|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj stari ata
21.6.2009 19:27:58   
Kliki
Minilo je že kar nekaj let kar nas je ne ppričakovano zapustil(srčna kap) pa     je bolečina v meni še vse eno močna tako kot da bi se zgodilo včeraj.user posted image
Vsak dan se spomnim nate pogledam v nebo in spregovorim par besed s teboj. Imam občutek da mi daješ moč za nadalno življenje, so dnevi ko si želim da bi biv ob meni mi povedal kako šalo ali pa bi mi samo rekel da me imaš rad.
Na pokopališče kjer si pokopan preprosto ne morem ker je po tem bolečina še večja, grem mogoče enkrat letno, ponavadi za 1. november.
Prižgem pa ti veliko krat svečko doma in obujam spomine na lepe skupne dni.

Hvala ti ata da si me imel rad in da sem bila tvoja mazica.

Z vso ljubeznijo tvoja vnukinja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moj stari ata
21.6.2009 19:32:48   
muha1
Lepo je, da imamo naše najdražje vedno v srčku user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moj stari ata
21.6.2009 20:29:47   
analucija
 ja res je hudo ko zgubimo najdražje.tudi meni bo kmalu minilo 4leta od kar sem zgubila mamico. čez nočuser posted image user posted image
kolikokrat bi jo želela kaj vprašat pa ne morem. pa še to se je zgodilo da sem imela lani rok na njeno obletnico smrtiuser posted image . rodila pa en dan po roku.
žal mi je da ni mogla deliti veselja mojih sončkov.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moj stari ata
21.6.2009 20:42:00   
Kliki
Joj to je pa še hujše. Te čisto razumem.

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moj stari ata
1.2.2010 15:58:38   
Kliki
Evo danes je spet ta dan ko te neizmerno pogrešam. Ni nobene obletnice ali kaj podobnega preprosto si mi danes skozi v mojih mislih.

POGREŠAM TE IN TE BOM VEDNO!

Rada te imam.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moj stari ata
1.2.2010 16:17:53   
andreja2000
Kliki,žal mi je za tvojo izgubo in vem,kako ti je pri srčku .Tudi meni pridejo dnevi,ko tako zelo pogrešam mami(aprila bo 2 leti od kar je ni med nami) in svojo sestro,ravno januarja je bilo leto odni odkar je odšla.
Pošiljam ti user posted image in tvoj stari ata bi gotovo nate bil zelo ponosen.Drži se!


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moj stari ata
1.2.2010 16:20:56   
Kliki
Andreja hvala. Sem spremljala tvojo žalostno zgodbo in zato tubi jast tebi pošiljam en velik user posted image .

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moj stari ata
1.2.2010 16:22:34   
andreja2000

Hvala za user posted image


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moj stari ata
1.2.2010 16:25:11   
štrumfek
punci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moj stari ata
1.2.2010 16:26:33   
Kliki
hvala za user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moj stari ata
1.2.2010 16:44:20   
Anonimen
user posted image user posted image obema

(odgovor članu Kliki)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moj stari ata
21.3.2012 17:58:30   
Kliki
Danes je spet dan ko te zelo pogresam vidim te ob sebi in kar ne morem te objeti. Kmalu(4.4) bo že 10 let od kar te ni med nam.

Počivaj v moru.

POGREŠAM TE. RADA TE IMAM.
Tvoja vnukinja u.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moj stari ata
27.3.2012 18:46:48   
*miska.mcc*
Kliki.....prezivljam zelo podobno. meni je umrla stara mama. 10.2. 2012.   tako sem pričakovala, da bo prišla po enem tednu iz bolnice taka nasmejana, zdrava, vesela nazaj domov...... user posted image ....

pa je kar umrla! prvi vecer. zapančkala..... smotka jedna! tako grozno jo pogrešam, da dobesedno boli. user posted image    v soboto ima rojstni dan.   prvi, ko ji bom šopek nesla na grobek, namesto v roke!

in ja..... tudi sama rabim telefonsko od nebes ali nevemčesa, da jo vprasam take brezvezne vsakdanje stvari!

tak dan je..... smotan za pop****t!
user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?