|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nagradna igra Alples
7.10.2010 15:21:53   
unicorne
Živa groza! Ali kdo sodeluje v nagradni igri Alplesa? Kako si drznejo brisati glasove , ki so bili oddani po njihovih pravilih igre in potem ta pravila spremeniti, ko vidijo da niso najboljša!? Sodelujejo lahko tudi tisti ki sploh niso lastniki sob user posted image , ampak so jih slikali kjerkoli že. Glede na to da imamo skoraj celo stanovanje v Alplesovem pohištvu, bom nazadnje nad njimi še razočaranauser posted image . No pa saj v bistvu niso krivi oni ampak nekdo, ki ne zna organizirati glasovanja po internetu! To pa še ni vse. Pošiljajo nam maile in sporočila s skorajšnjimi grožnjami! In to med drugim tudi nekomu, ki je oddal glas samo enkrat! Pišejo o številkah 8000 in več, ki sploh niso realne... ipd. Bojim se da je brezveze nadaljevati z glasovanjem, ker lahko vsak čas zopet zbrišejo glasove in tako ostaneš praznih rok, povrhu vsega pa še zapravljaš čas, ki bi ga lahko porabil za kaj drugega! Imam pokvarjen dan...Aha še misel za konec: Zanima me, če v vodstvu Alplesa spremljajo dogajanje in vedo kako so se v dveh dnevih dvakrat spremenila pravila igre.


< Sporočilo je popravil unicorne -- 7.10.2010 15:28:23 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nagradna igra Alples
7.10.2010 15:41:40   
Fargesia
ne sodelujem v tej nagradni igri, jo pa spremljam. in se mi zdi zelo čudno, da iz včeraj na danes zbrišete fuuul veliko glasov. user posted image user posted image user posted image zakaj je temu tako? in kako to, da je skoraj vedno problem pri nagradnih igrah na rr, da se vmes spreminjajo pogoji in pravila?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nagradna igra Alples
7.10.2010 19:20:32   
ona
S temi slikami je itak kažin že od vsega začetka user posted image
http://www.ringaraja.net/forum/m_5366897/mpage_1/key_/tm.htm#5369603

Pa še meni so dobesedno ukradli mojo lastno fotografijo in sem lepo en dan slučajno pod svojo sliko zasledila drugo ime user posted image user posted image
Moja je bila še vedno normalno gor,čez cca 10 slik se je spet pojavila pod drugim imenom user posted image user posted image user posted image
http://www.ringaraja.net/forum/vse_razumem%2Cda_se_ti_pa_nekdo_drug_podpi%C5%A1e_%25%25%25/m_5324070/tm.htm

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nagradna igra Alples
7.10.2010 20:40:40   
unicorne
Ja meni tudi ni všeč da lahko sodelujejo tudi če sobica ni njihova in je iz katalogauser posted image !? Se mi ne zdi enakopravno. Itak pa mislim da bo tole eno s.... in da imajo že svojega favoritauser posted image , čeprav imamo nekateri kar veliko glasov. Ampak verjetno nam jih bodo itak še kaj zbrisali. Nad tem pač nimamo pregleda. Ni fer pa kaj čmo...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nagradna igra Alples
7.10.2010 21:18:27   
Fargesia
...se pravi, da je eno veliko s....e že od samega začetka.user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nagradna igra Alples
7.10.2010 22:52:45   
ona
itakuser posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nagradna igra Alples
8.10.2010 8:32:08   
Fargesia
..ja in kje je zdaj kdo, ki bi lahko odgovoril na ta vprašanja?!!user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nagradna igra Alples
8.10.2010 8:35:24   
Jerneja_
http://www.ringaraja.net/forum/Spet_slike_iz_katalogov_v_alplesovi_nagradni_igri/m_5366897/tm.htm več o nagradni igri in fotografijah, ki smo jih izbrisali.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nagradna igra Alples
8.10.2010 9:06:33   
Fargesia
Jerneja, to je odgovor o slikah, kaj pa o glasovih,ki ste jih zbrisali?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nagradna igra Alples
8.10.2010 14:55:15   
unicorne
Danes me kličejo kolegice in kolegi, ki so glasovali za našo sobo in mi vsi prestrašeni kažejo kakšne maile so dobili. Seveda vsi iste, ampak prosim vas! Vabite naj sodelujejo pri glasovanju potem pa jih strašite z maili, ki si jih ne zaslužijo! Ajajaj, organizacija pa taka...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nagradna igra Alples
8.10.2010 15:38:19   
Fargesia
Unicorne, kakšne maile to?user posted image user posted image user posted image

