|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Motor ali jaz
2.5.2008 19:41:59   
Trobentica9
Imam fanta s katerim živiva skupaj dve leti.Njegov hobi je pa motor.Priznam od začetka mi je blo kar fino,ko je se je še vozil k meni vozil mene.
Problem pa je nastal takrat odkar živiva skupaj kajti vsak dan,ko gre na vožnjo sem v takem strahu,da ne morem dihat dokler se ne vrne.Kaj šele,če slišim policijo ali rešilca.Saj vem,da vozi počasi po pravilih pa vendar me je zelo strah.Najraje bi,da več nebi imel motorja.Čez zimo vse štima je vse v redu,ko pa se začne sezona pa adijo.
Saj grem z njim večkrat na vožnjo ampak takrat me ni strah,ko pa gre sam sem čisto na koncu z živci takrat ne morem poslušat ne radio ne tv-ja skratka nič dokler se ne vrne.Saj vem tudi z avtom se dogajajo nesreče ampak motoristi so še tolk bolj v nevarnosti.
Sam ve kako je z mano, priznam,da mu včasih preveč težim naj bo doma pri meni naj pusti motor pa takle potem pa mi pravi taka si kot moja mama.In naj mu zaupam,da ve kaj dela,da ve kako vozi pa takle ma.
Se pa bojim mu reč ali jaz ali motor,ker ga nočem izgubit na noben način pa tudi tako ne morem več.
Kaj naj storim?Ne morem se tisti čas zamotit z ničemer niti govorit z nikomer dokler se ne vrne.Imam ga zelo rada ampak nevem kako naprej,ker po eni strani si želim,da bi pustil tale hobi po drugi pa je imel motor že preden sem ga spoznala in v tem vidi veselje se sprosti.Pa še preden sva začela skup živet mi je povedal,da bo imel motor dokler bo lahko.Takrat nisem imela še nič proti temu ampak zdaj....
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 19:51:45   
Anonimen
Kaj pa se je spremenilo da ti kar na enkrat ni več všeč? Če praviš da ti je bilo včasih všeč.

Se ti ne zdi da te mal paranoja daje? Pa verjetno temu ni kriv motor ampak nekaj čisto drugega. Predvidevam.


(odgovor članu Trobentica9)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 19:51:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica9

Pa še preden sva začela skup živet mi je povedal,da bo imel motor dokler bo lahko.


To pomeni do kdaj?
Kateri je tisti "dokler", ko motroja vec ne bo mogel imeti?

(odgovor članu Trobentica9)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 19:53:11   
Trobentica9
Ja dokler bo lahko vozil ali imel voljo do njega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 19:55:40   
jajula
mogoče je boljš da sebe spremeniš, kot da on njega to pričakuješ. pa dvomim da bo kar opustil nekaj kar ga veseli, sploh če si ti to sprejela ko sta se spoznala. verjamem pa da te ful skrbi.

(odgovor članu Trobentica9)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 19:55:54   
Trobentica9
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Kaj pa se je spremenilo da ti kar na enkrat ni več všeč? Če praviš da ti je bilo včasih všeč.


Saj ne rečem,da mi ni všeč.Ko se peljem z njim me ni strah le kadar gre sam.

Se ti ne zdi da te mal paranoja daje? Pa verjetno temu ni kriv motor ampak nekaj čisto drugega. Predvidevam.

Paranoja?Saj me lahk,ko vsak dan gledam takle po tv-ju....Pa ni krivo nič druzga kajti čez zimo,ko je motor v garaži je super brez strahu..



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 19:58:11   
Trobentica9
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

mogoče je boljš da sebe spremeniš, kot da on njega to pričakuješ. pa dvomim da bo kar opustil nekaj kar ga veseli, sploh če si ti to sprejela ko sta se spoznala. verjamem pa da te ful skrbi.


Ja kako naj spremenim to,da me nebo več strah?Potem pa še njegova mama vedno sitnari,če slučajno pokliče ravno tisti čas,ko je na vožnji.Pa daj mu reči naj pusti ta prokleti motor pa a si vidla po tv kaj se je zgodlo...

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
2.5.2008 20:00:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Trobentica9)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 20:01:04   
lojzika
No tudi v avtomobilu se dogajajo nesreče pa vsaka pusti svojga da gre na šiht npr.

Se pravi da ko bosta imela otroke jih dedi in babi ne bosta čuvala ker lahka kdo koga posili (če te zdj skrbi za to kar na tv ju slišiš)

(odgovor članu Trobentica9)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 20:04:55   
Trobentica9
Razumem vse kar mi hočte povedat ampak še vedno nevem kako premagat tale strah?
No priznam,da večkrat ne gre na motor,ko vidi,da sem vsa iz sebe,če samo omeni,da bo šel.Potem me stisne k sebi in reče:bom ostal doma pri tebi.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 20:23:37   
karmy
men se pa zdi da te ne daje skrb, ampak že prava paranoja... ni motor ali jaz, ampak ti ali tvoji živci, ki so že krepko proti koncu. kar posledično pomeni da ne zaupaš v njegove sposobnosti

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Trobentica9)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 20:26:57   
Trobentica9
Zaupam ja njemu in v njegove sposobnosti ne zaupam pa drugim na cesti.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 21:19:17   
Naja31
Podobno je ena pisala na forumu kakšen mesec nazaj.
Preberi še njeno zgodbo in naše odgovore. Moogče ti bo kaj pomagalo.

