|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mobilne hišice Straško-RELAX
14.11.2012 14:18:41   
Jenny17
Zadnje dneve razmišljam o poletju. Zelo mi je všeč Pag, zato me zanima, če je mogoče že kdo bil v Relaxovih mobilnih hišicah v Straškem (številka 7, 9 ali 10). Kakšne so parcele? Katera od teh treh se vam je zdela najboljša. Skratka... karšna koli uporabna informacija user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mobilne hišice Straško-RELAX
14.11.2012 16:56:31   
Anonimen
Če so to iste hiške, kot so tule označene s 7, 9 in 10: http://www.kampstrasko.com/pdf/CampStrasko-Map.pdf potem tja jaz nebi šla ker so na živem soncu.

(odgovor članu Jenny17)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mobilne hišice Straško-RELAX
14.11.2012 18:13:04   
Jenny17
Ne, kolikor vem, to niso parcelne številke, ampak številke Relaxovih hišic.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mobilne hišice Straško-RELAX
14.11.2012 18:16:23   
Anonimen
Če ima relax svoje hiške kaj drugače oštevilčene ne vem, ker če se po kampu sprehajaš so na mobilnih hiškah iste številke kot so parcelne številke. Če praviš da to niso hiške čisto na levi strani kampa, potem mi pa povej parcelne številke na katerih so te hiške, pa ti bom povedala.

(odgovor članu Jenny17)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mobilne hišice Straško-RELAX
14.11.2012 18:41:06   
Jenny17
Hvala Otika! Tole sem našla na njihovi spletni strani, ampak ker kampa ne poznam, mi to kaj dosti ne pomeni user posted image
hiška št. 7 (parc.št.348),
št. 9 (p.š.355),
št. 10 (p.št. 335).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mobilne hišice Straško-RELAX
14.11.2012 19:28:20   
Anonimen
Aha ... no to so vse hiške v starem delu kampa, kar pomeni da je v bistvu povsod senčka. So majčkeno bolj nagužvane kot v novem delu, ampak ima vsaka svojo terasico, tako da je vsaj na njej nelak zasebnosti. WC je blizu, trgovina tudi ... plaža je pa mogoče slabo minutko stran in pod hiškami ob plaži je fajno otroško igrišče pa lokalček zraven ... lahko pa kontaktiraš kar direktno kamp in jih prosiš za fotke teh parcel pa se boš na podlagi teh lažje odločila.

(odgovor članu Jenny17)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mobilne hišice Straško-RELAX
14.11.2012 19:29:51   
ajataja
M i smo bili pred tremi leti v Relaxovi hišici in nam je bilo všeč.Sicer številke ne vem več,ampak smo bili tam pri otroškem igrišču ...Hišice imajo klimo tako da sploh ni panike kje stoji ker čisto v senci ne vem če sploh so tele hiške...mi nismo imeli nič vroče noter.Edino kar nas je zmotilo je pač cena teh mobilnih hišk,ostalo je bilo pa vse ok in sama hiška in kamp pač vse je bilo ok.

(odgovor članu Jenny17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mobilne hišice Straško-RELAX
14.11.2012 20:56:56   
sazi
Mi smo bili v teh hiškah letos in lani, pa junija gremo spet. Skupaj s prijetlji smo "stestirali" hišice 1,2,3 in 4.
Od prvih 10 hišic, se mi edino 6 ne zdi ravno dobro postavljena (kar se sonca tiče), ostale so pa kar faj. Seveda je glede igrišča in otrok najbolj fajn, če dobiš prve hišice, ampak tudi prvo leto v 4 je bilo super. Letos gremo v 1 in se že veselim, da bom večino časa kar "doma" pred hiško; ali pri pripravljanju hrane zunaj, branju knjige ali pa v viseči mreži..., otroka pa 3 m stran v pesku in na toboganih.

Sem šla zdajle gledat na plan kampa, kjer sem si sama pisala komentarje o lokacijah. Vse 3 (torej 7, 9 in 10) bi bile v redu. Sama pa bi za nas izbrala št. 7.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mobilne hišice Straško-RELAX
30.4.2013 11:42:15   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Aha ... no to so vse hiške v starem delu kampa, kar pomeni da je v bistvu povsod senčka. So majčkeno bolj nagužvane kot v novem delu, ampak ima vsaka svojo terasico, tako da je vsaj na njej nelak zasebnosti. WC je blizu, trgovina tudi ... plaža je pa mogoče slabo minutko stran in pod hiškami ob plaži je fajno otroško igrišče pa lokalček zraven ... lahko pa kontaktiraš kar direktno kamp in jih prosiš za fotke teh parcel pa se boš na podlagi teh lažje odločila.

Se strinjam s tem Je bila kolegica dve leti nazaj (se mi zdi, da na parceli 335), super velika hišica, s terasico, res malo bolj na kupu, vendar ima vsaka kljub temu svojo zasebnost ;) Pod njimi otroško igrišče, kafič, plaža, meni je zakon v tem delu kampa!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mobilne hišice Straško-RELAX
31.3.2015 23:06:56   
poncointoro
Pozna kdo relaxovo mobilno hiško št. 12? V premium lux coni, blizu otroške igralnice? Ima kaj sence in kako je opremljena?

Hvala

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mobilne hišice Straško-RELAX
1.4.2015 11:24:23   
sazi
Hišice 12 do 19 nimajo ravno veliko sence - so drevesa v tem delu kampa še zelo mlada. Imajo vse hiške teraso s streho, ampak sama hiška je pa na soncu in ni dodatne sence. V delu kampa, kje je druga skupina Relaxovih hišk je bistveno več sence..

(odgovor članu poncointoro)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?