|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modni dodatki!
3.3.2007 22:59:10   
Annny
Evo, tukaj se javlja ena, ki nima prav dosti pojma o modnih dodatkih..user posted image

Nakit, pasovi, torbice ipd.

OK, torbic še imam nekaj, to bi še šlo..
Cunj imam že kar preveč...

Nimam pa blage veze, kako kombinirati modne dodatke...nakita sploh ne nosim, ker imam vedno občutek, da me utesnjuje, ga imam kar pospravljenega..

Torej, kakšen nakit nosite s katerimi oblačili? Kakšen nakit vam je naljubši?

Kako pa ste kaj pogumne s pasovi?

Kje te stvari najraje kupujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Modni dodatki!
3.3.2007 23:51:25   
* Mateja *
Jaz mam 3 verižice, ogrlice iz belega zlata ki jih kombiniram z različnimi uhani, ki so pa vsi skup vredni le nekaj bivših tisočakov. Zapestnic in ur ne nosim. Včasih si dam kakšen pas, po večini pa ne, ker pol mi ful boke povdari oz, moj pas pol zgleda še ožji, je pa že tako preozek!!
Torbic imam sam ene par in jih po barvi jakne ali bunde skombiniram.
Ne kinčam se preveč, se mi ne da, pa zdi se mi, da znajo bit te stvari kar drage, raje z oblekami pa čevlji eksperimentiram!!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Modni dodatki!
4.3.2007 0:23:32   
Anonimen
Jaz imam samo bizuterijo, ker mi uhanov za 600 sit ni skoda stran vrzt, ko se kaj unicijo ali pa ce kake izgubim ... pac, shit happens in kupim nove.
Pa se rada sem barvno usklajena in potem kombiniram uhane zraven.

Imam pa eno verizico iz belega zlata z obeskom iz ametista in uhane iz belega zlata, ki mi jih je podaril fant, pa zdaj dva prstana od starsev za NL (en rumeno, drugi belo zlato) in verizico iz sladkovodnih perlic (darilo za RD od fanta). In to je vse, kar imam 'vrednega'.  Ostalo H&M, Müller itd.

Pasove imam pa tocno 4, 3 od teh so roza user posted image  Vse H&M, pa iz blaga ..

Aja, zapestnic ne nosim, torbice imam pa vse iz blaga .. trenutno sta v uporabi dve, drugace jih pa barvno kombiniram poleti - z japankami & oblekami.

LP, Ribica

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Modni dodatki!
4.3.2007 0:30:46   
Moyca_
pasove vedno kombiniram z enim delom oblačila ali pa z torbico
Nakit imaš v stilu obleke (barva,...)
Torbica podobno kot kos oblačila tudi,...
Malo samo gledaš kaj gre skupaj pa jeuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Modni dodatki!
4.3.2007 8:49:15   
muška
¸JAZ sem tudi bolj revna na tem področju. Imam eno zelo lepo zlato ogrlico v katero sem zaljubljena in jo imam skoz gor! Na vsaki roki imam tudi po eno zlato zapestnico na prstane pa rada pozabim . Uhane imam tudi zlate, ki si jih menjam recimo enkrat na leto z drugimi, ki so iz belega zlata.

Torbice imam samo 3 , pas pa samo eden in še to črn - do nedavnega ga sploh nisem imela, ker ga kao nisem rabila, zdaj pa so kile šle spet dol in rabim nekaj, da mi hlače na riti drži user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Modni dodatki!
4.3.2007 11:30:17   
paris
Jaz imam te robe veliko- z leti se nabere, kaj čmo!user posted image

Barvo torbice kombiniram s čevlji ali jakno ali čisto kontra, na primer:

-plašč+ čevlji v drap ali črni barvi- zraven živo rdeča torbica, (ali zelena ali temno rjava (pri drap- kar pač imaš)in rdeč pisan šal okoli vratu
-jakna+ torbica vojaško zelena+ temno rjavi škornji, šal pisan olivno, belo, svetlo modro, paše tudi oranžen šal
-bela dolga bunda+črna poštarska torba+ črni kavbojski škornji,  okoli vratu živopisan šal vseh barv
-rdeča bunda + rdeči gležnarji+ črna torba+ rdeče bel grobo kvačkan šal

Kombinacij je miljon, tukaj je samo nekaj mojih primerov.

Od bižuterije nosim, velike temno rjave, lesene koravde- na petrolej modro bluzo
in temno rjave hlače na primer.

Včasih si okoli vratu zavežem kakšno rutico, na primer:  belasrajca+kavbojke+superge+ belo modra rutka.

Z modnimi dodatki se da res veliko narediti, ista obleka z različnimi dodatki je lahko čisto drugačna.

