|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 19:14:47   
Anonimen
Saj že naslov vse pove...

Jaz dekliščine ne morem imeti, ker bi bilo to malo neodgovorno v 30t nosečnosti, pride samo ena prijateljica k meni in bova gledali filme.

Vseeno pa si ne morem pomagati da nebi pomislila kaj se dogaja tam user posted image

Rabim kakšno spodbudno besedo no user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 19:18:02   
vesel
hmmm fantovščina. Ja sj vsi vemo kaj se bo tam dogajal ampak,če fantu zaupaš pol se nimaš kj bat. A bo mel gsm zravn?user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 19:21:22   
Anonimen
Ja telefon ima s seboj ja. Sicer je bolj na izi stvar, ker vsi povabljeni pridejo z avtomobili oz. ni nobenega organiziranega prevoza, ampak vseeno...


(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 19:21:23   
Anonimen
Ja ne vem no, kaj naj ti rečem, glede na to, da se bosta poročila, mora med vama obstajati neko zaupanje ali pa se poročaš z njim samo zaradi nosečnosti?

Ker jaz bi se poročila samo z nekom, ki mu 100% zaupam in me ne bi nič skrbelo, da počne kaj takega, česar naj ne bi. Če je pravi, če je ljubezen prava in močna potem lahko mirne duše uživaš v filmu.

Če pa te že zdaj skrbi kaj počne.....hm, kaj šele bo po parih letih?

No, vsekakor menim, da bo vse okey, morda se ga bodo fantje malo napili pa bo. Ti se kar sprosti in uživaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 19:24:42   
bodoča
Ja kaj a je tak p*****, da misliš, da te bo prevaral na fantovščini, da bo plazil po striptizeti, če bo prišla, mislim, če je tak, pol ne vem zakaj se ženiš z njim.

Sicer vaju ne poznam, samo predvidevam, da ni tak, ampak ti imaš verjetno v glavi podobo neke filmske fantovščine in se bojiš da bo to potekalo tako kot prikazujejo v večini filmov. Malo pa te verjetno tudi zabada ker sama nimaš dekliščine, bajdevej, saj bi jo pa lahko imela, pač ne bi pila in norela po plesišču, zabavala bi se pa ravno tako lahko s puncami.

Punca pozabi na fanta in na fantovščino in uživaj s prijateljico, mogoče pa te bo on tako močno pogrešal, da fantovščina ne bo dolgo trajala user posted image .

Pa lepo poroko vama želim.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 19:25:44   
metkica1
Nič te naj ne skrbi. Verjetno se imajo fajn, pijejo potem pa se že konča. user posted image
Ti kar uživaj doma in se sprosti. Pa lepo se imejta s prijateljico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 19:29:16   
divadana
user posted image user posted image user posted image draga moja.... vem da ti ni OK, amapk si priredi sama svojo dekliščino v tem smislu da se čimbolj zamotiš in ne razmišljaš...

Ko je moj bratranec mel fantovščino je moj oče šel taj igrat harmoniko in seveda jst sem šla zraven (sem bla edina od punc) pa ne zaradi žurek ampak zarad tega ker ma moja teta kmečki turizem in sem tam pomagala, ker so pač meli v tem prostoru. Uglavnem da vam povem, da so ga napili, ga privezali na križ (križ je bil bolj otroški) in hodili po vasi in imeli te posatej in pri vsaki posatji je spil kozarček, da je bil na koncu.... komauser posted image .... pr prav lušno je blo.... Na koncu so ga pa peljali k bodoči ženi.... in tam je spal cel dan.... user posted image

Zanimivo....... Tko da dej si duškauser posted image

En objemček zate...user posted image

_____________________________

*ljubi nežno kot nebo ljubi zemljo*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 19:38:45   
silvya
Ni fajn občutek, ko si tako doma. Boš preživela. Jaz sem tudi, pa tudi iz enakega razloga nisem imela dekliščine.
Če se nameravaš poročiti z njim mu torej zaupaš. Zakaj sedaj dvomi? Ne otežuj si situacije in uživaj doma s prijateljico. Veš ko boš enkrat dobila dojenčka več ne boš imela toliko časa, da bi si ga za ves večer vzela za druženje z njo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 19:40:07   
silvya
Ti si pa z naših koncev, glede na ta običaj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divadana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 19:52:32   
Anonimen
Niso ravno dvomi, ampak te dedci znajo pretiravati... s pijačo, s križi, z brivskimi mašincami, ...

Npr. kolega so v gatah in z vklenjeno Ančko poslali na štop!

