|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nadzor nad klinikami
27.8.2007 12:07:58   
Taula
Zanima me če ima kdo nadzor na klinikami za male živali. To me zanima iz stališča cen (po klinikah so zelo različne) in iz stališča strokovnosti. user posted image  Midva sva nekoč vozila najine živalce v znano in priznano kliniko v Lj. (konkretno ime sem izpustila, drugače so bili nekoč znani kot najboljši) Odnos tam je bil v zadnjem času za user posted image ..pa ne samo odnos. Za isto storitev-inekcijo z antibiotiki sva plačevala po treh različnih cena.user posted image  Ko sem prašala zakaj so mi dejali, da je odvisno od presoje zdravnika koliko bo računal.user posted image user posted image  Kliniko sva seveda zamenjala in si pridobila oboževalca na telefonu....klical naju je veterinar iz bivše klinike in težil zakaj naju ni več na zdravljenje. Pogovor se seveda ni končal preveč lepo.user posted image

Isto zgodbo sem slišala od znancev zadnjič...ker so bili nezadovoljni so zamenjali kliniko. Posledica je bila da so jih zavrnili, ko so peljali psa tja uspavati. (najbližje njihovem domu in pes je hudo trpel ) Pes je bil hudo poškodovan in na začetku so se strinjali, da ga uspavajo ker da mu ni rešitve, ko pa so prebrali v kartoteki da naj bi pač zamenjali kliniko (kot kaže je njihov bivši veterinar to zapisal) so jih rekli naj se poberejo kamorkoli želijo in jih ven vrgli.user posted image  Da bi meni to naredili bi seveda videli hudiča, oni so pač bolj mirni in so šli drugam.

Torej se lahko kam pritožiš..razen v knjigo pritožb in pohval in vodstvu, ki itak ščiti delavce oz. so oni delavci v kliniki.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 12:15:44   
Mala_princeska
Groza kaj se vse dogaja user posted image .
Jaz sem tudi zamenjala veterinarja in kliniko, pa nam na srečo ni noben težil.
Je pa res, da bi pri "starem" veterinarju psa morala prej cepiti, ker dela po nekem starem sistemu - pa se vprašam a zato, da več zasluži ali zato, ker ni strokovno usposobljen - ni na tekočem? user posted image user posted image



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 12:48:18   
baguSka
Prepricana sem, da vem o kom govoris. In prav tako sem prepricana, da tud naju ne bodo vec tam videli. NIKOLI! Samo se eno stvar hodim tja kupovat, ker je nikjer drugje ne dobim. To pa je vse. S svojim kuzkom tja ne grem vec. Sploh  ko sem videla enkrat kako so pobrali sive eni kuziki ven in ko je ta naredila par korakov, ji je vse zletelo ven iz trebuha... boga revica... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 12:49:39   
baguSka
Aja pa se to: ce je to ta, katerega mislim tud jaz, potem se gre njemu itak samo se za denar in nic drugega... Treab je pac krit vse stroske, ime so si itak ze naredili!!! Ampak zi pocasi spet delajo slabega, tko da se jim slabo pise...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 12:51:32   
Taula
Sploh ko sem videla enkrat kako so pobrali sive eni kuziki ven in ko je ta naredila par korakov, ji je vse zletelo ven iz trebuha... boga revica


RESNO AL KAJ???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 13:00:23   
baguSka
Ja zal... user posted image user posted image user posted image  Ze jaz sem hotla it tja in postrelit vse, ki so bli notr. Kako je moglo bit sele lastnici?? Groza. Da ne govorim sploh kaj so z mojim poceli... Jao boze. Nikad vise me ne bojo vidl prekleti pras*i hudicevi!!!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 13:08:21   
Anonimen
Mi imamo za manjse zadeve enega privat veta tukaj v Dravljah, ki je cenejsi in npr. za kremplje strizt nic ne racuna (pa se to mi bo zdaj prijateljica nardila), dvakrat, ko je bilo pa resno, smo jo pa peljali v Mestni Log, ker nas vet ni delal in ker je bilo zelo nujno. Ok, steriliziral jo je nas veterinar in jo zelo lepo zasil, nobenih problemov, razen uhajanje urina (ob izsiljevanju), pa se to se (moram potrkat) zdaj na morju resilo samo od sebe! Zdaj ne lula vsak dan po stanovanju, ampak je npr. v dveh tednih ene trikrat - ponavadi, kadar mami pomije po tleh in ko je mokra.

