro DaisyE,

hmmmmm - dobra kavica.

Bodi močna in počakaj še par dni, pa opravi test. Upam, da bosta :modri:.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:20:46   
*zvezdica*
Heej!¨

Ja ja dobr si to napisala glede testa:)...smo zgleda vse iste :)...probej počakat vsaj da ti 1 dan zamudi :hudicek:, čeprav vem da je to blaaazno težko. Najhujš je pa pol to, da jo dobiš čist točno in testa sploh ne uporabiš :zmeden:...no OK, vsaj dnarčka nisi stran vrgu...pa vseen! Močno močno upam da se :hudicek: ne prikaže in da zagledaš :modri:!! Držim pesti!
Jaz pa v nove boje...nsalednji teden bo plodni, tko da bo aktivnost še povečana (če je sploh lahko še bolj :) )


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:23:02   
Udb
Daisy, sem jih že jaz včeraj kregala glede nečvekanja!! ;) Pa nič ne nuca! Čist so se razpustile, zdaj ko so počitnice!! :)-


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:26:08   
anadejka
Eeejooooo Marjetka kaj se pa ti razburjaš:rozica::rozica::rozica::rozica:

Babnce so sam lene,ene še spijo,ene so prezaposlene,ene pa srečke uživajo na morju.

Tut jest ti pravm,da bod močna,pozab vse skupi,sej zdej bo kmal vikend,pa se lahk daš mal na off.Pejt se nekam kopat in uživat v ponedeljek pa ti želim da bi bila najbolj srečna punca na svetu in bi zagledala :modri::roza:.

Jest je pa prav tako ne pričakujem zdaj v naslednjih dneh.Čeprav vem da ni splh upanja,ker ne moreva imeti otrok na naraven način,včasih vseeno le malo upam,čeprav vem da :hudicek: sigurno prideh.Ehhhh brezveze.Pa tut čutim jo že :hudicek:,učer sm bla žejna kot hudič,pa spet preveč pridna.Vedno pred :hudicek: imam napad pospravljanja,ne vem zakaj:zmeden:,ampak pri meni je to vedno znak za :hudicek:.Če pa je do nedelje ne bo,lohk pa tut jest kupim testrčk.....sanja :pujs: kukuruz......naprej pa že veste ;)


Lepe vroče sončne in vesele pozdrave!!!:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

Lepo se mejte pa velik se :sloncek::sloncek::sloncek: ;););)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:32:36   
mala važička
mogoče ti je pa vseeno uspelo. Jaz sem imela vse znake da prihaja ene 5 dni preden bi morala dobit M, potem so pa zadnje dva dni kar zginili in ugotovila sva da nama je uspelo narediti :duda:

lp,Katja

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:35:00   
DaisyE
U Anadejka lucky you, ker maš napade pospravljanja. A si te lahko malo sposodim. Mam takšno pri bajti, kot bi strela udarila. Pol pa mojga zafrkavam, da lahko pospravi takoj ko bo iz službe (jaz sem seveda na dopustu, takrat pa ne moreš glih pospravljat, ne?).

Kako se pa kaj počutite zdaj poleti. Jaz sem bila včeraj kot ena taka na pol raztrgana cunja, potem sem si pa še govorila, kako sem boga, pa je blo še slabš.
(Kako naj pa pol imam otroke, če še za sabo ne znam posravljat? :)-:)-:)-). Mi bomo zgleda ena taka razsuta familija. (mau se hecam).

Bom zdržala do ponedeljka, bom na test napisala NE SMEŠ!

Drugače pa, vse pohvale vsem, zelo ste pridne.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:40:10   
DaisyE
Ja Katja, upanje umre zadnje, ne?

Nič nočem preveč mislit na to, da ne bom žalostna, če potem ne bo nič. Moram gledat pozitivne strani :hudicek::

1. Če pride točno, se mi ne zrušijo plani od dopusta (no to je slaba tolažba, ker se mi tudi, če ne pride, ne zrušijo)

2. Spet mi pol mesca ni treba jemat Tifola

3. Lahko grem na pivo

4. Več :sloncek::sloncek::sloncek: (to je bolj za dragega plus)

Če se bom še kaj spomnila, bom pa še napisala.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:44:46   
kajča
jest sem pa ful žalostna :((:((:(( , po vsej verjetnosti sva z :love: ta mesec zamudila O :((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:45:39   
biba77
Zgodaj je se, zgodaj... :)-:)-:)-

Ma, punce, jaz sem danes TAKOOOOO dobre volje, da me nic ne iztiri! 9nebesa9nebesa9nebesa

:kava: sem ze spila in zdaj pocasi delujem tudi v "poslovnem svetu". :)

Kaj pa se tice cveka: ko ni dopustov ali prevelike guzve v sluzbi, je tudi tukaj bolj zivahno... Sicer pa je vceraj bila cvek tema odprta!!! 8)

:miska:

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:46:26   
dolenjka
Jst ne spim več, sem pa seveda :zaspan: ko :hudicek:!
Ko ob 8ih na šiht pridem mam že tok domačga branja na RR, da šele okrog 9h lahko kaj napišem in narišem!

