|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moški in njegov avto
14.11.2008 20:11:09   
Zanica
14 dni nazaj je na moževem avtu pregorela žarnica (dnevne luči).... mislim si, saj jo bo zamenjal... ker ne ve kako se zamenja žarnica, valjda bo odpeljal avto mehaničarju in dal tistih 15 evrov max za zamenjavo... pa ni šel... dva dni nazaj sem se neki jaz peljala z avtom in ko sem šla ven, mi je čevelj nekak zakačil tisto kljuko za odpiranje haube in jo pač moraš odpret in zapret, in tko sem čist normalno naredila... danes mož gre na krajšo pot v mesto oddaljeno 1 uro, vidi ga zlomka, pregori še druga žarnica... ker je že tema, pokliče AMZS, izpade da ne morejo sploh haube odpret.... Seveda, kliče mene, da ali sem jaz odpirala haube, pravim kaj je bilo, in naslednje besede so bile da nikoli več ne bom vozila "njegov" avto....

Zdaj sem seveda jaz tista ki je kriva za vse.... p*******la bom! Sicer sem kr dobra voznica, moram se pohvalit in rada vozim.... ampak ne, jaz njegovega auta NIKOLI več ne dobim...joj kako grozno. zlomil mi je srceuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 21:09:30   
marijaklara
Sicer ne vem kje je bil problem, da se havba ni odprla, ampak včasih se pač zgodi, da se kaj zaskoči.
Naj še jaz povem svojo nezgodo z lučmi na avtu:
Lani jeseni je tudi nama pregorela žarnica (imava en avto). Moj ni preveč tehnični tip in ni odreagiral, jaz pa tudi ne takoj in sva se dober teden, mogoče dva vozila z eno sprednjo lučjo. In glej ga vraga, peljeva po Lj. obvoznici proti Vrhniki in kar naenkrat tema. Ura je bila devet zvečer. Kaj nardit? Prižgem vse štiri utripalke in sva tako peljala do izvoza Brezovica in tam na prvo črpako, kjer nama je prijazen prodajalec menjal obe žarnici.  je še povedal, da ko pregori ena luč, jo je treba takoj v roku par dni menjat, ker bo tudi druga sigurno v nekaj dneh mrknila.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 21:22:06   
leaberni
 Da ti jaz povem kako je pri nas. Imam moža avtomehanika, pa če pregori žarnica jo moram menjati sama. Tudi če crkne kar koli drugega ga čakam celo večnost. saj za domače nima časa. Sem mu enkrat rekla, če mi ne popraviš, ga bom na servis (k njemu v službo) peljala, tam boš imel čas, da ga popraviš.    Saj pravijo  "kovačeva kobila je vedno bosa

(odgovor članu marijaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 21:23:59   
Anonimen
zlomil mi je srce


Ma dej no.

(odgovor članu Zanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 21:57:20   
darja72
Kaj pa vem, kupi si svoj avto in naj si on "svojega" vtakne v rit. Da meni prijavi kaj takega, bi že najbrž na pamet znal vozni red za v službo.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 22:02:13   
tanikaa
Ko bo pri nas moje - tvoje, bomo vložili ločitev. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 22:03:38   
kajajaka
Kaj pa vem, kupi si svoj avto in naj si on "svojega" vtakne v rit. Da meni prijavi kaj takega, bi že najbrž na pamet znal vozni red za v službo.


Se strinjam, moj tudi ne bi kaj takega izjavila...
Pa ne vem ali zaradi spoštovanja do mene ali strahu user posted image user posted image user posted image

Sicer pa imava vsak svoj avto. Jaz se svojemu staremu razmajanemu cliu ne bi odrekla že zaradi občutka svobode, ki mi ga daje... Pa čeprav ni vreden nič... Zame je neprecenljiv (kot MasterCard)user posted image

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 22:04:52   
kajajaka
Ko bo pri nas moje - tvoje, bomo vložili ločitev.


bravo! se strinjam!
ampak vseeno je fajn filing imet svoj avto...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 22:08:29   
tanikaa
Saj midva mava tudi dva avta . NAJINA.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 22:13:56   
Anonimen
Midva imava pa moj-tvoj in tvoj-moj avto. Jaz seveda vozim boljšega. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 22:19:00   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Midva imava pa moj-tvoj in tvoj-moj avto. Jaz seveda vozim boljšega. user posted image


Midva tudi user posted image . Samo mi ni jasno kaki ded je to , da ne zna zamenjat žarnice na avtu user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 22:22:36   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Midva imava pa moj-tvoj in tvoj-moj avto. Jaz seveda vozim boljšega. user posted image


Midva tudi user posted image . Samo mi ni jasno kaki ded je to , da ne zna zamenjat žarnice na avtu user posted image .



user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moški in njegov avto
14.11.2008 23:31:06   
AnBan
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Midva imava pa moj-tvoj in tvoj-moj avto. Jaz seveda vozim boljšega. user posted image


Midva tudi user posted image . Samo mi ni jasno kaki ded je to , da ne zna zamenjat žarnice na avtu user posted image .


