|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Morda novo upanje za probleme z jajcevodi????
14.4.2006 9:38:04   
Špelka
Čao, bejbe!

Tole informacijo preprosto moram deliti z vami. Ravnokar sem izvedela, da je znanka, ki je imela popolnoma enako preteklost kot jaz in diagnozo saktosalpinks, po 7 mesecih od laparoskopije zanosila!!!!! In da je v zadnjem mesecu uporabljala glino in pila čaje po Ašiču. No, in ker sem malo raziskovalnega duha, sem šla malo na net... user posted image

In našla tole:
http://www.ladeja.si/

Še posebej pa na tej strani tele izkušnje:
http://www.ladeja.si/glina/izkusnje_z_glino.htm - odstavek 3 in 4.

Ne vem, jaz se sicer pripravljam na IVF, ampak imam še en mesec časa. Se mi zdi, da je vredno poiskusiti. Še več - dobila sem kar en nov elan!!!!! user posted image user posted image user posted image

Kaj menite?

Lp, Špelka

< Sporočilo je popravil Špelka -- 14.4.2006 9:39:06 >


_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?