|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 11:31:42   
vesna12
Nujno, nujno mi naj nekdo pove kako je v nudističnih kampih-bungalovih: Koversada - Vrsar, Villas Rubin - Rovinj-tu je samo del nudističen- kako to zgleda, plažo z drobnimi kamenčki ali mivko - pa da greš tudi v morje v mivko, saj drugače pika!! Kako pa mogoče na Krku - Baška???

Nujno rabim informacije takoj.

Hvala vsem,

Lp, vesna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 12:14:29   
mami Lea
Krk-baška-Bunculuka je zakon. Majo majhne kamenčke in super urejeno. So lani prenovili in majo celo tuš kabino za pse:bravo:
Noben ti ne stoji za vratom če takoj ne odvržeš vseh cotin so vsi zelo prijazni.
Če ti ni všeč glavna plaža v kampu se lahko sprehodiš ob obali kjer je še približno 5 plaž. Voda čista ljudi ni preveč, da se skakat v vodo lahko pa tud otroka v plitvino namestiš se počasi spušča ubala v morje. Mi skoz tja hodmo čeprav mamo hišo nad šilon in se vsak dan tja zapelemo kljub temu, da je treba plačat vstopnino za kamp.

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 13:01:47   
CUKRČEK
Mi se tudi letos interisiramo, da bi šli še malo na nudl plažo. A je katera bila že na kateri oz. če pozna kake so cene v kampu in ali je treba naprej rezervirat.

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 13:15:07   
vesna12
:zmeden2::zmeden2::zmeden2: A so to kamenčki, drobni ali bolj pesek, ali pika me predvsem zanima. Imamo pa voziček in bi bilo fino če je tudi glavna plaža primerna, da se po domače človk namesti kot je treba, da te vse ne bode in, da se lahko otrok ob tebi igra ali s peskom ali mivko pa da še zraven mal po vodi čofta če mu paše (naš bo 5.8.05 star eno leto in hodi že 2 meseca in mu je zdej vse zanimiv in ni nič pri miru)!!:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

Hvala in lep pozdrav.

Vesna


(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 13:21:42   
vesna12
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:Ja super postani nudistka, plaž, kampov in kampov z bungalovi je kar nekaj. Prva je takoj nasproti Portoroža-takoj čez mejo. Potem pa imaš-Vrsar-Kanegra, Rovinj-Villas Rubin -tu imaš oboje in nudl in normalno plažo. Sigurno je najboljše, da malp pokličeš preden greš, saj so ponavadi bungalovi kar zasedeni, za šotore pa se ponavadi prostor kar najde.:bravo::bravo:

Lp,
vesna:bravo::bravo::bravo::bravo:

Kanegra,Solaris, Ulika-lepa, Istra, Koversada,....to jih je samo nekaj.Če ne pa poglej-obstaja društvo nudistov-na najdi si jih sigurno najdeš, pa tam mogoče dobiš kaj več informacij.

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 13:24:52   
CUKRČEK
Vesna, a ti si že od nekdaj nudistka al se, tko kot jaz, šele sedaj "odločaš" za to?
Mi gremo nasl.teden na Lošinj in bi se nazaj grede oglasili še nekje v kampu(nudl). Sicer še nikoli nismo bili na uradni nudistični plaži( samo v kakem zalivčku, kjer smo bli sami, smo se slekli).

lp

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 13:27:35   
darjatimci
Ko ste že pri tej temi,mi smo se na poti z morja ustavili v Punta križi avtocamp baldarin,večji del FKK,textil samo na začetku campa,ločen od FKK,res je bogu za hrbtom ampak zelo lepo ljubi mir brez gužve oddajajo tudi prikolice v gl. sezoni 40evrov s posteljnino,mi smo bili tam pred leti in nam je bilo zelo všeč sedaj je precej spremenjeno,nove sanitarije,čist kemp,lepe lokacije,senčne.:sloncek:

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 13:31:13   
Pi-kica 1
Darjatimci, kje pa je ta avtocamp?

LP

Pi-kica

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 13:41:05   
CatJa
Mi smo hodili z mamo in fotrom v Koversado, nazadnje pred kakimi 18 leti, in ta kamp je res zakon. Bili smo in v prikolici, dvakrat pa tudi na tistem otocku, kjer so samo sotori.
Dvakrat pa smo bile tudi s prijateljicami v Baski-Bunculuka in je blo tud super.
V Koversadi imas tudi mivko, v Bunculuki pa je prodnata plaza. Oboje fajn za otroke! :morje:

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 13:58:01   
darjatimci
Saj sem tud pametna mislim,da vsi poznajo,to je na koncu otoka Cresa pred Osorjem.