Len ko ****selj!

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 0:00:50   
ronja
Ma, moj lubi se je pri axu tudi zafrkaval 100/h, da je dobu žarnico ven - je bilo res smotano, tudi jaz nisem najprej znala...
Midva mava samo 1 avto, tak da si kaj takega nekak ne more dovolituser posted image , ker bi potem moral vedno on vozit, hehe.

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 0:16:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Midva imava pa moj-tvoj in tvoj-moj avto. Jaz seveda vozim boljšega. user posted image


Midva tudi user posted image . Samo mi ni jasno kaki ded je to , da ne zna zamenjat žarnice na avtu user posted image .


dober ded....kak sodiš deda po tem, če zna ferdamano žarnico na avtu menjatuser posted image  tile novi avti majo že tak narejeno, da je niti ne najdeš, da njihovi servisi potem služijo z menjavo....

moj nima pojma o pojmu, kar se mehanike tiče....ga krepko šišnem....pa ti povem, da je kar pravi deduser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 0:23:07   
tweed
Midva tudi . Samo mi ni jasno kaki ded je to , da ne zna zamenjat žarnice na avtu .


Nekateri pač ne znajo. Če že delimo spet na moška in ženska opravila: a vse ženske znajo šivati ali plesti ali celo kuhati? Sem srečal že kar nekaj takih, ki tega ne znajo...

Drugače pa je v določenih avtih tako otežen dostop do žarometov, da si ves umazan in opraskan, da ti uspe. Jaz sem pri Corsi moral uporabiti izvijač in klešče, da mi je uspelo zamenjat desno pozicijsko (leva je šla brez težav). Sem naslednjič naročil na rednem servisu, naj še žarnico zamenjajo, ker je ravnokar ugasnila, pa so jo "strokovno" pozabili...

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Ko bo pri nas moje - tvoje, bomo vložili ločitev. user posted image

Enako.user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 1:45:09   
Anonimen
Midva imava pa moj avto in najin avto ... hec mora bit user posted image ... s tem, da se jaz vozim s taboljšim, sploh odkar sem noseča ... no samo glede na najine pretekle izkušnje, je to kar vredu odločitev, ker je moj dragi že kar nekaj avtomobilov obutal iz vseh možnih koncev (razni dogodki na parkiriščih, dvoriščih ipd.) ... tak da naj kar buta stari avto, jaz bom pa tanovega čuvala user posted image .

Se pa absolutno strinjam s tem, da ali dec zna zamenjati žarnico na avtu ali ne, ni nobeno merilo za določevanje moškosti.

(odgovor članu tweed)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 8:10:07   
muška
Tudi žarnice se žal ne menjavajo več tako simpl kot so se nekoč. Jaz moram moj avto peljat k mehaniku, ker mora najprej akumulator ven zašravfat, da lahko menja žarnico. To pa ne verjamem, da lahko naredi kar vsak.

Da bi pa se sekirala zaradi dedovega klobasanja okoli avta. Ma ja, pa naj si ga v rit potisne. Meni je 1x samkrat težil, ko sem nov kombi peljala domov in ker imamo res ozek dovoz in ful ovinek, nisem zvozila v enem šubu, sem pač šla malo vzvratno, je hotel pričet z predavanji, sem mutakoj povedala par krepkih nazaj in od takrat je tiho. Če pa že kdaj kaj hoče mu samo vržem par stvari naprej - v stilu kdo je že naredil kaj škode na avtomobilih (on je zružil še čisto vsakega, ki sva ga imela, jaz na nobenem nisem naredila praske). Se ne pustim - več! Če se hoče kje pucat naj si najde drugega bedaka, jaz sem s tem pri njem opravila. Takoj v napad, ko se prične user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 10:28:19   
Anonimen
Tudi žarnice se žal ne menjavajo več tako simpl kot so se nekoč. Jaz moram moj avto peljat k mehaniku


Enako. Nič nenavadnega ni, če moški ne zna šraufat avta. Znajo pa kaj drugega zato.