(odgovor članu Trobentica9)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 21:37:17   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
mam pa predlog - nared se ti izpit za motor, pa se skup vozta okol! user posted image



Se pridružujem predlogu!!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 21:38:37   
Trobentica9
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Podobno je ena pisala na forumu kakšen mesec nazaj.
Preberi še njeno zgodbo in naše odgovore. Moogče ti bo kaj pomagalo.



Kje pa to najdem?

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 21:43:23   
Trobentica9
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
mam pa predlog - nared se ti izpit za motor, pa se skup vozta okol! user posted image



Se pridružujem predlogu!!


Ne morem,ker pričakujemuser posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 21:49:28   
deja27
naslov je mož in motor,na strni 3.

(odgovor članu Trobentica9)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 22:00:58   
*lenc@*
spoznala si ga ko je mel motor in rekel ti je, da ga bo imel...

problem je v tebi, zdaj sploh ko si user posted image (mimogrede čestitam!!)user posted image in ti mal hormoni divjajo, bojim se da ne boš ničesar spremenila...
"pošlihtaj" to zadevo v glavi pa bo, enkrat si že mela vse ok glede motorja


krivi so tud mal mediji ko res opozarjajo kolk je teh nesreč, ki jih pa res ni malo... vse bo ok, le verjet morš v to pa ne obremenjuj se z nečim, ki se ni zgodilo..škoda te je...


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 22:08:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica9

Ja dokler bo lahko vozil ali imel voljo do njega.


Tole se bere, kot da bo vedno vozil motor....user posted image

Malo cudno vprasanje, ampak vseeno...ko pride dojencek, bo imel vec "volje" do dojencka ali do motorja? A sta se sploh pogovarjala o tem? Daj, vprasaj ga, pogovorita se; skoda, da te mucijo taki strahovi....

(odgovor članu Trobentica9)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 22:41:27   
crci06
Ko pride na vrsto dojenček, bo sam od sebe reduciral motor in prilagodil vožnjo,
še vedno je pa to stvar, kjer se počuti svobodno...
Kot bi komu drugemu prepovedal pivo ali čike ali fuzbal...
Če ima že dolgo motor, toliko bolje zanj, ima več izkušenj,
drugih so-udeležencev na cesti se pa vsi bojimo.
Pa ne bi spet začenjala razprave.

Mene je v nosečnosti isto zvijalo, zdaj je malce bolje.

Ponavadi se zmeniva, koliko časa približno ga ne bo in mi sporoči, če namerava zamudit. Ali pa vmes dobim kakšen lep SMS, da se že vrača proti domu ali podobno.

Lepo razčistita, da bo obema lepo!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Motor ali jaz
2.5.2008 22:48:39   
Anonimen
jz se že po defoultu za motorista ne bi odločila. Imam prevelik strah.

(odgovor članu crci06)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 7:08:15   
Trobentica9
Sem prebrala tisto zgodbo in vidim,da jih je kar dosti proti motorju.Ampak jaz sem vedela že prej kako je na stvari in tega ne morem spremenit niti sebe ne.
Mogoče sem res še bolj občutljiva zaradi user posted image .
Ko sva se pogovarjala o tem kako bo,ko pride otrok je rekel,da ko mal zraste se dobijo motorji za otroke in ga bo naučil vozit tud,če bo punčka.
Sem rekla tega pa ne pa je odvrnil,da bo itak imel otrok voljo,ko bo njega videl.user posted image

Danes spet gre na neko srečanje motoristov ali kaj že imajo pa celo noč nisem spala sem že vsa na trnih.
Še dobro,da ko imajo kaj nič ne pije saj niti drugače ne pa vendar.In potem bo prišel domov spet ponoči ali zjutraj.Saj mi je rekel naj grem z njim pa mi ni več se za vozit z takim trebuhom niti počutim se ne dobro me vse tišči dol pa boli v križu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 8:09:19   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

jz se že po defoultu za motorista ne bi odločila.


Dobra, ja .... men bi pa vse dol padlo, če bi imel opravka z bejbo, ki postavlja ultimat ( motor ali jaz namreč je ultimat, tak ornk ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 9:17:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

jz se že po defoultu za motorista ne bi odločila.


Dobra, ja .... men bi pa vse dol padlo, če bi imel opravka z bejbo, ki postavlja ultimat ( motor ali jaz namreč je ultimat, tak ornk ).


Pa dej daddy, dej si bolj natančno preberi moj odgovor in malo razmisli o njem. Z motoristom niti toliko daleč ne bi šla, da bi mu morala ultimat postavljat user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 9:33:23   
daddy
  Sej ni letelo nate, na splošno se pogovarjamo. Tvoj odgovor mi je pa nenavaden v tem smislu, da ( vsaj moški, za ženske ne vem user posted image  ) žal ne poznamo "gumba", ki bi ga po potrebi pritisnil in se v nekoga bodisi zaljubil bodisi se od njega odljubil. Mogoče te res motoristi že apriori tolk odbijajo, da se ne bi mogla zaljubit v nekoga že samo zaradi tega dejstva ....... ampak, a veš, "čudna so pota ljubezni" včasih. Na zaljubljenost vpliva več faktorjev in jaz vseeno verjamem, da bi lahko ( teoretično ) spoznala nekoga, ki ti odgovarja v vseh pogledih, zna popeljati tvojo dušo naravnost do nebes ..... žal ima pa motor, kot svojo strast ...... in potem user posted image  Bi ga zavrnila zgolj zaradi tega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?