|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOVALAC NF za večerni obrok, imate izkušnje?
19.8.2006 11:19:30   
Azzurra
Pozdravljeni,
nam je pediatrinja svetovala Novalac, namreč Liama dojim in mu tudi dodajam. Včeraj smo torej prešli na Novalac, vzeli smo AC formulo proti kolikam in NF za večerni obrok, češ, da je formula bolj nasitna, čeprav ne bolj kalorična, in da se ga priporoča za večerni oz. nočni obrok, po katerem dojenček bolje spi (in starši tudi user posted image ).
Samo to mleko je ful ful gosto in zdi se mi, da gre s težavo skozi cucelj od stekleničke, Liam se je včeraj ful trudil in vmes od utrujenosti tudi zaspal, tako da se je seveda zelo kmalu že zbudil lačen.

Ali kdo od vas pozna to formulo, se vam dogaja podobno, sem samo naletela na "slabo" škatlo, delam kaj narobe, bi morala dat cucelj z večjo luknjo (in katerega priporočate, če že?), je problem v vodi -bi morala dat bolj vročo, da se bolje stopi...? Skratka, če imate kak dober nasvet, bo zelo dobrodošel.

Lp!


_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOVALAC NF za večerni obrok, imate izkušnje?
19.8.2006 14:35:55   
vesna.com
Ni "slaba" škatla, mleko je tako gosto.Ne dajaj bolj vroče vode bo pol čuden.Kupi cucelj z večjo luknjo za zvečer.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOVALAC NF za večerni obrok, imate izkušnje?
19.8.2006 14:52:48   
Anonimen
Jah,tako,mi ga nismo uporabljali.
če je otrok vajen da se ponoči zbuja potem se bo kljub tej formuli.Enim otroci spijo,enim pa speti ne.

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOVALAC NF za večerni obrok, imate izkušnje?
19.8.2006 17:12:25   
katjaZ.
Mi ga uporabljamo zvečer. Spi od 8ih zvečer do pol devetih drugega dneuser posted image . Včasih mu dam notri še malo čokolešnika ali kaj drugega, da je malo drug okus in pa dudo, ki ima 3 črtice.

< Sporočilo je popravil katjaZ. -- 19.8.2006 17:13:17 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOVALAC NF za večerni obrok, imate izkušnje?
19.8.2006 20:59:31   
kapesanta
ja lejo Azzurro, a si čist pozabila na nas julijke?
Meni je celo noč spal tudi z navadnim Novalacom, z zizo se zbudi pa 2x (12-1 in 5-6), tko da mislim da so vse formule bolj nasitne.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOVALAC NF za večerni obrok, imate izkušnje?
19.8.2006 22:48:45   
sazi
zvečer dobi NF in spi nekako 7 ur v kosu, potem se spet zbudi
se mi zdi, da malo pomaga, ni pa to neko čudežno mleko
se ja pri nas tudi prva 2 večera zelo namatral in zraven zaspal, potem sem pa kupila Aventov cucelj s spremenljivim pretokom, ki ima res veliko luknjo, skozi katero tudi gosto mleko lepo teče

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOVALAC NF za večerni obrok, imate izkušnje?
4.4.2017 14:29:24   
katja86
Se kaj izkusenj z mlekom? Katere cu lje ste uporabljale pri kateri starosti?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?