|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
3.1.2006 12:50:25   
Anonimen
LP!

Že sam naslov veliko pove...
Sem v 7. mesecu in z možem nekako ne moreva prit na isto valovno dolžino glede sexa! Če pa že začneva, pa to ni to, ker mu vidim,(kasneje mi pa tudi prizna), da je zadržan.
Pravi, da mu gre po glavi, kako naju user posted image  gleda, pa sliši, pa .... za znoret.
Včeraj sem šla kr fajn jezna spat!
Ponujam mu literaturo na to temo, vse lepo prebere, pa je kak dan o.k., potem pa spet začne, da nebi rad da je kaj narobe...pa če se s trebuščkom slučajno dotaknem njegove kože, potem že vidi kako ga je user posted image  pogledal.... svašta!
Pravi, da raje potrpi še par mesecev, samo da bo z user posted image  vse v redu. (je pa res, da je user posted image  zelo zelo zaželjen in moj mož je prečudovit kakšno pozornost namenja mojemu bušeku, se z njim pogovarja, non stop ga lupčka,... vem da bo pravi ati)

Ne rečem, da bi bilo kaj narobe z mojo nosečnostjo, ampak vse je O.K.! Tudi moje počutje. Sploh pa mi je težko, ker mi sex sedaj v nosečnosti velikooo bolj paše kot recimo prej. Tako zelo, da se moram potem pač sama vsaj 1x dnevno zadovoljituser posted image

Tudi se veliko pogovarjava na to temo, pa na koncu le popustim. Kaj pa naj? Saj želi user posted image  le najboljše, strah ga je. Mene pa tudi včasih, priznam. Sploh sedaj mi je čudno, ko je trebuh tako zelo velik.
Se pa veliko carklava, lupčkava, stiskava,no,... vsi trije.

Je boljše da ga ne silim, ne? Saj bomo potrpeliuser posted image   ...bo pa potem toliko bolj pestrouser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
3.1.2006 13:03:03   
Anonimen
Tudi moj je imel podobne user posted image probleme. Nažalost jih ni rešil in smo celo nosečnost bolj malo sexaliuser posted image . Sedaj se pa meni ne da - nimam čisto nobene želje. Baje je pri drugem otroku lažje!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
3.1.2006 13:03:21   
Anonimen
Ja, seveda, da ne bo potem otrok prvič, ko bo zagledal možev penis, začel veselo mahati z ročicami in se smejati, ker ga bo poznal.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
3.1.2006 14:14:13   
mamči
Kaj sta hecna, da bota tako dolgo čakala..... Ti ga kar lepo napadi in vse bo o.k.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
3.1.2006 14:33:59   
Anonimen
Jaz pa ti svetujem, da ga ne sili in ne prepričuj, ker ne bo efekta. Vem, da je težko, ker hormončki nosečnkice kar razganjajo. Midva sva bila vse tri nosečnosti na istem, kot sta sedaj vidva.
Sicer ga noro privlačim in on mene. Ko sem med pravo nosečnostjo poskušala izsilit seks od njega, mi je rekel (takrat me je zelo bolelo, sedaj pa vidim, da je pač povedal po resnici, tako kot je čutil, brez olepšav...), da sem v njegovih očeh trenutno le "embalaža za otročka" in da ga pač fizično ne privlačim. pa čeprav se nisem zredila, skrbela sem zase in bila urejena, kot se le da. Ampak kaj češ, eni bodoči očki pač ne morejo preko tega. Pa tudi veliko nosečnic je, ki enostavno ne zmore seksa zaradi pregrad v glavi.
Poskrbi sama zase, rjacaj se, kolikor se le da, glej svinjarije na netu, listaj po erotičnih revijah, pojdi na kak seksi chat,...
Bodi vesela, da se tako veseli otročka in da se ukvarja s trebuščkom.
Prišel bo vajin čas in si bosta spet dala duška. Sedaj ga pa poskušaj razumet.
Lep pozdravček, lepo nosečnost še do konca in srečno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
3.1.2006 17:20:12   
Jančika_
Verjetno je res zoprno, če tebi ful paše on pa noče. Samo silit ga pa res nima smisla. Saj tole bo kmalu mimo, potem pa spet jurišuser posted image .

Jaz sem ful vesela, da sem mojemu privlačna in da ga nosečnost nič ne moti. Trenutno sem dobila gor dve kili, seveda na strateškem mestu - na bokih in riti, pa je cel slinast. Jaz se pa komaj lahko v ogledalo pogledam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
3.1.2006 20:38:52   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, seveda, da ne bo potem otrok prvič, ko bo zagledal možev penis, začel veselo mahati z ročicami in se smejati, ker ga bo poznal.user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
3.1.2006 23:43:21   
valči
Vem,kako sem se mučila z možem,ko sem bila obakrat noseča.Ampak jaz sem možeka pretentala sploh drugič,ko sva še na dan poroda seksala,saj sem hotela spermo,zaradi pospešitve porodauser posted image .Pa še pomagalo je.

Ti pa mu malo knjige pokaži,v katerih piše o tem,pa bo videl,da res ne bo nič.Pa nežen in potrpežljiv naj bouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
4.1.2006 6:35:59   
Moyca_
moj je bil bolj pazljiv ampak vedno za akcijo. So pa še druge možnosti- saj sama veš- in mislim da bo zelo vesel in ti tudiuser posted image


_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
4.1.2006 14:27:35   
Anonimen
Pri nama je bilo v prvi user posted image hudouser posted image Mene so hormoni trgali 100 na uro, in bi user posted image non stop

On bi potem ko sme ga zagrela, le sam ne bi začel akcije.Na koncu pa sva se uskladila da je bilouser posted image obema v redu.

Sedaj pa sem malo bolj utrujena od letanja za 16 mesečnikom, vendar mož pravi da še vedno neutrudnauser posted image . Tako da kar sama naredim pobudo in je. Tudi tebi predlagam.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
4.1.2006 17:03:56   
Stefka
Tudi pri nama je bil prvič precejšen problem. Zdaj ga menda ni, ker pravi, da je vse drugače, ker mu je bilo takrat še vse novo. Ampag ga malo sumim, da ni čisto res user posted image .
Je pa čisto res, da se zdaj meni ne da user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
4.1.2006 17:36:56   
Anonimen
Jaz sem se v 9.m. tudi morala sama, ker ga ni hotel v glavo rukat.user posted image  Pred tem pa sva 1-2x na mesec, ker je bilo pri meni rizično, pa dragemu tudi ni dišalouser posted image

Po porodu pa še moraš čakati 6 tednov.user posted image

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
15.1.2006 11:12:19   
Grascakinja
Ženske smo včasih nepoštene. Bi samo, če nam paše in bog ne daj, da bi nas vseeno hotel prepričati v to; če pa njemu ne paše, smo pa užaljene.
Ne sili ga v nekaj, kar mu ne paše. Tudi ti ne bi hotela, da bi te silil v nekaj, kar tebi ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mož se boji sexa zaradi moje nosečnosti!
15.1.2006 11:35:19   
Anonimen
Zadeva je delikatna. Morda bi pri vsem tem najbolj pomagalo, če se poskusite samozadovoljevati v njegovi bližini in ne na skrivaj. Pri tem se rado zgodi, vam bo priskočil na pomoč. Navsezadnje se nosečnice ne smejo naprezati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?