|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naš bor ima poleg downovega sindroma tudi avt...
13.10.2006 15:11:16   
firbcna
Pozdravljene!

Samo toliko da vam povem, da je to tudi možno. V torek sva z Borom dobila potrjene domneve o avtizmu. Že dolgo sem slutila. Ima ogromno znakov avtizma in to precej močnih. Je pa med drugo polovico avtistov - tisti, ki se zelo radi objemajo. Vsaj to. user posted image Čez en teden bo njegov urin že letel na Norveško na analizo. Vam povem, da se mi zdaj downov sindrom zdi mala malca proti avtizmu. Vesela pa sem, da smo to dokaj hitro odkrili (pri 4 letih). Ja, vedno sem vedela, da je precej drugačen od drugih dovnovcev... Ah, zdej pa v napad za informacijami.

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naš bor ima poleg downovega sindroma tudi...
13.10.2006 15:30:11   
Janeja
Uf, je pa res težka preizkušnja pred vami. Dve tako hudi diagnozi ...

Res vam želim veliko poguma, optimizma in vesela sem, da znate uživati v "majhnih" stvareh - ja, otrokov objem je res nekaj, kar ti da energijo za težke trenutke.

Držite se ...


(odgovor članu firbcna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naš bor ima poleg downovega sindroma tudi...
13.10.2006 17:07:39   
petra2
Firbčna,
sem radovedna - kdo je Boru postavil diagnozo avtizem?
lp, petra

(odgovor članu firbcna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naš bor ima poleg downovega sindroma tudi...
13.10.2006 20:03:07   
firbcna
Diagnozo je postavila dr. Marta Macedoni iz pediatrične. Sumili smo pa prej že vsi, razvojna zdravnica, psihologinja in logopedinja.

(odgovor članu petra2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naš bor ima poleg downovega sindroma tudi...
14.10.2006 10:24:54   
petra2
firbčna. hvala.
sem vprašala zato, ker kot sem že omeila je na enem seminarju (ki sem se ga udeležila pred leti) bilo rečeno, da oboje ni možno. Sama sem bila malo skeptična, ampak ker o teh stvareh ne vem prav veliko, sem mislila, da bo že tako kot je rekla predavateljica.
držita se, petra

(odgovor članu firbcna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?