|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 10:41:03   
HuAnita
Da se še jaz pohvalim:

http://www.luxhaus.si/hisa_avg_2008/index.html


S tem, da je zdaj že narejena drenaža naokoli, pa voda, plin, telefonija in kabel so pri hiši,  čakamo še elektiko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 11:32:46   
PikicaStonoga
Ful luštna hiška, men so te montažne zakon, narejene na 1,2,3!
Midva mava pa Marlesko! :)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 11:46:37   
barba
user posted image user posted image user posted image Superca!
Ko bom velika in bom imela več denarja bom jst tud imela novo montažno hišo.user posted image

Zanima me samo koliko stane gradnja, brez parcela?



_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 11:50:39   
Netopirčy81
U mene tut zanima cena... Drgač ful fletna hišica.user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 11:52:55   
Anonimen
Lepa hiška!user posted image

(odgovor članu barba)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 11:54:50   
total
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image krasno..kolk pa pride tale hiška?????

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 11:55:08   
lucika
super, čestitke!
boste uživali....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 11:57:45   
manetka
Lepa hiška!

Mene pa nekaj zanima ali lahko mogoče napišeš katere rdeče barvo ste uporabili za fasado, pa barvno nianso?  Pri nas smo ravno pri fasadi, pa bomo imeli nekaj rdečih detajlov, pa nikakor ne najdemo ta prave rdeče...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 12:41:00   
nicimoja
Lepa hiška. Mislim da je razstavljena v naselju v Gradcu, poleg Ikee. Midva sva tudi gor videla eno, za katero že pripravljamo načrt. Ne bo montažna, ker s financami ne bi shajali. Veliko znamo narediti sami. Drugače pa čestitke!! Tudi midva sva se odločila za "francoske balkončke" in ne za kakšen tisti pravi balkon. Kaj praviš? Meni se zdi popolnoma odvečen prostor.

Bravo Hunita in družinica! user posted image

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 12:41:59   
nicimoja
Bravo Hunita in družinica!


Popravljam: Bravo HuAnita in družinica! user posted image

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 13:48:39   
Tinky
HuAnita, kakšno ogrevanje boste imeli?

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 13:52:50   
puncica
UAAAAAU Huanita,l moram rečt da je tole ful fajn videt ampak nisem pa ugotovila kje to delate, torej kjer vaša hiška stoji? Je pa res zakon barve jaz bi tud tako imela ampak bi dala še kako barvo zraven da ne bi bila tako žareča, luštno to ko ti jo tako sestavljajo, ampak midva sva se odločila za siporeks-ytong.

Kolk je pa velika ta vaša hiška?


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 13:55:23   
HuAnita
Hvala za pohvale. Komaj čakam, da bomo tam živeli. Glede na to, da sem že uspela plačati 2 obroka kredita, sem bolj optimistična....user posted image

Nicimoja, nisem sigurna, da je v Gradcu, vem pa, da je pri Dunaju razstavljena. No, morda je, samo lani, ko sva jo midva želela videti, je ni bilo..

Manetka - ta bo pa težka, ker nimam pojma... Lahko pa med odpadno šaro pogledam, vem pa, da je neka nemška barva, ker midva sva pri izbiri barve samo pokazala na ploščico s to rdečo barvo, več se nama k sreči ni bilo treba ukvarjatiuser posted image

Cena - to, kar imava, cca 100 tisoč e. Morate pa vedeti, kakšna kakovost je to - v stenah je samo les... S tem, da oni imajo samo osnovno izvedbo (standard), ali pa na ključ. Po mojih raziskavah te pride tam tam s klasično gradjo ali drugimi montažnimi hišami, saj tu dobiš: poleg sten, ki jih lahko (razen nosilne) po mili volji premikaš, oken (edina plastika v hiši, seveda lahko za doplačilo izbereš tudi les - nadštandard), masivna vhodna vrata, rulete, skrite v steni, stopnice, priprava za vse inštalacije v steni, štekerji oz. kako se lepo reče slovensko - stikala vsa, sistem geberit, streha (eternit) oz. celotno ostrešje, žlebovi, vsa balkonska vrata, pri franc. balkonih ograja, bela fasada (za minimalno doplačilo pa vse druge barve), peč - ne glede na to, kaj boš kuril. Midva bova na plin - je prišel predstavnik za plin za priklop, je rekel, da je to mercedez med pečmi, kar imamo, stane nekje cca 4 tisoč e. Jaz priznam, da ne bi nikoli toliko dala zanjo, tako pa je že v ceni.