Pa zakaj ne poveste, za koga gre? Jaz nisem cisto ziher, koga imate v mislih, sem se pa enkrat z lastniki enega beagla pogovarjala, da je treba pri enem vetu placat ze skoraj dober dan in da vsako stvar racuna. Nam pregleda usesa in postrize kremplje brez cesarkoli, edino antibiotike in te zadeve je pac treba placat. Pratel vedno dobimo zastonj.

LP

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 13:16:26   
Tiamo
Upam, da se Tanaja javi in upam, da ti bo ona znala pomagati.

Drugače predvidevam, da vem za katero kliniko gre (stacionirana na z Viču). Jaz sem z mojim že pokojnim psom hodila tja in vedno prosila za mojo veterinarko, katera je bila res uredu, strokovna in vse naj naj.

Lahko samo povem, da so najboljši veterinarji in drugi delavci zapustili to kliniko in zdaj delajo v kliniki v Mostah.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 13:20:43   
Taula
zdaj delajo v kliniki v Mostah.


Kateri pa? Mogoče 300 kosmatih?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 13:24:53   
Tiamo
Kateri pa? Mogoče 300 kosmatih?
DA!

a potem sem uganila kliniko čez katero so padale pritožbe?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 13:51:06   
Taula
 
Blizu Viča je ja.Če misliva isto ne vem.user posted image No sej ta ''strokovna'' klinika je za psa od mojega bratranca trdila da je z njim vse Ok, ko pa je bilo laiku vidno da ni in da ima displazijo kolkov.user posted image

Klinika 300 kosmatih je pa meni na nivoju...upam da taki ostanejo.user posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 27.8.2007 13:53:45 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 14:20:23   
Tiamo
Ja upam ,da taki ostanejo, oz. po mojem pogovoru z njimi je bilo na uni kliniki že nevzdržno....

...se mi zdi, pa da se je začelo, ko se je zaposlil Z. mlajši

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 15:21:01   
Taula
Sej ne vem če imava v mislih isto kliniko.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 15:27:04   
Anonimen
Bom kar jaz naglas vprašala, če pravo kliniko mislim. Je to Prva-K ali kako se že imenuje? Od Zaninovića? Jaz sem jih tudi besna in razočarana zapustila. Od tega, da mi je skoraj fental psa, ko bi mi ga moral zdravit, pa ga je napačno oz. je kar nekaj eksperimentiral, do tega, da mi je v bistvu visoko noseči smejoč se v fris rekel, da bo živel še mogoče kak mesec, mi dal tablete proti bolečinam zanj in poslal domov. Smo poiskali drugega veterinarja, ki nam ga je za silo popedenal, da mu zdaj vzdržujemo stanje, da je še živ. On ga je na smrt namreč obsodil že pred skoraj dvema letoma.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 15:33:50   
Taula
Je to Prva-K


Te klinike jaz ne poznam. user posted image  Jaz in moji znanci smo imeli  težave z drugo ''strokovno'' in znano kliniko.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 15:38:44   
Anonimen
No, sej nisem ziher, če se tako imenuje, sem pa napisala tudi glavnega veterinarja, ki je kolikor vem, lastnik klinike. Je pravi?

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 15:41:44   
Taula
Je pravo ime klinike in lastnik-preverila na netu. Ampak kot pravim, jaz jih ne poznam in ne vem kako delajo.user posted image

Mi smo imeli težave z drugo kliniko se nahaja poleg Viča.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 15:55:09   
helloKitty
Jst še vedno ne vem za kero kliniko greuser posted image  
Mi že 10 let obiskujemo Kliniko za male živali (Trstenjak&Zajc) za Bežigradom. In do sedaj res same hvale. Z živalmi delajo še lepš kot zdravniki z ljudmi.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 15:56:45   
Anonimen
Gorkičeva?

