|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 12:39:07   
Anonimen
Nujno potrebujem vaše mnenje glede nakupa vozička. Od rojstva Nejca do sedaj (starost 8,5 meseca) smo imeli voziček, ki smo ga kupili od prijateljev. Pojma nimam, katera firma, ker je star že 5 let. Zdaj pa se je na njem že kar nekaj stvari pokvarilo, košara se je zlomila proč, v glavnem, da ne dolgotvezim, radi bi imeli novega.
 
Kaj mi priporočate? Danes smo dobili katalog Ariel in notri je en voziček v akciji. Gre pa za voziček Hauck Shopper 6. Znižan je s 24.990 SIT na 17.990 SIT. Katera ga ima in kako vam služi? Ali je že primeren za starost 9 mesecev? In pravzaprav do kdaj se vozički uporabljajo oz. do kdaj ste ga vi, ki že imate malo večje otročke? Ali se ta voziček lahko naredi v ležeči položaj, da bi lahko tudi spal v njem, če smo na dolgem sprehodu?
 
Res sem totalno glupa na področju vozičkov in se zato zanašam na vašo pomoč. Ker pa je nujno, da mi ga ne bodo razprodali, vas prosim za čimprejšnje odgovore.
 
Hvala že vnaprej.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 13:48:56   
piščanc
moj nasvet je, da kupiš kakšno marelo, kjer se naklon malo zniža, če slučajno zaspi. Znamka BBY jih ima že za 10 jurjev. Ta shopper tudi nima naklona čisto do ležečega položaja.

Pri tjaši smo mi marelo uporabljali od 6 meseca do dveh let. Je pa od Haucka marela, in še vedno lepo ohranjena. Tako , da znamka je OK. Žiga je pa druga pesem, najraje je v nahrbtniku.....

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 14:06:07   
Anonimen
Evo, gre za ta voziček, da si lažje predstavljate tiste, ki ga ne poznate:http://www.ariel.si/slike/on/on_10_05/aon_10_05_01v.gif

Kje ste vse? Pomagajteeeeeeeeee..............prosim.user posted image


(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 14:07:15   
Anonimen
Opa, kaj pa je zdaj z linkomuser posted image , poskusim še enkrat:

http://www.ariel.si/slike/on/on_10_05/aon_10_05_01v.gif 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 14:07:39   
urška
mi smo imeli isto situacijo.
imela sva voziček iz paketa, pa sva ga pri 10 mesecih zamenjala za shopperja. vozička ne morem prhvalit. je lahek in  tudi ko se zloži ne zavzame veliko prostora.
in ma naklon čisto do ležečega položaja, povrhu pa še veliko košaro, tko da je idealen za v trgovino. uporabljali smo ga potem še 3, 4 mesece ko pa je shodil smo pa nehali se vozit z vozičkom. je pa res, da iam vse kar rabim zelo blizu tako da greva lahko peš.
tudi cena, ki jo omenjaš je ugodna. mogoče bi se ti splačalo preverit v toys'r'us. tam je hauck zelo poceni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 14:16:27   
Anonimen
Torej, Urška, vi imate točno tega, o katerem govorim? Ja, če pa je tako, pa bo odločitev veliko lažja. Mi ga bomo verjetno uporabljali še drugo leto, ker je Nejc star šele 8,5 mesecev, pa še daleč imamo do vsega. Tako da mislim, da se splača teh 18 jurjev spregledati, ne?

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 14:22:08   
Anonimen
Jaz sem tudi imela tega, samo mislim, da se mu je takrat reklo Denvr 6. Tak moder z rumenimi medvedki, ampak mislim, da je bil isti. Pa niti slučajno ni lahek. Jaz sem ga prav zato zamenjala, ker ga nisem mogla nesti po 5 stopnicah, ko smo se preselili. Drugače pa je še kar, le malo štorast proti mareli. Sedišča imajo pa Haucki nekam čudna, kot bi bila premalo globoka in naslon preveč poševen, in otrok ne sedi prav udobno. Blacky, jaz ti svetujem, da popokaš tamalega in greste skupaj v trgovino, pa ga posedi v različne vozičke in boš videla, kako sedi. Meni se to zdi pomembno. Drugače sem jih pa v Pikapolonici gledala in so ful lepi, pa tudi okrog 20.000 SIT. Jaz bi kakšnega od tam kupila, če bi zdajle kupovala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 14:23:43   
Anonimen
men se zdi ok. js sem mela najprej novusa 4 - s tavelkimi kolesi pa vse. pa je bil tko štorast za pop** pa še skos se je neki kvaru. in sem ga prodala in kupila novga sicer peg perego marelo pliko p3...super je je pa podobn temu, sam da je bil nš 45 jurjov. vrjetn mogoče je mal bl kvaliteten k ta ampak js bi ga šla saj pogledat pa mal sprobat pol pa vidš. js mislm da je vreden več kukr košta!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 14:27:29   
Anonimen
Tukaj si jih malo poglej.
http://www.apollo.si/shop/
Un oranžen Grillo za 22.000 SIT je meni všeč. Sedalo se mi zdi v redu, za ostalo pa res ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 14:29:19   
Anonimen
Ne, kar se kvalitete tiče, je tale Hauck super, boljši ne more biti. Razen kolesa začnejo škripat (tudi pri drugih Hauckih sem to opazila), ampak se jih pač našprica z WD40.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 14:31:26   
Anonimen
ups..ni marela..no to mi pa ni tolk všeč..