Zdaj se mi pa ne da več pisat, dost mate!user posted image



_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Modni dodatki!
4.3.2007 16:25:19   
Magi*
z leti se je nabralo precej nakita. imam pa rada unikatni nakit in večje kose. rutk ne maram, obožujem pa šale. bolj, ko je pisan, bolje je. in torbic imam tudi nekaj: zeleno, oranžno, rdečo, črne, vijola-zeleno, bež...

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Modni dodatki!
4.3.2007 17:30:41   
Strawberrie Cherrie
No, jaz obožujem rute in šale, predvsem v laseh, velike kose nakita, predvsem iz naravnih materialov pa srebra in brona. Torbice imam pa večinoma v črni, temno zeleni, vojaško zeleni barvi. Torbe morajo biti velike, najbolje je če je platnena. Prstani morajo biti veliki, vpadljivi, včasih tudi kakšen mejhen na prstah na nogah - tko bolj za poleti.
Pa sončna in navadna očala user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Modni dodatki!
4.3.2007 20:00:38   
Anonimen
Imam nekaj rutk iz Afganistana so super ampak v moji omari.Pase imam le za v kavbojke.Verižico mam le eno srebrno,ker na vse drugo sem alergična in štiri pare uhanov.Glih včeraj sem si kupila ene velike okrogle pa mi je moj rekel,da se mi lahko papiga ziba goruser posted image user posted image user posted image prstanov imam pet imam pa nagledane v Quelleju za 15 evrov dobiš pet ali 20 evrov sedem prstanov.srebrnih seveda .mogoče bodo v kratkem na mojih prstih malo za spremembo.verižice,če nimam se počutim kot bi mi nekaj manjkalo na vratu,tako,da moram imeti to obvezno gor.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Modni dodatki!
4.3.2007 20:12:04   
solatja
moja skrivnost modnih dodatkov: pasati morajo vsaj k eni stvari, ki jo imaš oblečeno. pas npr. k hlačam (in) ali majci, al pa čevljem, ki pašejo k torbici, ta pa jakni oz. bundi user posted image user posted image user posted image
skratka, svetel (svetlejši) pas lahko super razbije temna oblačila (krilo ali hlače in zgornji del). sama se redko oblečem cela v temna oblačila, s pravimi dodatki pa sem zelo za!! user posted image user posted image user posted image to je lahka al pas al kaka večja verižica al pa fejst bleščeči uhani. al pa pod krilo kake ful hude žabe (ne pretirano spet).
sicer pa, ko gre zares user posted image , se rada oblečem čimbolj enobarvno ali dvobarvno (obožujem črno-belo kombinacijo), kjer dodatki naredijo piko na i (npr. opazna šminka - npr. roza, z roza uhani in nežno roza senčilom). na močno rdečo šminko se najbolj prilega neopazen make-up).... ja, tud make-up je lahka modni dodatek!! res obožujem modne dodatke, od šalov, pasov, nakita (predvsem uhani, ostalo pozabim user posted image ), žab in štumfov.

sicer pa sem po porodu mojo ogromno "zalogo" uhanov zamenjala za vsega 4 pare, NEVISEČE!!!!!! majhni, diskretni (dam mi jih moja user posted image ne potegne skupaj z ušesiuser posted image user posted image ), s swarovsky kristalčki, ki pa super zaokrožijo mojo (že tako popolno user posted image user posted image user posted image ) podobo. en par za 2600 bivših sit!!!
v resnici nism mela uhanov že en mesec, naokrog hodim brez make-upa (razen šminke), skoz v kavbojkah z enim pasom, ki se mi ga ne da manjavat - izpod bunde se itak nč ne vid user posted image user posted image ) in ena in ista torbica binglja z vozička. user posted image user posted image user posted image user posted image ja, včasih so bli drugi časi! user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Modni dodatki!
4.3.2007 23:02:02   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

No, jaz obožujem rute in šale, predvsem v laseh, velike kose nakita, predvsem iz naravnih materialov pa srebra in brona. Torbice imam pa večinoma v črni, temno zeleni, vojaško zeleni barvi. Torbe morajo biti velike, najbolje je če je platnena. Prstani morajo biti veliki, vpadljivi, včasih tudi kakšen mejhen na prstah na nogah - tko bolj za poleti.
Pa sončna in navadna očala user posted image user posted image


ja, saj res, pri meni so tudi špegli modni dodatek. ampak zaradi navadnih špeglov dostikrat ne morem uhanov nosit - se mi zdi že preveč:)

poleti pa obvezno prstanček na nožnem prstu, mi je tako zelo "cute".

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Modni dodatki!
4.3.2007 23:50:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*


poleti pa obvezno prstanček na nožnem prstu, mi je tako zelo "cute".


A tebi tud?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?