|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO POTREBUJEM NASVET
30.3.2007 22:30:45   
žrebička
Pozdravljene!Ker sem že veliko čas prijavljena, vas redno prebiram, ampak si do danes nisem upala vprašat za noben nasvetn.No danes pa je to prvič in res potrebujem en nasvet oziroma vaše mnenje.Stvar je takšna, da mi moja M zamuja že lepih 6 dni.Jajčnika me zelo bolita, predvsem desni, prsa so postala vidno večja in na dotik malo boleča, zjutraj in čez danes so občutki slabosti in počutje je zelo nihajoče.Iz radovednosti sem naredila danes popoldan test First sign in mi je pokazal, da ni nosečnosti, se pravi, da nism noseča.Meni pa še vedno ob določenih trenutkih postaja slabo in desni jajčnik me zbada.Prosim vas za nasvet, ker na nobenega drugega se ne morem obrnit pa še malo me daje strah, ker si s fantom želiva majhno kepico.

Sory, ker sem napisala tako dolgo, ampak upam, da se bo našla katera in mi znala odgovorit!

Hvala za vse pa lepo se imejte še naprej!

Vsem pa, ki se trudite na otroku želim, da čimprej zagledate + ali user posted image

Žrebička
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO POTREBUJEM NASVET
30.3.2007 23:13:06   
pikica13
To je lahko tudi znak da boš dobila M. Če pa M ne bo, pa čez nekaj dni ponovi test. Nekatere imajo lahko manj nosečniškega hormona in je test lažno negativen.
Upam da se ti naslednjič pokaže user posted image .

Lp

(odgovor članu žrebička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO POTREBUJEM NASVET
31.3.2007 6:32:50   
Lunca1
Po znakih sodeč bi rekla, da si noseča, Ne vem pa koliko je ta tvoj test zanesljiv. poskusi še s Clear blue.

(odgovor članu pikica13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO POTREBUJEM NASVET
31.3.2007 9:53:02   
hokejistka
Predlagam ti, da počakaš do ponedeljka (če boš lahko user posted image ) in narediš test s prvim jutranjim urinom. Kupi first sign duo ali pa baby check mini (oba ima dva testna trakca in sta občutljiva že na nizko količino hormona bhgc).
SREČNO!!!!

(odgovor članu žrebička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO POTREBUJEM NASVET
31.3.2007 21:54:55   
žrebička
Dobr večer!
Najprej najlepša hvala za vaše nasvete, saj ste mi z njimi pomagale.Danes zjutraj pa sem opazila nekoliko rdeče rjav madež, tako, da zna prit M.Jst si zelo želim, da je nebi bilo.Bom počakala do ponedeljka pa bom vidla kaj bo!

Hvala pa vsem želim čimprejšnjo user posted image !

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUJNO POTREBUJEM NASVET
31.3.2007 21:57:09   
Blejka26
clear blue je najbolj zanesljivi test,tko da probaj tega.Če si do sedaj imela redno menst.je potem res možnost da si noseča.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu žrebička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Katero ime?
mel79



Jakob (28%)

Jaka (25%)

Aljaž (33%)

Sebastjan (14%)


Število vseh glasov: 679

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!