|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj sine prodaja igrače
6.1.2013 20:15:06   
Paštetka
Torej sine si želi iti v Barcelonin kamp in zbira denar, zato pridaja svoje igrače s pomočjo mame: user posted image

Slikice bodo kmalu v albumu. Počasi mi gre.
Seznam igrač oz. skupin igrač (v skupini je vse kar je na sliki, cena je na skupino igrač):
* spiderman (spiderman potapljač, spiderman na motorju- na baterije, spiderman), 10€
* ben10 ( ben10 + 5 figuric, ura z dvema nastavkoma, dve manjši figurici), 15€
* mojster miha vozila (maxi...), 8€
* mega blocks (helikopter, policijski motor, gasilsko vozilo), 8€
* gormiti, (5 figur, največja je na baterije cca 25 cm), 20€
* batman in še dve figurici,1€
* traktorji, bagerji mali, 5€ ima še velike nekje v kleti, če katero zanima
* morbs (mehka igrača, ko jo stisneš, izleti ven oko, ki se spremeni v vesoljca z veliko glavo), 7€
* ben 10 igrica (Igra za dva igralca kjer igralec s pritiskom na ročaj stelja z žogico igralce ven z igrišča. 7 ben 10 igralcev na vsaki strani.)
* hot weels tri komplete 30€
* magnetna tabla s črkami 7€
* orodja (Vse skupaj 25 €, vsa orodja razen kladiva so na baterije in delujoča. . Žaga, brusilnik, vrtalnik, očala, kladivo, ...)
* Traktor claas s prikolico, 20€ * poldi govoreči pingvin 19€
* playmobil (okostje diosaura in gusarja, ki se sveti v temiin je primerno za v vodo), 18€
* otroški teleskop national geographic 20€

SLIKE:
http://album.ringaraja.net/index.php?page=editimage&IDAlbum=17629


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 6.1.2013 20:16:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moj sine prodaja igrače
6.1.2013 20:39:48   
LuLu
Čestitam. Dobra ideja. Naj mu uspe vse prodati. A kladivo je brez baterije? Škoda, bi ga vzela za sebe, ko kako bedarijo naredim, pa da me samo tolče po buči user posted image
Ne bom kupec, ker bi najraje še sama prepričala svojega, da gre v tako akcijo user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moj sine prodaja igrače
6.1.2013 21:35:48   
Paštetka
Hehe, ja brez baterije je. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moj sine prodaja igrače
7.1.2013 8:37:58   
Najaa
Bo hčerka tudi kaj prodajala? user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moj sine prodaja igrače
7.1.2013 8:44:56   
Paštetka
user posted image user posted image hčerki nič ne pomeni toliko, da bi se odpovedala kateri igrači. Jih pa podarja v cerkev za otroke, ki nimajo. To pa, vsako leto ziher 2x. user posted image

Mali pa je res noter. Barca, Barca... Jao...sanja in govori, kako bo on za Barco igral fusbal, mami bo pa na tribunah sedela in mu mahala. Aha, pa kuhala in cote mu bom prala. user posted image in letos bo spet kamp, in govori o njem že pol leta. Odpovedal se je darilom za RD, pa Božičkovih in zdaj se je spravil še med igrače. Včeraj je igrala Barca, pa je v dresu in kapi sedel pred TV-jem in navijal. user posted image

Saj sploh ne vem kakšne cene sva postavila. user posted image če se kateri zdi preveč naj reče. Mali mi je govoril koliko naj napišem user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 7.1.2013 8:46:11 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moj sine prodaja igrače
7.1.2013 8:47:12   
Najaa
user posted image faca mali.
A lahko na kratko poveš, kakšen kamp je to?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moj sine prodaja igrače
7.1.2013 8:56:08   
Paštetka
Barcelonina nogometna šola za deco. user posted image
En teden se deca učijo igrati nogomet s kao najboljšimi trenerji, pa vsako leto pride nek igralec iz Barcelone....teden dni traja ta šola.

http://www.fcbcampus.si/Slovenija/index.php/en/news

http://www.fcbcampus.si/Slovenija/index.php/en/nogometnasolazaotroke/pretekli-fc-barcelona-campi


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moj sine prodaja igrače
7.1.2013 9:08:02   
Najaa
Vau. user posted image Naj se mu izpolni želja... Tole res zgleda super.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
7.1.2013 12:10:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moj sine prodaja igrače
7.1.2013 15:22:23   
Tippi
Ful fino tole! Navijam, da bo kaj prodal user posted image

Mimogrede, moja pa nič ne prodaja, ampak samo zbira sredstva za televizor user posted image Več na ZS, če bi se našel kakšen donator user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moj sine prodaja igrače
7.1.2013 15:27:46   
Paštetka
Jaz tudi upam, da bo kaj prodal. S tem, da slabo kaže. user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moj sine prodaja igrače
10.1.2013 20:07:25   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Torej sine si želi iti v Barcelonin kamp in zbira denar, zato pridaja svoje igrače s pomočjo mame: user posted image