Ej, anadejka, kam ti lahko pošljem ključ od stanovanja (res majhno, samo 31m2), da mi prideš mal pospravt??:)-:)-
Men se namreč kaj tazga ne more zgodit nikol v lajfu! In DaisyE, tut jaz se sprašujem kako bom sfolgala z :duda:, če še najudveh ne uspem pošlihtat!:zmeden::zmeden: Pa da o bajti sploh ne govorim (selitev oktobra če bodo :angel::angel: kaj pomagali)! Jao bože, zgleda da se sploh ne zavedam v kaj se spuščam in to mi tut moja najboljša prijateljica govori (seveda bolj za šalo)!

:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

Dobr je pa sam to, da je dan že četrtek in jutri PETEK in :morje: čaka! :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:49:24   
DaisyE
Sicer bo tale malo za lase privlečena, ampak vseeno...
Midva sva tud prejšnji mesec zamudila O, pa je blo pol ful fajn, ker nisem razmišljala o tem, a je ratalo al ni in sem bla čit na off. Vse je bilo tako kot včasih.

Nič se ne sekiraj, pa solze obrisat, pa nasmejat se.

:)-:)-:)-:)-:)-

...dajmo, dajmo, še malo...

:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Evo zdaj se pa ziher čist malo smejiš...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:49:42   
emaa
daisy s testom kar počakaj, na en dan zamude, jaz pa še kar čakam mojo M, že vem kdaj packa pride, čez vikend, ker grem za vikend na Krk.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:50:58   
dolenjka
Men se zdi, da smo tut zamudil O, ampak žal nisem te sreče, da bi bla zato bolj na OFF :( :zmeden:!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:51:35   
kajča
ti pa si faca DaisyE, res sem se nasmejala, čeprav sem danes čist v bedu.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:57:53   
DaisyE
Ne daj se Ema!!!! Mislim, ti packa ti :hudicek:, če je že cel mesec ni, pol naj pa še kar malo počaka, vsaj tolk, da z morja prideš! Če ne jo lahko pa k meni pošlješ, pa ji bom svoje povedala. Aja pa hvala za spodbudo, sem se že odločila, da ne bom testa delala.
(Mogoče ga bom vseeno pojedla, čeprav gor piše, da ga ne smem).

Dolenjka, če bo kriza z otroci, bomo pa support group ustanovile. Na ta način dvakrat profitiraš... z otroki se mora :love: ukvarjat,ker te ni, pa še ful skrbna mama izgledaš, si si pa ja pomoč našla...:)-

Malo se hecam, da me ne bo kdo preresno jemal.

Zdaj rabim pa še malo spodbude, za uni kup posode v kuhinji. Kakšen nasvet, kako naj se sama opere?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Mislim, punce!?
21.7.2005 8:59:50   
DaisyE
Kako to dolenjka, da nisi na off. A vseeno upaš, da je morda niste, al zakaj?

Blond sem, vem.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Mislim, punce!?
21.7.2005 9:01:41   
lex
Ti dan predlog: Sediš za računalnikom, se tipkaš še naprej in zraven na glas govoriš: POSODA POMIJ SE; POSODA POMIJ SE............:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
Mogoče pa rata:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Mislim, punce!?
21.7.2005 9:03:33   
dolenjka
Butara DaisyE (beri ljubkovalno ;))! Smo vseeno :sloncek:, samo mislim, da smo O falil, tako da vseeno upam da je kaj ratalo (kdo je že bil un, k je rekel "nemogoče je mogoče" ?? Aja, v reklami za Kovinotehno, pred 10imi leti, a ne??)!:zmeden:

Se je posoda že oprala?:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Mislim, punce!?
21.7.2005 9:04:37   
DaisyE
Evo že govorim... Ampak vseeno mislim, da bi jo mogla malo bolj motivirat. Kakšne so prednosti, če je oprana. In zakaj je tako pomembno, da se sama opere.

Da razmislim... Le kaj bi mene prepričalo k takemu dejanju, če bi bila posoda...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Mislim, punce!?
21.7.2005 9:08:17   
emaa
moja tetka M se že nakazuje, sem vedla, med morjem, ampak jaz se ne pustim motit

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Mislim, punce!?
21.7.2005 9:11:17   
DaisyE
:bravo::bravo::bravo::bravo: Ema :bravo::bravo::bravo:

Navsezadnje jo mormo pa razumet... Ubogo, osovraženo :hudicek:. Itak je noben noče, vedno jo preklinjamo... Verjetno si je zato tudi ona zaželela malo dopusta in uživanja na morju.

Evo, zdaj je pa še skregat ne morem. Boga :hudicek:

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Mislim, punce!?
21.7.2005 9:12:09   
emaa
veš saj kam pa mora na obisk pridet, da ni skoz doma, bo pa mal pr meni

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Mislim, punce!?
21.7.2005 9:13:39   
DaisyE
Aja Kajča, še se smej. Ne pozabit se smejat, :)-:)-:)-

Dolenjka, besedo butara jaz vedno jemljem kot kompliment.

Posoda se pa še zdaj ni oprala... Anadejka kje si!???
Cet in gobo mam pripravljeno!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Mislim, punce!?
21.7.2005 9:19:04   
DaisyE
No Ema jaz sem pa tud na test čisto resno napisala NE SMEŠ! in to s črnim flumastrom. Samo upam, da ga ne bo :love: vidu, ker bo potem mislu, da sem usekana.

Zarad :hudicek: se pa ne sekirat. Jaz jo mam v ponedeljek naročeno, tako da ne bo dolgo uživala tvojega gostoljublja. Sicer je nimam namena kam peljat, jo bom pa doma lepo pogostila.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?