|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mleko 3,2 ali 1,6?
18.9.2007 9:57:06   
Bejba
Moja dva miškolina popijeta zelo veliko mleka na dan. Ta večji ga včasih zjutraj spije tudi 4 dcl, potem pa še kakšen čokolino, pa zvečer kaj mlečnega. Na mlečne stvari sta nora. Zdaj me pa zanima, glede na to, da sta stara že ta večji 3 leta, ta mali pa 16 mesecev ali je bolje, da jima dajemo še vedno mleko 3,2 ali prešaltamo raje na 1,6 z manj maščobami?

Tenk ju!

LP; Bejba

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
18.9.2007 10:07:24   
natasaom
moja popije tudi veliko mleka pa je stara 3leta.kupujem polnomastno mleko 3.2 in ga po potrebi zalijem z vodo.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
18.9.2007 10:13:43   
asso
Če me spomin ne vara sem nekje zasledila, da je za tako majhne oz. za otroke najboljše mleko 3,2 in to nehomogenezirano, ker otroci potrebujejo še vedno tudi maščobe, ki so v mleku.
Jaz kupujem 3,2 in če je le možno nehomogenizirano.

Bejba, kaj je z našimi user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
18.9.2007 10:13:48   
Anonimen
3,2 mora bit. Otroci rabijo kalorije. Moj je star 5 in pol, tudi popije zjutraj in zvečer po 2 dcl kakava, pa mu dajem 3,2. Mogoče bi razmišljala edino, če bi bil predebel.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
18.9.2007 10:40:00   
Lenny
3,2 mleko in tudi vse ostale mlečne izdelke za otroka kupujeva z normalno vsebnostjo maščobe. Poleg kalcija potrebujejo še D vitamin, ki je topen v maščobi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
18.9.2007 11:15:49   
Bejba
IZVIRNO SPOROČILO: asso
Bejba, kaj je z našimi user posted image



Joj, Asso mi smo vsi bolani, ta maladva bruhata in driskata, jaz kašljam, da komaj še živim, mojega pa tudi že nekaj črviči. Tako, da bolj berem kot pišem. Se pa javim takoj, ko bo kaj več časa user posted image .

Hvala vsem za odgovore. Naša dva nista predebela, nista pa tudi suhca, zato sem razmišljala o 1,6. Ampak kot sem prebrala, bomo nadaljevali s 3,2.

LP; B

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
18.9.2007 11:22:15   
Anonimen
mleko mora biti 3,2

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
18.9.2007 11:22:34   
srki
Kot večina uporabnic, tudi jaz pravim za 3,2 (a to sploh obstaja, ali je samo 3,5user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
18.9.2007 11:24:24   
Bejba
Mogoče je pa res 3,5 in ne 3,2 user posted image . Uf, zdej si me pa našla user posted image .
Ampak glavno, da vemo za kaj gre a ne user posted image ?

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
18.9.2007 12:14:57   
qwasy
Jaz tut kupujem za tamalo ( 16 mescev) polnomastno mleko, ampak ker spije 6 dcl mleka na dan, sem zdaj nehala komplicirat pri siru in jogurtu. Če ji dam to, dobi kar najinga ta lahkega. Prej smo mel cel kaos v hladilniku.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
1.10.2007 23:27:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
2.10.2007 0:43:01   
Olivija
Jaz jima dajem mleko "direkt" od krave. Vsak večer gremo svežega iskat in ga potem samo prekuhamo. Se mi zdi še najboljša varianta ali pa vzamem nehomogenizirano mleko v trgovini (3,2). Kaj pa vem, nekako sem prepričana, da telo rabi maščobe. 

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
2.10.2007 7:34:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
4.10.2007 14:17:03   
katarina2004
Jaz mu tudi dajem 3,2 včasih ga tudi zmešam z malo vode.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
4.10.2007 17:28:08   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Kot večina uporabnic, tudi jaz pravim za 3,2 (a to sploh obstaja, ali je samo 3,5user posted image )


Sem šibala v hladilnik pogledat - na našem piše 3,5.

Aja, no ja, če ga mamo v hladilniku, potem že veste odgovor - Aleksu dajem polnomastno mleko, kolikor ga pač hoče popiti. Zakamufliram mu ga v kakao , pa med kak gres, kadar je pri volji, pa doma narejen puding še prevbavi.Drugače mu mleko ne gre preveč - nikoli namreč ni imel flaše ( 17 mesecev je star). Je pa tak krepki suhec ( 10 kil ima zaenkratuser posted image ), zato mu vse kupujemo polno (skute, jogurte...)

Imamo pa zadnje čase srečo, ker imajo pri sosedu trop zelooo mlečnih koz. In ln če smo pridniuser posted image  , ga dobimo kak liter. To je šele luksus za malega...user posted image  Kar vidim ga, kako mu napihuje licauser posted image

Ta večji dve pa obe pijeta 1,6 alpsko mleko in tekoči jogurtuser posted image user posted image  - najstarejša zato, ker je v puberteti in jo KAO vse redi, ta srednja pa zato, ker se mora afnat po ta večji....user posted image

Mene pa zredi že pogled na lejko mlekouser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mleko 3,2 ali 1,6?
14.10.2007 23:07:09   
miši
maščobe so zelo pomembne pri celičnih procesih, pri transportu vitaminov..., še posebej so nepogrešljive pri otrocih vse do najstniških let. absolutno polnomastno mleko oz.mlečni izdelki.


_____________________________

http://www.papicajezakon.blogspot.com

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?