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 14:50:30   
vesna12
Živjo Cukrček,

Jaz sem že od nekdaj nudistka, pa mi je zelo vredu, edino kaj je, da se potem na veliko otepaš plaž kjer je potrebno nositi kopalke!!
Vesna

Priporočam Uliko:bravo::bravo:, samo to je v Istri, po moje se vam ne splača iti iz Lošinja v Istro, če bi radi šli kam spotoma, poglej na Internet kje bi bil kak nudl kamp bližje-spotoma.

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 14:54:22   
vesna12
CatJa,

pozdravljena,
kje je v Koversadi - Vrsar mivka?? A je tudi pri vstopu v morje in v morju ali samo zunaj v tistem ograjenem delu, ko se odvija odbojka in telovadba in sončenje čez dan. A je primerno za male otročke.

Hvala za odgovor.

Vesna

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 16:45:35   
tejč
Jaz dajem svoj nglas ULIKI!!! Zakon!

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 17:50:49   
zoya_
MOj dragi me je lansko leto prvič peljal na nudl plažo. Sva bila v Banculuki. Kva je pa super tam, res. Jaz zdej sploh nočem več hodit na običajne plaže, ker me kopalke kar grizejo preveč, pa fajn je, ker se ti od nobenih štrikcov nič ne pozna, pa nimaš bele riti :)-

Edino kar me moti je nekater nevzgoji ljudje, ki se ti na dva milimetra nalimajo zraven, potem te pa bulijo, kot da bi imela samo jest češpljo :)-:)- MA sej mi ni problem golota, samo ni mi pa do tega, da mi ravno direktno pred nosom en uveli lulček binglja :)-:)-


(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
28.7.2005 19:48:48   
CatJa
vesna12, sej pravim, da me ze doooolgooo, dooolgoo niso vidli v Koversadi, tako da kako je sedaj ne vem, je bila pa res ena taka velika ograjena mivkasta plaza, ki so jo ponoci celo "pocesali". :)- Sam kolker se spomnim, si v vodo moral it po lojtrci, tako, da otrok pomoje sam ne more v vodo.

Lp, :rozica:

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
29.7.2005 10:24:55   
vesna12
Tejč,

Ja Ulika je res super, ampak ne vem a je tam kej plaže da se naštimaš čist ob vodo pa da je drobnejši pesek, da se lahk mulc not zakoplje če se hoče??? vem, da so tam zreven bazena neki večji kamni, da te kar malo bode, a je kje ob plaži bolje, pa še mal postran je plaža.

Lp, Vesna

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
29.7.2005 11:45:35   
nikitta
Baška - Bunculuka: čista 10!

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
29.7.2005 12:28:05   
morska deklica
Naša družina že vrsto let letuje v Koversadi(Vrsar),kjer imamo prikolico in smo zelo zadovoljni.
Z nudizmom pa je takole:če si človek,ki je za to je prima,ker tam smo vsi enaki.Ni nobenega zgražanja ali kaj podobnega,tako da ko se navadiš na to niti ne registriraš več,da so vsi okoli tebe nagi.So tudi stroga pravila,da na plaži ne smeš biti oblečen(razen v primiru menstruacije,kar pa seveda ne preverjajo).
V tem kampu je vse zelo sproščeno in naravno.Seveda ti ni treba biti cel dan nag,lahko si tudi ovit v brisačo,pareo,itd.Ko je hladno in zvečer so pa večinoma vsi oblečeni.
S plažo pa je tako:je kamnita,vendar je lepo poskrbljeno za dostop v vodo in za ležanje.Za majhne otroke imajo igrala in zalivček s peščeno mivko.
Skratka za vse je poskrbljeno,to je čudovit kraj za dopust in sprostitev v Evinih kostumih,kjer smo vsi enaki vsi enakopravni.Lep dopust želim

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
29.7.2005 12:35:24   
morska deklica
Mivka za otroke ni tam kot se odvija odbojka ampak moraš iti mimo bifeja Molo ob plaži skoz naravnost cca 500m.Ne moreš zgrešit.

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
29.7.2005 16:47:54   
rija
tudi jaz dajem baški in bunculuki čisto 10!:bravo:

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
4.8.2005 11:47:29   
mama76
Konec avgusta se odpravljamo na dopust v nudistični avtokamp Koversada pa me zanima, če bo še kdo od vas v tem času letoval v omenjenem avtokampu .Lp

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
14.8.2005 10:06:45   
vesna12
HVALA VSEM ZAPOMOČ,
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

SMO SE ODLOČILI ZA KOVERSADO PA SMO BILI ZELO ZADOVOLJNI, KAMP JE ZELO LEP IN LEPO UREJEN!!!

HVALA!!!

Lp, VESNA

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   NUDISTKE -NUDISTI-POMOČ
14.8.2005 21:13:53   
CUKRČEK
OJLA,
mi smo pa šli na baško v Bunculuko in smo zadovoljni. Se sigurno še vrnemo.....nudizem trga:)- :bravo:

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?