|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mobilne hiške Istra, Kvarner
29.4.2015 19:13:28   
Bluegirl
Ojla,

letos bo naš prvi dopust z enoletnim sinčkom in se nam zdijo mobilne hiške super izbira. Malo oklevamo med:

- Fažano,
- Rabac - Olivo,
- Medulinom in
- Klenovico.

Ima kdo izkušnje (plaža, same hiške, primernost za malega otroka...)? Plusu, minusi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mobilne hiške Istra, Kvarner
29.4.2015 19:22:11   
cacaca
mi smo zadovoljni z rabacom...lani bili in je super...plaža tudi super..smo bili pa v hotelu, večkrat nardili čez kamp sprehod...men je super rabac

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mobilne hiške Istra, Kvarner
30.4.2015 15:20:33   
Bluegirl
Hvala! Še kdo? :)

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mobilne hiške Istra, Kvarner
1.5.2015 0:14:18   
RIJA*
Rabac - plaža pri kampu je nikakva. Ostale plaže pod valamar hoteli pa prekrasne. Kamp tudi nima sence. Pravkar smo v mobilnih v fazani in zaenkrat zgleda cool, plaža lepa, borovci prekrasni, hišice tudi. Mi smo v čisto novih aria, ki so res lepe. Edini minus je, da so te preveč skupaj in ko ie kamp poln, zna biti to najverjetneje kar moteče. Zdaj ni panike. Ostale so manj lepe in so malo bolj normalno postavljene. Minus je še tudi to, da je kamp ogrimen.
Ostalih dveh pa ne poznam.

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mobilne hiške Istra, Kvarner
2.5.2015 22:58:46   
jaz_sem_jaz
Lani smo bili v Rabacu-Oliva, v mobilnih hiškah. Hči je bila takrat stara leto dni. Kamp je velik, tko da je od lokacije hiške odvisno, kako daleč boš imel do plaže. Mislim,d a je največja razdalja 500m?! Lahko, da se motim. Mi smo bili blizu. Plaža- veliki kamni, naravne sence ni. Mobilne hiške- tko tko. Mi nismo meli nekega luksuza, hiška stara/je zaudarjala/brez klime, edino pred hiško lepo urejeno. Do mesta je lepo urejena pot z vozičkom. Igral se ne spomnim, jih lani še nismo tko nujno rabili. Tko da... če je to glavni letni dopust... išči naprej.:)

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mobilne hiške Istra, Kvarner
2.6.2015 10:47:43   
SamoH
Če še niste našli hiške :-)

http://www.avto.net/_PROSTICAS/ad.asp?ID=9785374&show=1

Prosta je v terminu 8.8.-22.8.

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mobilne hiške Istra, Kvarner
28.9.2015 8:53:24   
robista
Vem, da je pozno za letos, vendar lahko komu pride prav drugo leto. Na strani 1nadan lahko najdete veliko izibiro mobilnih hišk za najem na hrvaškem http://1nadan.si/vse-ponudbe/mobilne-hisice-hrvaska


(odgovor članu SamoH)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?