Kakorkoli že, midva se bova lepo pasli po moji spalnici polni cunj in izbirali kaj bova imeli s seboj za preobleči na poroki user posted image  Pa en pir bom spila!






< Sporočilo je popravil AnjaPH -- 5.4.2008 19:53:09 >

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 19:56:42   
Anonimen
Npr. kolega so v gatah in z vklenjeno Ančko poslali na štop!


user posted image user posted image user posted image Hudo user posted image user posted image user posted image

Ma ne sekiraj se, naj se znorijo, vsak kdaj rabi en odklop, pa če je to štopanje z ančko je pač štopanjeuser posted image

Sam to idejo bo treba pa še uporabit k je res hudauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 20:32:35   
Kaliope
kaj se pa sekiraš? Veš kak se boš nasmejala, ko ti bo razlagal, kaj vse so mu ušpičili! Škoda sicer, da tebi tvoje frendice ne morejo kaj podobnega naštimat, ampak bo pa vsaj eden od vaju imel zgodbice za razlagat, ne :) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 20:33:37   
Rožica I
Ja, nič, pošlji mu SMS, da naj se nažura do konca, ker potem bo žural le kot poročen moški user posted image ... 

Ti pa uživaj s kolegico, tudi tebi tečejo zadnje samske minutke user posted image ...



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 20:39:44   
anavita
verjamem, da te skrbi...tud mene bo, ker vem, da so ponavadi prjatli in kolegi lahka zlo nesramni..
verjetno sta se s tvojim o fantovščini pogovarjala in si mu povedala česa te je strah in kaj te skrbi....

verjetno si ga bodo mal prvoščl , ga napil tak da bo jutri potreboval tvojo juhico za mačka...

lepo poroko ti želimuser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 21:10:05   
massylou
Nič bat. Ni zmeri vse tko kot v filmih. Če je kej pošten in fer, če si zaupata in se imata rada, ne bo hudega.
Te pa čist razumem, ker sem bla sama čist živčna, ko je moj imel fantovščino. Sem ga kake 10x klicala (med svojo poredno dekliščinouser posted image ), da se mi na koncu ni več javil on, ampak prijatelj, ki mu je potem zaplenil telefon do nadaljnega. Ja, vem, ja. Pretirano.

Sem pol fotke vidla (po nesrečiuser posted image ) in je bil res priden, za razliko od drugih tam prisotnihuser posted image .

Vse bo ok. Lahko se pa zmenita, da te vmes kaj pokliče, da te "ne bo rablo skrbet, če je še živ"

(odgovor članu anavita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 21:20:10   
vaney
Jaz pa ne vem, zakaj ti zaradi nosečnosti ne moreš imet dekliščineuser posted image Jaz sem jo imela v 20. tednu nosečnosti in bilo je super. Punce so mi zrihtale take dobre igre in fore, da crkneš zraven od smeha. Jaz in ostali smo se komaj sedel od smeha. Pila pa je namesto mene moja priča. Res pa je, da sva imela fantovščino in dekliščino skupaj, bilo nas je okrog 80, najprej smo se konkretno najedli, potem sem bila jaz na vrsti (2 uri smeha), potem so mojega na križ spravili, kjer je bil on na vrsti za izpraševanje, potem pa je moral 1 km nosit precej težak in zelo velik križ. Bil je zelo bogi, ampak se je že med nošenjem križa tolikokrat zbruhal, da se je, ko smo prišli nazaj, že streznil, spil liter vode, se preoblekel in  potem smo feštali naprej do 5h zjutaj.
Nikar se ne sekiraj, kaj počne, ker bo samo tebi težje. Pa najbrž si zaupata (če se ženita, ne?) in veš, da ne bo delal nobenih čudnih stvari.
Drugače je pa tudi od mojega priča mislila narediti napol orgijo na fantovščiniuser posted image , pa sem mu lepo povedala, da ga več ne pogledam, če bo zvlekel tam neke nage ženske, da bodo plezale po mojem bodočem možu in potem tega ni bilouser posted image .

Saj bo kmalu nedelja zjutraj, pa boš pozabila na vse slabe misli, do takrat pa uživaj, kolikor se dauser posted image


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu anavita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 21:28:38   
Marogica
Nič kaj vzpodbudnega...pili ga bodo kot prasci, delali neumnosti, v katerih lahko včasih tudi malo pretiravajo, ker pač mislijo, kako so "izvirni". Upam, da bo lahko čimprej "kliznil" domov. Moj je iz svoje fantovščine odšel prvi...user posted image  Je rekel, da gre malo na zrak, si je poklical taksi, pa domov... Tako to delajo 40-letniki...Kako pa mlajši, pa ne vem..user posted image

Saj bo...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 21:33:35   
Anonimen
No kar se orgij tiče sem mu že zdavnaj povedala, da naj mi po pravici pove če se morebiti kaj zgodi, da lahko vsaj prestavim poroko in v miru premislim.