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 16:20:14   
Taula
Ok, da se zjasnim. Mi in naši kolegi smo imeli velike težave na Kliniki v Mestnem logu. Izrecno imam v mislih eno kroto od veterinarja.user posted image  Klinika zveni seveda kot zelo slavna in strokovna in smo šli tja..žal pri nas in kolegih ni bilo tako.user posted image

Sedaj smo pa na 300 kosmatih in za enkrat je super.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 16:28:20   
Anonimen
Aha, vse jasno. Hvala !

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nadzor nad klinikami
27.8.2007 23:41:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Gorkičeva?

Ja, klinika, o kateri jaz govorim, je na Gorkičevi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nadzor nad klinikami
1.9.2007 12:57:46   
Tanayya29
Ja poznam mestni loguser posted image ..dizaster od klinike!
meni je,avto povozil mojo kužico,ko je bila star 5 mes.(na povodcu sem jo imela,ampak avto jo je vseen zbil)user posted image ,in je mela zlom stegnjenice..takoj smo jo odpeljali v mestni log,kjer so jo operirali....po enem mescu je ves material razpadu..in mojo Ajo je fulll bolelo,jo peljemo nazaj in so mi rekl,naj jo pripeljem čez en teden,mislm haloo? in je reku,da pes ni avto in nima garancije...
jst sm kar jokala,tok me je dotolklo..nism verjela,da je lahko nekdo tko nečlovečki...
seveda sm pobrala kartoteko(in mi reče tista,ki mi jo je dala.."aha vi ste uni nezadovoljni"..sploh nisem več komentirala in smo se sam pobral)..do dr. Zaninovića..ki mi je takoj naslednji dan operiral Ajo..bi jo že isti dan,ampak ni bla tešče...
res sem mu hvaležna.še sedaj..uni bi jo pa v mukah pustili še en teden...
no,mi je ta prijazni veterinar(Pavo Zaninović)zrihtal,da so mi v Mestnem Logu povrnili stroške,ker je bila po njegovem mnenju njihova krivda,in dekan se je s tem celo strinjal...vsaj nekaj..
saj veste,kok stanejo operacijeuser posted image za znort drago!
Torej meni je klinika na Gorkičevi rešila mojo psičko in vet.dr. Zaninoviču bom za vedno hvaležna...
Drugače na cepljenja ter ,ko ji spraznejo vrečke,jo peljem kar k bližnjemu veterinarju v Kranj(medicovet),kjer so tudi vsi zelo prijazni.....

tok o klinikah in mojih izkušnjah..

lp.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nadzor nad klinikami
1.9.2007 16:27:28   
Anonimen
Ja jaz razen arogantnosti veterinarja tisti četrtek zvečer, ko smo pripeljali Luno že čisto na koncu, nimam pripomb čez Mestni log. Psa so mi REŠILI, drugače bi 100% umrla. In veterinar se je naslednji dan že po telefonu opravičil za obnašanje, sam od sebe, in v ponedeljek še enkrat. Da je bil tudi on živčen tako kot mi. In ko je imela Luna gastritis, so jo tudi uspešno pozdravili, edino rekli so nam, da naj začnemo psa obravnavat kot psa in ne kot človeka. Skratka, pripomb nobenih in moja kuža je še živa. Če je ne bi takrat peljali v Mestni log, bi bila brez nje. Jo je veterinar in sestre že odpisale medtem, ko smo bili tam, pa ni odnehal in je Luni uspelo. In moj kuži lepo že eno uro spi stegnjen čez celo posteljo, po še eni ne ravno uspešni agility tekmi user posted image  Zdaj nazadnje jo je zdravil dr. Ves, se mi zdi user posted image

LP

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nadzor nad klinikami
4.9.2007 8:59:34   
tanaja*
IZVIRNO SPOROČILO: helloKitty

Jst še vedno ne vem za kero kliniko greuser posted image  
Mi že 10 let obiskujemo Kliniko za male živali (Trstenjak&Zajc) za Bežigradom. In do sedaj res same hvale. Z živalmi delajo še lepš kot zdravniki z ljudmi.


HelloKitty, najlepša hvala!


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?