|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naša kuhinja
8.8.2006 22:23:40   
kepa*
Za tiste, ki vas zanima, imam v albumu slikce od naše nove kuhinje. Žal sem fotografirala zvečer in barve niso čisto prave.
Bom še jutri naredila nekaj fotk in kakšno podrobnost.
Naj dodam, da v kuhinji manjka še pomivalec, ki je žal na servisu.

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naša kuhinja
9.8.2006 7:13:18   
snorlax
user posted image user posted image user posted image Meni je zelo zelo všeč. Tudi jaz bi imela tako.

Lahko vprašam, katera je (model) in kje sta jo kupila? Jaz jo bom imela drugo leto, ko se bomo (upam) končno selili.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naša kuhinja
9.8.2006 7:15:41   
CUKRČEK
Super. Meni sicer sama kuhinja(leseni del) ni všeč....mi je pa oblika sobe fuuuul zakon. Tudi sama si želim, da bi imela nekoč kuhinjo v taki obliki. Samo prej bo treba še hiško narestuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naša kuhinja
9.8.2006 11:24:30   
rija
Meni je všeč oblika kuhinje: na U.....edino kar mi ne paše zraven je ta rumena žaluzijauser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naša kuhinja
9.8.2006 12:27:10   
TONČI.
Ojla ful je lepa. Te lahko samo vprašam koliko je bila širina kuhinje? med zidoma. Namreč mi imamo 2.3m in ne vem če bi lahko dala na obe strani elemente. Če katera ve za kakšen program glede kuhinj se tudi priporočam.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naša kuhinja
9.8.2006 13:40:01   
bamby
Zelo mi je všeč tvoja kuhinja. Morda tista žaluzija v rumeni barvi res ni najboljša izbira, drugače je pa super. Na žalost nisem mogla točno definirat barvo elementov, ali je rumena, bela, ali je nekje vmes (vanilija)? Mi je všeč tudi zaradi tega, ker je ogromno prostora, tako boš res lahko uživala.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naša kuhinja
9.8.2006 19:55:02   
ellie
TONČI. pri moji kuhinji je širina med zidoma okrog 2,20 m. Sem dala slike v album...lahko pogledaš kako izgleda. Je pa čisto dovolj prostora vmes. Je bilo mene tud kar malo srah, da bo preozko...pa sploh ni.

Lp

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naša kuhinja
9.8.2006 21:34:58   
Annny
Ellie, tvoja kuhinja je pa res simpatična.Ne le, da si izbrala super barvo (zelo poživljajoče mi deluje), ampak glede na to, da je prostor majhen, ta kombinacija zaradi okna na eni strani ne deluje prav nič klavstrofobično zaprto. Všeč mi je, ker nisi vseh treh sten do vrha napolnila s kuhinjskimi elementi; zdi se mi, da ta razporeditev in svetla barva optično zelo povečata prostor.Skratka- super! Lp

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naša kuhinja
9.8.2006 22:05:12   
ellie
Annny hvala:))

je res kar majhen prostor ja, sem pa vseeno bila prisiljena it v to U obliko, da je sploh naneslo nekaj elementov...ampak mislim, da bo dovolj prostora...no upam vsaj:)) ker zaenkrat je še vse prazno (vse stvari na kupu v eni sobi), ker pride zdaj mizar še dnevno postavit in se bo še fejst kadilo. Potem pa bouser posted image .

Lp

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naša kuhinja
10.8.2006 1:38:49   
snorlax
Tudi tvoja kuhinja je čudovita!user posted image Sploh pa so mi všeč barve, tudi jaz sanjam o takih svežih barvah za kuhinjo in jedilnico. Zgleda, da imava podoben okus.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naša kuhinja
10.8.2006 9:43:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Meni je všeč oblika kuhinje: na U.....edino kar mi ne paše zraven je ta rumena žaluzijauser posted image

ja tut mene moti ta žaluzija. probaj najt v svetlejšem otenku ali pa vsaj  barve vanilije oziroma  krem..

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naša kuhinja
10.8.2006 22:01:49   
rija
Ellie, kuhinja je res lepa, sveža.

Imaš pa podobno okno kot jaz.user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Naša kuhinja
11.8.2006 9:31:17   
kepa*
snorlax, kuhinja je delana po naročilu.

Glede rumene žaluzije, ki vam ni všeč: jejej, ženske, dala sem vam slikce od kuhinje, vi se pa zapišite v žaluzijo. user posted image
Sicer pa to še pride na vrsto, vsega pa človek res ne more naenkrat menjat. Verjetno si bom tam omislila kak rolo.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Naša kuhinja
11.8.2006 10:06:24   
bamby
Kepa, oprosti, ker smo te užalili, pa ni bilo mišljeno tako. Pač si vprašala za mnenje. Kuhinjo smo ti vsi pohvalili, povedali smo ti pa tudi o žaluziji. Tudi ta spada zraven kuhinje, a ne?
Še enkrat, brez zamere.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Naša kuhinja
11.8.2006 11:20:35   
saša80
kepa, lepa kuhinja...  glede žaluzije pa se ne obremenjuj... ko bojo na vrsti malenkosti jo boš že zamenjala, če pa je vama všeč pa imej takšno, glavno da se vidva počutita prijetno v vaji kuhinji oz. stanovanju..

lp saša


< Sporočilo je popravil saša80 -- 11.8.2006 11:21:00 >

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Naša kuhinja
11.8.2006 13:07:09   
kepa*
Bamby in Saša, saj se ne obremenjujem, hehe. To sem tako v šali napisala.
Namreč, tam, kjer je zdaj kuhinja, je bila prej jedilnica in čisto drugačno pohištvo in struktra prostora in je ta žaluzija fajn pasala poleg. Zdaj smo pa vse prostore premetali, jih v grobem uredili, malenkosti pa šele pridejo na vrsto.
Drugače pa mi je moja nova kuhinja zelo zelo všeč.
Zdaj pa čakam še na dnevno.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Naša kuhinja
11.8.2006 22:13:42   
copka77
meni pa je full lepa.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Naša kuhinja
13.8.2006 11:41:11   
tanaja*
Jaz pa ne vidim albuma od kuhinje user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Naša kuhinja
13.8.2006 19:04:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanaja*

Jaz pa ne vidim albuma od kuhinje user posted image


Tudi jaz ne user posted image

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Naša kuhinja
13.8.2006 20:26:55   
kepa*
Slike sem zbrisala, ker bom naložila nove. Kmalu bo album spet na ogled. Dopolnjen.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Naša kuhinja
15.8.2006 21:42:11   
lu155
jst bi tut rada vidla to kuhinjouser posted image

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Naša kuhinja
16.8.2006 17:22:58   
* Mateja *
Sem že mislila, da sam meni ne pokaže slik!!

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?