|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 11:51:20   
pety78
... le čigava bo obveljala? user posted image Saj vem, da je bilo že veliko tega napisanega, malo sem že prebrala, pa me vseeno zanimajo najnovejše izkušnje, torej parket ali laminat in zakaj. Gre se pa za jedilnico in dnevno sobo, v kuhinji so pa ploščice.




_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 11:53:12   
Anonimen
Parket!
Moj je bil tud pameten....mava zdej laminat.....nikol več. Zdej tud on pravi da naslednjič parket.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 11:53:29   
Anonimen
če imata denar potem parket, pa če nimaš kakih dejavnikov k ga bo hit uničl -velik pes v hiši, otroci, ne vem v čevljih not in ven, pa premikanje kakega teškega pohištva kar naprej sem pa ke.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 11:53:33   
pety78
Še link od stanovanja, saj sem že spraševala vse mogoče. user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 12:01:34   
Anonimen
kje maš kak link?

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 12:11:20   
Anonimen
jaz bom mela laminat. Predvsem zaradi user posted image .. Moja mami ima tud laminat, pes je že 5 let v hiši, skos skače, praska po tleh ko se "pretegne", včasih se tud "lovim" z njim po stanovanju.. In itak ful praska po tleh.. Rezultat - nikjer nobene praske..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 12:18:51   
Lunca1
Jaz sem definitivno za parket, mi je bolj naraven. Laminat pa "odmeva", mislim na zvoke ko hodiš po njem, hitreje se oguli, parket se sicer tudi, samo ga lahko daš polakirat. Predvsem bi pa zdaj vzela panelni parket, ampak tistega, kjer so ploščice ločene in ne tako kot pri laminatu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 12:20:40   
Anonimen
Parket, četudi ni toliko financ, saj se lahko laminat kmalu uniči in ga moraš menjat ali pa brusit in ponovno lakirat, pa si potem na istem. Najprej nastanejo špranjice, ko pomivaš pa še ves nabrekne. prvič imela laminat, pa nikoli več. drugič sva bila bolj pametna in sva vzela parket. zadovoljna in vedno bo ostal parket. Imava tudi psa, ki pa ga ni uničil, pa smo imeli vsakodnevne dirke gor in dol.
Da ne rečem, ad sem v laminatu pustila kup lukenj od petk, ko sme zašibala po kako stvar, ki sem jo pozabila. pa vsak drek, ki mi je padel na tla, se je poznala luknja. Na parketu tega ni bilo.


< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 25.7.2007 12:25:00 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 12:40:53   
TheAngel
Jaz sem za laminat. Dober laminat ne odmeva, ne škripa in tudi ni tako poceni. Mi smo imeli prej dolgo parket in sedaj že en čas laminat pa je mislim da ta laminat veliko bolj trpežen na naše pse, čevlje...
Se ne poznajo praske za vsak dogodek ker ni tako mehka površina. Vzdrževanje pa je tudi lahko.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 12:42:02   
tažana
dejta noter LAPARKET.user posted image  mal heca more bit.

a ste že iz dopusta!?

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 12:45:32   
Naty*Taja
Mah, ja Angel - naš bi naj bil najboljši, tudi drag je bil, taboljša kvaliteta....pa vseeno odmeva! Mi smo dali laminat sam iz razloga, ker nimamo namena bit skoz tu, in če bo svak kej spreminjal....
Drugače pa sem tudi jaz za parket!!! Tudi če se porisa ga prestrugaš in prelakiraš, pa naraven les je. Tale laminat pa je neko umetno sranje. Pa še to: laminat če ni on lepljen se lepo premakne (ker čist od stene do stene ga ne moreš na milimeter odrezat) in so potem lepe špranjice...
Ne res je boljše parket! Če ni problem v denarju kr prepričaj dragega, drugače mu pa tole tvojo temo pokaži. user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 12:46:59   
Naty*Taja
Aja pa še to. Meni po pomivanju ostanejo fleki, pa kakorkoli ga že pomivam....

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 12:48:25   
gala
Laminat je zakon. Če je dobr položen, ne škripa, ne moreš ga odrgniti, po 5 letih se ne pozna, kje je najbolj shojen... Če bi se mogla še enkrat odločat, bi še enkrat dala laminat.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 12:52:33   
total
Jaz sm tut zadovoljna z laminatom.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 13:07:12   
Anonimen
mi imamo v mansardi laminat , takrat nam je bil predstavljen kot oh in sploh kvalitete...je pa katastrofa. Odmeva, hladen, vse se pozna, špranjast....
V stanovanju pa parket iz tikovine...s čevlji not, mali nori, igračke mu padajo in se ne pozna nič. Tako , da sem definitivno za parket.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 13:12:42   
Anonimen
jaz sem definitivno za parket!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 13:59:49   
pety78
Rezultati ankete:    5 : 5 

No, pa sem na istem. user posted image user posted image user posted image

Tažana, vrnili smo se v ponedeljek. Je prehitro minilo. user posted image





_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 14:25:03   
Anonimen
jaz ti svetujem da upoštevaš nasvete tistih, ki so imeli oboje oz imajo izkušnje z obojim

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 14:26:49   
tanikaa
Parket. NIKOLI LAMINAT. Mami ma laminat in se pozna vsaka pikica. Če greš bos se poznajo obrisi stopala. Fuj.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 14:29:14   
poliloni
Sem za parket!!!
Kaj pa laminatni parket? Baje je tudi to - samo se mi niti sanja ne v čem je fora?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 14:29:39   
pika30
Slabe izkušnje z laminatom, sem za parket!!!!

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 14:32:06   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: poliloni

Sem za parket!!!
Kaj pa laminatni parket? Baje je tudi to - samo se mi niti sanja ne v čem je fora?


user posted image user posted image Lamelni parket misliš,moji kolegi ga imajo,zelo lepo pride...podobno laminatu,samo kvaliteta in cena je dosti večja.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 14:39:45   
Anonimen
no šeenkrat jaz.
imam izkušnje z obojim. pri starših parket - sej je lep pa les je les, ampak je bil kaj kmalu ves odrgnjen, z luknjami, in vdolbinami skratka kr neki res ap je da smo premikal skos ene kavče k so mel spod taka čist kuglasta kolesa in so tisti ful lukne pustl.

zdej mam pa laminat in sem zadovoljna, čisti se lepo, ni nič odrajsan manj ga je treba merkat skratka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 14:43:56   
jooly
Jaz bi in imam laminat. Nimam pravega razloga, enostavno mi je lepši za videt in mal "mehkejšega" otipa, če se lohk tko reče. Imam pa v kuhinji temno modrega, v dnevni pa klasiko.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 14:52:42   
TinkiBinki
Midva tudi debatirava o tem. Laminati so meni zelo všeč, barve in to. A je parket večen, pobrusiš in polakiraš in je dolgotrajen. Pri laminatu, pa če poči košček ali se poškoduje,  je treba menjati celega. Tako, da sva se odločila za parket, je pa dražji...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?