|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Motorno olje za ALfice
3.2.2009 7:47:09   
UT_2008
Z možem sva novo pečena alfista. :) Sicer 10 let stare alfe 156, a vseeno. Itak, da sva prečekirala Alfa forum za vse možne zadeve, a me vseeno zaima, katero olj uporabljae ali bi ga, če bi mel alfo. Vem, da za ITalijane eni prisegajo pač na Selenio, ampa midva imava sedaj notri Sint 2000 (Agip), pa mu nč ne fali. Kak nasvet morda? Pa tko nasploh, za katere ste pa ugotovili, da so kvalitetni?

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Motorno olje za ALfice
3.2.2009 13:20:50   
MLADAMAMICA
midva mava tut alfico, sam res nevem ker olje mava user posted image  so ga nama na servisu zrihtal ob nakupu user posted image  bom pa vprašala, k najbrž moj to ve user posted image

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Motorno olje za ALfice
3.2.2009 15:22:50   
UT_2008
Kero pa mata? Moč, kolko žre, sta zadovoljna, kere dimenzije gum, lite feltne ali ne? Sori, ampak me fullll zasnima vse to. A znak je tudi pri vaju obrabljen?Pri naju je bolj sprednji, je že čisto obledel.

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Motorno olje za ALfice
4.2.2009 11:03:49   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: UT_2008
Kero pa mata? Moč, kolko žre, sta zadovoljna, kere dimenzije gum, lite feltne ali ne? Sori, ampak me fullll zasnima vse to. A znak je tudi pri vaju obrabljen?Pri naju je bolj sprednji, je že čisto obledel.


ALFA ROMEO 146 T Spark,1,6,  2000 letnik, 104 konje, lite feltne 15 col., žre pa kar po centru 9l.
Mava pa full lep znakec user posted image  pa full sva zadovolna, tak športen zvok, full dobr zagon, udobna hitra vožnja user posted image  Pa not sva ga zrihtala, k punčko user posted image  kako pa sta zadovoljna vidva?

Pa še slikca user posted image  no, sam da je modr, drgač je pa taka linija, lepa a?

user posted image

< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 4.2.2009 11:07:11 >

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Motorno olje za ALfice
29.4.2009 17:25:03   
Meliitak
He, he...čiat slučajno sem pribrskala do te teme...ja itak moj dragi je zaprisežen alfist in že sanja kako bo najino štručko popeljal hitro po ovinkih...ravno sedaj je avtek v popravilu, čaka ga še nekaj inovacij in bomo šibal...čeprav včasih kr popenim, da zdej vozi še +1 člana in da bo mogu bit bl nežen, pa nevem kaj se plete v nejgovi glavi...hmm dober avto mora hit pelat pravi...sj ma prov, samo ker sem jaz v tem obdobju še bolj občutljiva, sem toliko bolj jezna...no ja bomo videli kako bo ko dojenček pride....

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Motorno olje za ALfice
4.5.2009 16:02:42   
šnucika
ne morem verjet,da so še alfisti na svetuuser posted image

ne,ne...šala...sem sama alfistka in moj tudi...v življenju imela samo alfe...trenutno imava eno skupno 156 19 jtd sw.

drugače pa olje Selenia.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Motorno olje za ALfice
7.5.2009 8:16:49   
Meliitak
o ja sm zadnič mal opazovala avtomobile na cest in je za moje pojme kar dost voznikov alf...sicer pa eno je oboževalec, eno pa da jo sao voziš...po moje pa da morš bit oboževalec, če voziš tak avto, katerega popravila staaaanejo, medtem ko sam avto nima glih prave cene...sama sicer nimam alfe, mi pa moj dragi dovolj za moje možgane informacij pove, če ne bi se čist zgubila v vseh definicijah he, he

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Motorno olje za ALfice
2.7.2009 8:18:41   
Poka
Imava eno alfo Spider, pa eno 156 karavana.

Spiderca je stara 11 let, star model, sama jo imem dve leti - nikoli na servisu do sedaj. Edin problem je bil, ker so mi otroci utrgal anteno in stane nova več kot 400 EUR druge pa na ta avto ne pašejo... user posted image

156 -ka pa je letnik 2004, kupljena pol leta stara - se pravi ima edaj 5 let - še nikoli na nobeem servisu, razen rednih. Olje uporabljava za obe selenia.

Sem hotela imet mx3 BMW, ker mi je bil pač vizualno ful všeč (čeprav mi je Alfa bolj), ampak tako - primlo me je... Nisem se odločila, ker ima svakinja novega BMW serije 7, pa novega serije 1 - in je 7 že crknla po dveh letih, prej pa tud skoz neki problemi. Sosedima novega VW - crknu... Stalno nekaj... Ko bi bila to vsaj samo ona, pa jih je še cel kup, ki se jim je isto zgodilo... Audi mi je pa ful kmečki avto, ne vem sicer - ima ga brat od fanta, sam je še relativno nov - se moram delat, da mi je všeč user posted image , dejansko mi je pa to avto brez osebnosti. Fajn je sam, ko ti masira hrbet user posted image

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?