Slikice bodo kmalu v albumu. Počasi mi gre.
Seznam igrač oz. skupin igrač (v skupini je vse kar je na sliki, cena je na skupino igrač):
* spiderman (spiderman potapljač, spiderman na motorju- na baterije, spiderman), 10€ - PRODANO
* ben10 ( ben10 + 5 figuric, ura z dvema nastavkoma, dve manjši figurici), 15€ - PRODANO
* mojster miha vozila (maxi...), 8€
* mega blocks (helikopter, policijski motor, gasilsko vozilo), 8€
* gormiti, (5 figur, največja je na baterije cca 25 cm), 20€
* batman in še dve figurici,1€
* traktorji, bagerji mali, 5€ ima še velike nekje v kleti, če katero zanima
* morbs (mehka igrača, ko jo stisneš, izleti ven oko, ki se spremeni v vesoljca z veliko glavo), 7€
* ben 10 igrica (Igra za dva igralca kjer igralec s pritiskom na ročaj stelja z žogico igralce ven z igrišča. 7 ben 10 igralcev na vsaki strani.)
* hot weels tri komplete 30€
* magnetna tabla s črkami 7€
* orodja (Vse skupaj 25 €, vsa orodja razen kladiva so na baterije in delujoča. . Žaga, brusilnik, vrtalnik, očala, kladivo, ...)
* Traktor claas s prikolico, 20€ * poldi govoreči pingvin 19€
* playmobil (okostje diosaura in gusarja, ki se sveti v temiin je primerno za v vodo), 18€
* otroški teleskop national geographic 20€

SLIKE:
http://album.ringaraja.net/index.php?page=editimage&IDAlbum=17629



Komplet spiderman in Ben 10 prodana, ostalo še na voljo. user posted image
user posted image

HVALA, sine je zelo vesel, da je nekaj zaslužil user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moj sine prodaja igrače
10.1.2013 20:16:16   
LuLu
mama Paštetka, boš ti tudi kako igračo kupla? ... user posted image

Me je spomnilo, ko sem bila mlajša, dosti mlajša... mi je ata za svoj roj. dan dal denar, ker ga sama nisem imela, da sem mu kupla neko darilo user posted image  Denar mora krožit...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moj sine prodaja igrače
10.1.2013 20:47:42   
Paštetka
user posted image mama je vse kupila. Zgleda, da bo morala spet in dati še zraven. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
10.1.2013 23:16:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moj sine prodaja igrače
15.1.2013 8:50:43   
Paštetka
Tistemu, ki kupi 2 kompletka igrač podarim vstopnico Mikijeva Čarovnija (Disney Live) za 19.1.2013, to je sobota ob 15.00

Več na ZSuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moj sine prodaja igrače
15.1.2013 10:35:44   
mateyka
a na bolhi al pa v vrtcu-šoli-knjižnici (da sestaviš in nalimaš kak flajer na steno in napišeš kaj in zakaj se je sine odločil za to + seznam in kontakt)) ni interesentov? je pa lepo, da ima plan in da je podjeten user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 15.1.2013 10:42:02 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moj sine prodaja igrače
15.1.2013 10:37:20   
mateyka
ups

< Sporočilo je popravil mateyka -- 15.1.2013 10:41:28 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moj sine prodaja igrače
15.1.2013 12:39:39   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Barcelonina nogometna šola za deco. user posted image
En teden se deca učijo igrati nogomet s kao najboljšimi trenerji, pa vsako leto pride nek igralec iz Barcelone....teden dni traja ta šola.

http://www.fcbcampus.si/Slovenija/index.php/en/news

http://www.fcbcampus.si/Slovenija/index.php/en/nogometnasolazaotroke/pretekli-fc-barcelona-campi



To je pa tko težko dobiti mesto ker je takoj polhno tako ,da je najbolš ,da ga čimprej prijavite ker smo mi našega tudi lan hoteli in je bilo v enem dnevu vse polno tako ,da bomo letos videli če nam uspe ker je navdušen nad nogometom čist to nobenga treninga ne spusti niti turnirja Tako da nam želim veliko sreče pri majnih nogometaših user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moj sine prodaja igrače
15.1.2013 13:27:43   
Paštetka
Mateyka, ne upam si mu plakata naredit. Smo majhno meste, pa zlobni jeziki in to.... Sicer pa naj se sam spomni, kot se je to, da bo videl, kako težko je denar zbrat za kaj.

Rakica, mali je že prijavljen. za božične praznike so že dali ven seznam za prijave, tako da boste morali spet pohitetie. user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 15.1.2013 13:28:31 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moj sine prodaja igrače
15.1.2013 13:33:50   
RAKICA1
A to ti potem sedaj gre za zimske počitnice mi bomo naška dali poleti. Saj sedaj gremo prek veze mož pozna tega ,ki organizira to in tako ,da smo zmenjeni že ,da bo šel .Aja zlobni jeziki so povsod sam ne se na to vzerat folk mor vedno kaj za povedatuser posted image user posted image user posted image user posted image drugač bi jim bilo preveč dolgčas

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moj sine prodaja igrače
15.1.2013 13:53:47   
Paštetka
Rakica, to je za poletje. 3 termini so. Moj gre takoj po šoli.
2 tedna nazaj je bilo samo še par mest fraj. Mi smo ga prijavili 3.1.
Link poglej user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 15.1.2013 14:00:50 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?