|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na toplo novembra?
23.9.2013 11:01:49   
Ayolinca
Kam bi lahko šli v novembru, na toplo, morje, pa cenejša varianta?
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na toplo novembra?
23.9.2013 12:03:51   
Julija2011
Zelenortski otoki, španski otoki, Zanzibar, Karibi,Teneriffi in Egipt mislim, da so iz lj...prečekiral malo iskalnike na spl. straneh tur.agencij...

(odgovor članu Ayolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na toplo novembra?
23.9.2013 12:36:57   
Ayolinca
Imeli v mislih Tenerife, ampak je novembra že bolj deževno in temepreture od 18 do 25 ...

(odgovor članu Julija2011)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na toplo novembra?
25.9.2013 21:29:45   
malaMravljica
na kanarskih otokih je temperatura zraka itak celo leto ista, ni prevroce je pa cist ok, morje je pa tudi se povsem ok za plavat, mi smo bili lani januarja, ko je morje najbolj mrzlo in tudi najbolj mrzel mesec, pa mi je bilo zakon in letos verjetno spet. Sam vedno malo piha, sicer se po dveh dnevih ze navadis in ne moti, sam vedeti mores, da bo to tako. Moj mali je lani po vrnitvi domov vedno govoru, da gremo cez par dni spet, mu je bilo verjetno vsec ;-)
Sicer pa Azija ali se kaj dlje. Ampak tu ne vem za kaksna mozna dezevja, ker mi novembra ne potujemo tako dalec in potem niti ne vem kje so kdaj dezevna obdobja in podobne zadeve. Pa juzna Afrika.

(odgovor članu Ayolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na toplo novembra?
25.9.2013 21:57:26   
josephine27
mala Mravljica a lahko priporočiš konkrteno kakšen hotel na Kanarskih al pa vsaj kraj kamor se splača it? Mal razmišljamo, da bi tudi mi letos pobgnili tja v jan ali febr. Sicer se nismo še nič poglabljali kam pa kako.

_____________________________



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na toplo novembra?
26.9.2013 17:00:39   
malaMravljica
ja seveda, mi smo bili na Playa Melonaras v hotelu H10. Super zadevica. Imajo dovolj ponudbe za otroke, meni je bilo res mega no. PO vsej verjetnosti gremo letos spet.

Meni je bilo fajn, ker so imeli animacijo za otroke, ker je dovolj igral in je v bistvu en druzinski kompleks to.
Ker sem imela na promenadi eno tako 45 turo za tect, to je bilo bozansko, zvecer, toplo, soncek in ti teces in gledas dol na ocean.
Hrana dovolj in zelo dobra. Sobe velike, ciste in personal prijazen.
Razen nasa plaza mi ni bila ok za plavat, smo pa itak plavat hodili na sosednjo Playa del Ingles, gor se je dalo lepo it plavat in mivka kamor seze oko, smo bili happy vsi prisotni.

Na Gran Canariji mores gledat, da si nastanjen nekje na jugo otoka, to je to. Ce te zanima se kaj pa vprasaj.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na toplo novembra?
26.9.2013 17:03:35   
Izabelina
čist iz firbca (nič ne razmišljamo o takih potovanjih) kolk pa pride za it na kanarske otoke za 4 člansko družino?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Ayolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na toplo novembra?
26.9.2013 17:11:48   
malaMravljica
uff, res ne vem vec. Sem imela dolgo casa ceno v glavi, ker smo delali stornacijo in ponovno rezervacijo ampak sedaj pa res nimam pojma vec koliko je bilo. Malo precekiraj na netu, je pa seveda tudi odvisno od nastanitve.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na toplo novembra?
26.9.2013 19:25:51   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

ja seveda, mi smo bili na Playa Melonaras v hotelu H10. Super zadevica. Imajo dovolj ponudbe za otroke, meni je bilo res mega no. PO vsej verjetnosti gremo letos spet.

Meni je bilo fajn, ker so imeli animacijo za otroke, ker je dovolj igral in je v bistvu en druzinski kompleks to.
Ker sem imela na promenadi eno tako 45 turo za tect, to je bilo bozansko, zvecer, toplo, soncek in ti teces in gledas dol na ocean.
Hrana dovolj in zelo dobra. Sobe velike, ciste in personal prijazen.
Razen nasa plaza mi ni bila ok za plavat, smo pa itak plavat hodili na sosednjo Playa del Ingles, gor se je dalo lepo it plavat in mivka kamor seze oko, smo bili happy vsi prisotni.

Na Gran Canariji mores gledat, da si nastanjen nekje na jugo otoka, to je to. Ce te zanima se kaj pa vprasaj.



Hvala. Sliši se dobrouser posted image

_____________________________



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na toplo novembra?
26.9.2013 22:34:56   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

čist iz firbca (nič ne razmišljamo o takih potovanjih) kolk pa pride za it na kanarske otoke za 4 člansko družino?

Cca 3.000 eur. Letalo, hotel 4*, polpenzion, rent-a-car za cel teden. Krompirjeve počitnice.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?