Zanica postavi se v njegovo kožo. Men je tud pokrovko vzdignil ko mi je moj spredej opraskal avto. Ta bes itak mine v minuti. Ne se sekirat.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 10:29:31   
ronja
hehe, jaz sem mela izpit več ko pol desetletja pred njim, tako da mi ni nikoli težil. Vsake toliko me opomni, če kaj spregledam ali pa če se zapričam, pa začnem prepočasi vozit, kar mi je ok. Sva oba taka, da nama je ok, če kdo omeni tablo, vsakemu se zgodi, da jo spregleda... Da bi me pa krivil za neke napake na avtu, pa ni potrebe, sva vedno vozila tako stare avtomobile, da se že po defaultu sme kaj pokvarit brez kakršnegakoli posredovanjauser posted image .

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 14:49:30   
F*S*M
hudič pa žarnca, kaj pa moj profesionalc, ki je zdele akumulator spraznil sred lj in mora dalje na tekmo nima časa čakat in morem jaz s kabli v lj zdele da avto zalaufamo in ga pripeljem domov, če bi bil zdele zraven mene bi mu glavo odprla kukala mu ...

tolk sem jezna zdele da se mi kar iz ušes kadi nesposobnež je do konca kej sem jaz tega modela najdla tut ne vem


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 15:10:40   
Poka
Moj gre vedno takoj zamenjat žarnico, ko ugasne. Vem, da si vedno opraska roke, ker danes so avti tako narejeni, da ga ja čim večkrat mehaniku pelješ.

Mene v bistvu ful moti, ker gre res vse takoj naredit, vedno takoj vsako smet iz avta pobere, vedno takoj perilo zloži, problem je samo vtem, da se kdaj kam precej mudi, ampak on mora vsako stvar do konca naredit. Je tak perfekcionist in če stvari niso točno na mestu, kot si je on zamislil, bo šel prestavljat. Ko sem jaz prišla v stanovanje, sem naredila rastur user posted image

Kar se pa avtov tiče, on bi večkrat raje mojega vozu, ker imata isto mašino, sam je moj trikrat lažji, pa zato potegne ko raketa. Tako, da si ne upa nič rečt, če bi njegovega vzela, sicer pa se prej zmeniva. Kar se tiče nesreč in tega, jih ima on na zalogi toliko, da ga jaz še ne bom tako hitro dohitela. user posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 16:39:36   
Gina
Moram reči, da zelo težko poslušam take fore. Pa skoraj ne poznam deca, ki jih ne bi imel, al pa same take srečujem. Sicer se je moj precej odvadil tega, iskat namreč odgovornost, kdo je nekaj pokvaril.

Skratka potem je pa odvisno od moje volje, ali ga nap... pa mu povem, da je en velik otrok, ki ne razume, da reči niso narejene za večno in da se kdaj kakšna tehnična igračka tudi pokvari (pa kaj potem, četudi bi jo jaz v najslabšem primeru res pokvarila, a se zato tako obnaša) ali pa se začnem smejat in mu rečem, da jaz tudi njega ljubim. Ta druga opcija je boljša, samo moraš biti razpoložen zanjo.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 16:52:31   
Ploha
tudi najini avti so najini, in si jih posojava,...popravla jih pa on, ker se zatopi v avte pa še nimamo nekih novih avtomobilov, kjer si žarnice sploh ne moreš zamenjat sam. Si zaupava in tudi če bi se zgodilo karkoli mi tega ne bi rekel,...mi pa vedno pokaže kako se kaj naredi ker me zanima, če pa ga pokličem pa tudi pride na konec sveta da me reši iz zagate.
Zdej ne vem kakšen avto imate,...pri nas ima on malo starejšega pa vedno pravi, da ni suženj svojemu avtu. Pa se mi je že nekakrat zgodil, da sm km butnla, sam ne z avtam s traktarjam, pa vedno kaj v hecu reče (beri: babe itak ne znamo vozit), sam da bi mi pa prepovedal pa ni šans.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 18:15:13   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ko bo pri nas moje - tvoje, bomo vložili ločitev. user posted image


Enako. Ni me zmotilo to, da ne zna zamenjati žarnice, še najmanj. Uh, koliko je takšnih moških. Pa da jim je treba težit, naj vsaj avto odpeljejo, da bodo drugi to uštimali. Bolj me je zmotila definicija MOJ AVTO. Midva imava dva avtomobila, ki sta oba NAJINA. In nihče od naju si ne drzne reči moj ali tvoj avtouser posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?