Skupaj fantovščine in dekliščine nisva nikoli imela namena imeti, pravzaprav mi ni do gledanja prepitkov user posted image  Morda tudi zato, ker bi tudi meni pasalo zvrniti kašen viski ali gintonic, pa pač ne morem.

Zaupanje je pa tukaj čisto postransko se mi zdi. Saj se ne gre za njegovo voljo. Kaj je lažjega kot nekoga napiti, ga zvezati na stol in potem dalje...

Sicer je tam tudi moj brat, njegovi bratranci itd., ki pa mislim, da bi mi kaj povedali (vsaj moj brat) ...


(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 22:54:04   
Anonimen
Hi hi... eh... vsi jo dajo skozi...Pa vsi preživijo user posted image

Če te ma rad, pa če ima resne namene s tabo (to da se bo poročil s tabo, meni še nič ne pove) pa če ma razčiščeno v glavi... bo vse OK. Pa če so kolegi res kolegi... če so pa idioti pa...
Itak ga ti najbolj poznaš.

En kolega se je poročil lani, pa ni hotel imet fantovščine. Pa so mu kolegi to tako zamerili, da so ga enkrat sred tedna ugrabili (dobesedno), ga strpali v prtljažnik avta in ga peljali 100km v prtljažniku (mene je skor kap ko sem to slišala... boh ne dej da bi šlo karkoli narobe (kakšna prometna al pa kaj)
Potem so ga na prizorišču (v enem zakupljenem lokalu) privezali na križ in ga napijali. Mende je bil že ob 18.00 koma.

No to so ekstremi. Ki zame osebno niso v mejah normale.

Ampak HB so se srečno končali.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
5.4.2008 23:15:03   
* Mateja *
Če je tvoj dragi kej od povprečnega slovenca se ga bo nažgal do smrti, pol bo bil mal slab. Pa se bo pol že mal streznil in pil zmerno do konca fešte. Alko bo tekel v potokih, kadilo se bo 100 na uro, morda kaka striptizeta, sam če ima bolj radodarne kolege, ker to zna biti precej drago. Ti se sprosti , pa nej dec dela po svoje. Dobra fora bi bila tudi to, da ga presenetiš z obiskom, ti in tvoja kolegica!  Pa kaj če si noseča, jaz sem tudi bila, pa sem žurala do jutra!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 1:27:31   
Margareta
Moj je drugi dan prišel iz fantovščine še čisto pijan, pa še na nosu je imel tako veliko rano, ki se je spremenila v ogromno hrasto, tako, da se še do poroke ni rehabilitiral.

Takrat se mi je zdelo grozno, ko sem ga zagledala vsega povaljanega pred vrati, zdajle mi je pa prav smešno. Aja, pa še sonce ga je opeklo, da je bil čisto rdeč.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 8:21:56   
Anonimen
No a vas zanima kaj je bilo?

Mene tudi, nameč domov ga ni bilo, klical me je brat nekaj čez šest zjutraj (sem še spala), od njega pa sem dobila sms "ja je bla ampak sva samo plesala".

Tako da očitno drug teden poroke ne bo.

(odgovor članu Margareta)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 8:35:16   
Anonimen
"ja je bla ampak sva samo plesala".

Kdouser posted image  Sem prebrala vse poste, pa ne vem kdo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 8:43:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

No a vas zanima kaj je bilo?

Mene tudi, nameč domov ga ni bilo, klical me je brat nekaj čez šest zjutraj (sem še spala), od njega pa sem dobila sms "ja je bla ampak sva samo plesala".

Tako da očitno drug teden poroke ne bo.


A še zdaj ga ni domov??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 8:54:51   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

No a vas zanima kaj je bilo?

Mene tudi, nameč domov ga ni bilo, klical me je brat nekaj čez šest zjutraj (sem še spala), od njega pa sem dobila sms "ja je bla ampak sva samo plesala".

Tako da očitno drug teden poroke ne bo.


Najprej počakaj, da pride domov, in da ti pove, kje je bil....če se bo še sploh spomnil. Po moje je spal pri kakšnem kolegu....

In, kaj če sta samo plesala? To pa res ni nič takega...

V glavnem, ne delaj prehitro zaključkov....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?