kaj pa kej tazga  http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/4032
al pa kej od tuki http://www.schmid-baby.at/
http://www.btc-city.com/babycenter/vsezaotroka/otroskaoprema/detail.php?id=1871
http://www.btc-city.com/babycenter/vsezaotroka/otroskaoprema/detail.php?id=1828


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 14:33:47   
urška
ja mi imamo točno tega. meni je super. boljš kot vsaka marela.
midva sva pred enim letom ga kupla v celovcu. je bil v paketu skupaj z lupinico za 100 evrov. potem so ga prodajali tudi posebej, samo ne vem cene. dobiš pa tudi trikolesnika za prbl 65 evrov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 15:54:48   
india
Mi imamo podobnega, tudi Hauckovega, le črno rdečo kombnacijo. Kupili smo ga v Toysu, spomladi in Mark je zelo zadovoljen z njim, mi pa tudi. Lepo se ga da zložit, kolesa se zelo dobro vrtijo in obračajo, je lahko vodljiv. Naslonjalo se ne da v čisto ležeč položaj, a pri tako velikih otrocih to tudi ni tako hudo pomembno.
Po mojem je to zelo kvaliteten in dober voziček, jaz bi ga kupila še enkrat, če bi bilo potrebno. Sem bolj zadovoljna s tem kot sem bila s PP in drugimi marelami. Za čistega marelarja pa mislim, da je še premajhen, saj naš Mark sploh noče bit v mareli, kadar ga damo v njo, pa je tudi Hauckova.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 20:04:18   
Annny
Z marelo bi bili verjetno problemi tudi pozimi...sneg..user posted image

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 20:05:44   
SLAMlCA
Mi tudi imamo tega. Ko je bil še manjši smo ga uporabljali  skupaj z lupinico. Uporabljamo ga 5 mesecev. Kako dolgo bo zdržal ne vem. No je fajn ker se zloži na dim 88x51x36cm  sem prepisala dol z priloženih listov (gre tudi v matiza) me pa malo moti, ker po kakšnih ploščicah rada kolesa malo zaštekajo, nič hujšega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
18.10.2005 20:25:28   
Lu
Blacky kolegica ima ravno takega kot je zdaj v Arielu in tudi trikolesnika ( V Toysu je bila lani akcija in sta za dobrih 40.000 kupila kar 2 vozička ). Lahko rečem le to, da ima hčerka že 1 leto in ga še vedno zelo uporabljajo. Se da pa tudi v ležeči položaj. Če te še kaj zanima jo lahko vprašam in ti sporočim.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
20.10.2005 0:17:40   
Anonimen
Tako, voziček smo nabavili, v živo je še lepši kot na sliki. Sem zelo zadovoljna in ni mi žal niti tolarja, je pa tako ali tako bil zelo poceni.
 
Slikice bom dala v album, pa si ga lahko ogledate še tam.user posted image
 
Hvala vsem.user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
20.10.2005 0:24:41   
superfly
Hi, mi smo meli prej Hauckov trikolesnik in smo ga zamenjali za peg perego pliko p3 user posted image user posted image user posted image user posted image Hauckov je bil težek ko sto hudičev, pa še v avto sem ga komaj spravila. Pliko pa je zakon, lahek, enostaven za zložit in razpret, pa še lep je user posted image . Glede na to da si iz MB konca se ti splača peljat do Gradca, pa pejd v Toys'r'us in Kiko pogledat, majo kar precej izbire. Pa otročka mej s seboj, da ga sprobaš kako se bo v njem počutil.

lps

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
20.10.2005 0:26:22   
superfly
Ups, sem bla mal prepozna user posted image No, pa uživajte in pridno nabirajte kilometre v novem vozičku.

lps

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
25.10.2005 20:05:30   
živa1
Zivjo - jaz imam vozicek MACLAREN, pa je totalno dober. Poglej si ga na www.busi.si user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Na plano vse, ki obvladate vozičke...
25.10.2005 20:47:54   
frutka_
Po mojem mnenju je PP Pliko daleč najboljša marela. Poglej med male oglase in morda kupi rabljenega. Poležeš ga do konca, v hrbtnem delu ni pretrd, ima veliko košaro, ko ga zložiš samostojno stoji, ima ročaj da ga neseš, ko je zložen,z lahkoto se sname prevleka in opere kar je fino ko mali začne drobiti po vozičku...
Sicer pa poišči morda kaj podobnega, Giordani ali nekaj podobnega so imeli v BC.
Jaz sem imela prej PP Pliko zdaj pa imam Quinny Zapp in je full dober, je pa trikolesnik in ležišče se ne poleže.


LP

(odgovor članu živa1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?