naj samo še napišem, da so predstavniki v SLO zelo prijazni, prilagodljivi, čisto drugačen je njihov odnos do stranke, kot pa pri drugih ponudnikih montažnih hiš, ki sva jih kontaktirala. En Nemec, ki je arhitekt, pride večkrat na teden preverjat (poleg nadzornega iz Nemčije, ki pride vsak teden), plazi po kolenih, usmerja delavce (ki pridejo iz Nemčije in res delajo, da je groza - ves dan, nema odmora, dok traje obnovauser posted image , kadarkoli ga pokličeva, pride.
Ker so tak velik proizvajalec hiš, imajo tudi nore popuste na določene zadeve, tako dva dala za gips plate (rigips, 2,50mX125cm) +++ vso izolacijo - 400 eur za vso hišo.

no, to je na dolgo to. Sem rekla, da vam na bom kazala hiške, ampak me toliko ljudi, ki me tule gor poznajo, sprašuje, tako da sem pač dala link. Če vas zanima kaj veš, me lahko vprašate na ZS, možen je tudi ogled hiške.


(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 13:57:46   
HuAnita
Ogrevanje bo talno, ampak na drobno razpeljano - tako da je vse pripravljeno, če bi se kdaj odločila za ogrevanje s sondo --- to bo nekje leta 2100, ko pridem na vrsto pri lotuuser posted image   

puncica - 7 km iz Cjela, s Hudinje samo 5, proti severuuser posted image  

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 13:59:27   
HuAnita
puncica- fasa je na sliki precej bolj žareča, kot je v resnici (ali pa sem se že navadilauser posted image )... Baje pa tudi zbledi. No, midva sva hotela tako imeti, sva razmišljala tudi o kombinaciji s sivo (pa mi je delovala premrtvo) ali belo (ampak nekako ni pasalo, ker zaren na 1 strani hiška ni nikjer 'sorazmerna', da bi bele lise lepo prišle...)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 13:59:32   
puncica
Sem našla kje ste jo delal user posted image tako da bravo, zdej vem ko se peljem tam mim da je to vaša hiška.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 13:59:49   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

puncica- fasada!!! je na sliki precej bolj žareča, kot je v resnici (ali pa sem se že navadilauser posted image )... Baje pa tudi zbledi. No, midva sva hotela tako imeti, sva razmišljala tudi o kombinaciji s sivo (pa mi je delovala premrtvo) ali belo (ampak nekako ni pasalo, ker zaren na 1 strani hiška ni nikjer 'sorazmerna', da bi bele lise lepo prišle...)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 14:00:34   
HuAnita
puncica, potem pas e oglasi, naši sodeje pa imajo ytongovo, lahko prideš pokukat.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 14:13:42   
FORZA

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Ogrevanje bo talno, ampak na drobno razpeljano - tako da je vse pripravljeno, če bi se kdaj odločila za ogrevanje s sondo --- to bo nekje leta 2100, ko pridem na vrsto pri lotuuser posted image   

puncica - 7 km iz Cjela, s Hudinje samo 5, proti severuuser posted image  

Kako lepa hiška je user posted image
Če se ne motim sem se ta čas ko so začeli postavljati tole hiško se vozila mimo in občudovala postavljanje user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 14:24:47   
Mišni
Ful lepa hiša, Huanita. Res, prav lepa, bravo. Pa fajn na ravnini je, kjer je dovolj svetlobe. Res je lepa. Ni velika, pa lepe barve, pa ni zafnana, kot so ene sedaj, ko ne vedo več, kaj bi naredili, da bi bila IN. Tiste so mi pa že tu mač.
Sem vesela za vas.
Vsi ste fletni, pa mali je tvoja kopija. Učke ima čisto iste kot ti.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 14:40:53   
Anonimen
O to je pa pocen. K men so od luxhausa hiše res fantastične. No uno k je nama ful všeč je....hm skor trikrat dražjiuser posted image .
Kar se pa kakovosti tiče pa oni krepko krepko vodijo pred raznoraznimi marlesi ipd.. Pa tudi kar se oblik in raznoraznih rešitev tiče.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 14:47:32   
rija
sem šla malo prečekirat.....

všeč mi je Blues 299user posted image  samo prevelika.

sicer pa glavno, da se vi veselite in uživateuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 14:55:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

sem šla malo prečekirat.....

všeč mi je Blues 299user posted image  samo prevelika.

sicer pa glavno, da se vi veselite in uživateuser posted image


Nič ni prevelikauser posted image user posted image

Meni je všeč 261, sam brezu oknu na strehi.
Pa 198 mi je tud všeč.



(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 14:57:56   
Pobalami
ful lepa hiška in otroci tudi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 14:59:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: rija

sem šla malo prečekirat.....

všeč mi je Blues 299user posted image  samo prevelika.

sicer pa glavno, da se vi veselite in uživateuser posted image


Nič ni prevelikauser posted image user posted image

Meni je všeč 261, sam brezu oknu na strehi.
Pa 198 mi je tud všeč.





da ni prevelikauser posted image  o mater...mi mamo malo manj, pa ti lahko zelo zagotovo povem, da je to absolutno preveč......................













































































..................za pucanje user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?