|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nadležno škrtanje v medenici
21.10.2005 23:32:01   
Jančika_
Rodila sem pred 14,5 meseci in sem mislila, da bo počasi kaj boljše, pa ni videti. Vsake toliko mi prav zoprno zaškrta v medenici. Recimo če sedim na tleh, pa se naslonim nazaj na trtico in pokrčim kolena - škrt, škrt. Saj ne boli, je pa neprijetno.

Se to kdaj nehauser posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nadležno škrtanje v medenici
22.10.2005 18:50:59   
Jančika_
Se res nobeni po porodu ne dogaja nič podobnegauser posted image ? Je možno, da se mi medenične kosti niso spravile nazaj v normalno stanje in da bi morala na kak pregleduser posted image ?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nadležno škrtanje v medenici
26.10.2005 20:48:50   
frutka_
Hm?! Ne bi vedela...morda pa škrta kaj tami nižje...user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nadležno škrtanje v medenici
26.10.2005 21:16:27   
Jančika_
Tako dolgo čakam na odgovor, potem pa tale modrostuser posted image ...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nadležno škrtanje v medenici
26.10.2005 21:22:43   
Pilar
Na tvojem mestu bi vsekakor šla na pregled. Ker to ni normalno, niti logično.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nadležno škrtanje v medenici
26.10.2005 21:26:31   
Jančika_
Pilar, zdaj sem se pa res ustrašilauser posted image . Pa še zadnjič mi je prijatelj medicinec na veliko razlagal, kako se ne vem koliko mesecev po porodu medenične kosti 100% zložijo nazaj, jaz pa nimam tega občutka. Madona, bo res treba kaj omenit zdravniku...

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nadležno škrtanje v medenici
26.10.2005 21:44:05   
Pilar
Če kosti ne grejo po porodu skupaj tako kot bi morale, potem nova nosečnost še ni zaželjena. Ker pač trebuh nima opore, čisto enostavno napisano.
Moji prijateljici kosti pop porodu niso šle nazaj in ji je G odsvetoval novo nosečnost dokler se zadeva ne uredi.
Ni pa nujno, da so tvoje težave enake narave.....najbolje, da preveriš pri G.


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nadležno škrtanje v medenici
27.10.2005 20:00:55   
urši*
Jančika , nisi edina!!
men tud škrta, in to full.če stopim nerodno, če preveč razkrečim noge, včasih pri sexu.boli ne, pokne pa full.ne vem, , kaj je to, sam moja sestrično , ki še ni rodila, niti ni noseča , pa ji tud full škrta noter.
tako, da ne vem kaj bi to blo?tud js sem pomislila, da pa pač medenica še ni šla nazaj skupaj, ampak ker mojo sestrični dela isto , pa res pojma nimam , kaj bi to blo!?!

lp, pa sporoči, če kaj zvešuser posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nadležno škrtanje v medenici
27.10.2005 20:07:53   
frutka_
Če ne druga sem pa vsaj "refresh-ala" temo..hihihi!user posted image user posted image user posted image

Poglej koliko odgovorov si dobila.
Frutka dobro vpliva na tebe!

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nadležno škrtanje v medenici
27.10.2005 20:13:54   
Jančika_
Frutka user posted image , itak!

Pilar, hvala za odgovor, čeprav me je malo prestrašil. Sem malo razmislila in zaenkrat se mi zdi, da kaj hudega ne more biti, ker kakih težav sicer nimamuser posted image . Po porodu sem bila še 2x noseča in kar naprej na nekih pregledih, pa upam, da če bi bilo kaj takega, da bi vsi tisti zdravniki kaj opaziliuser posted image .

Urši, fajn, da je še kakšna takauser posted image . Naslednjič, ko bom pri G (upam, da kmalu), ga bom pobarala, kaj bi to bilo.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nadležno škrtanje v medenici
8.11.2012 10:59:10   
lananai
Vem da je že davno od tega dogodka, ampak sem prišla do te teme, ker se tudi meni nekaj podobnega dogaja. Po porodu (1 leto nazaj) se mi je dogajalo, da so mi kosti škrtale vsakokrat, če sem se zaležala. Ni bolelo, zaškrtalo in občutek, kot da se nekaj na mesto postavlja. Nadležno. Vedno boljše je bilo, ampak še vedno me občasno "boli" na tistem mestu. Škrta ne več, je pa moteče. Jančika, me zanima, če si kaj spraševala pri G oz. če katera druga ve, kaj bi to lahko bilo... :-(

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?