|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Murska Sobota
26.8.2009 21:47:58   
Evica22
Pozdravljene.
Za podaljšan vikend se odpravljamo na vikend v Mursko Soboto. Zanima me, kam bi lahko šli na krajši izlet. Pa še to: smo še vozičkarji:) Seveda se bomo šli kopat v Moravske toplice, ampak me zanima, če je še kaj vredno ogleda.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Murska Sobota
27.8.2009 10:53:45   
Babsi
Murske ne poznam. Smo se pa veliko potepali, ko smo bili v Moravcih.
Na tistem koncu je kar nekaj še delujočih mlinov na Muti, pa Otok ljubezni, pa eno jezero (se mi zdi da Bukovniško) je tam, kjer je izvir z zdravilno vodo. Šli smo se tudi peljat s splavom čez Muro.
Res lepo. Pojsdite v Moravcih v TIC, vam bodo vse razložili.

Uživajte!

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Murska Sobota
27.8.2009 10:54:36   
Babsi
...mlinov na Muri....ne Mutiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Murska Sobota
27.8.2009 12:16:10   
leo**tia
mi smo kAr veliko bili na bukovnici..ko smo živeli v ms...pa tud v rakičanu pri konjihuser posted image

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Murska Sobota
27.8.2009 15:55:05   
Metuljček Cekinček
Na kakšno turistično kmetijo - mislim, da je ob Bukovniškem jezeru ena znana turistična kmetija. Tam se lahko tudi sprehajte, otroci lahko božajo živali, pa še dobro se boste najedli.
Nekje v bližini Radencev je tudi zaseben park z živalmi, kjer imajo ogromno domačih in eksotičnih živali. Malo povprašajte, ker podrobnejših informacij nimam, ker so nas sorodniki furali okrog.
Tudi dinozavrski park v Avstriji je samo enih 45 min od Murske Sobote.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Murska Sobota
27.8.2009 16:09:14   
liliana
Marsikaj je vredno ogleda....user posted image

Nekaj idej....

http://www.moravske-toplice.com/album.php?lang=&katalog=15

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?