sem šla gledat svoj mail, pa nisem nič dobila.


< Sporočilo je popravil Fargesia -- 8.10.2010 15:42:48 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nagradna igra Alples
8.10.2010 15:50:42   
unicorne
Da so pošiljali nevemkoliko glasov, da se sumi na zlorabo ipd. sestra moja je dobila celo v cifri, tam okol 8000 da jih je poslala kar je praktično nemogoče, ker jih toliko vsi skupaj ki tekmujemo nismo imeliuser posted image !

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nagradna igra Alples
8.10.2010 18:09:30   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: unicorne

Da so pošiljali nevemkoliko glasov, da se sumi na zlorabo ipd. sestra moja je dobila celo v cifri, tam okol 8000 da jih je poslala kar je praktično nemogoče, ker jih toliko vsi skupaj ki tekmujemo nismo imeliuser posted image !


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nagradna igra Alples
11.10.2010 14:28:40   
Fargesia
...nočem bit tečna, ampak me resnično zanima, kam so "izginili" vsi tisti glasovi?!user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nagradna igra Alples
13.10.2010 13:27:38   
unicorne
Fargesia odgovora ni in ne bo user posted image . Jaz pa upam da tako kot so zadnjič preverjali nas in nam brisali glasove, delajo tudi z ostalimi. Ker se nekateri strmo vzpenjajo... user posted image . Ajajajaj...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nagradna igra Alples
20.10.2010 8:35:16   
unicorne
Brez odgovora, Fargesia kaj misliš imajo že svojega favorita in je zato temu takouser posted image ?????

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nagradna igra Alples
20.10.2010 10:53:22   
Jerneja_
Pozdravljene!
Iz manjšega števila IP naslovov smo prejeli neverjetno veliko število glasov za sodelujočo otroško sobico v nagradni igri Moj planet. Vsi ti glasovi so bili oddani iz istega IP-ja in več različnih e-naslovov, zato smo sumili na zlorabo nagradne igre in kršitev člena splošnih pogojev sodelovanja v nagradni igri, ki govori o tem, da lahko vsaka oseba v nagradni igri sodeluje le enkrat dnevno. Izključno tem uporabnikom smo poslali avtorizacijske e-maile in jih prosili le, da potrdijo, da so res glasovali v nagradni igri za izbrano sobico iz tega e-naslova. Takoj, ko so to storili, so se glasovi za sobico prišteli nazaj. Smo pa odkrili tudi primere, ko so dejansko druge osebe (verjetno preveč tekmovalni lastniki sodelujočih sobic) zlorabile e-naslove svojih prijateljev in glasovale v njjhovem imenu. Ti glasovi seveda ne morejo biti veljavni, saj lahko vsaka oseba glasuje le v svojem imenu, največ enkrat dnevno. Pravil nagradne igre pa nismo spreminjali.

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nagradna igra Alples
20.10.2010 12:38:35   
unicorne
Ne napaka je bila ko niste že v začetku postavili pravilo, da lahko iz enega IP-ja oddaš samo 4 glasove dnevno. Če bi to naredili do tega ne bi prišlo in po treh dneh ste to pravilo spremenili. Ni bilo tako? Saj pravim upam samo da zdaj preverjate vse glasove od vseh tekmovalcev in upoštevate vse pravilno odane glasove.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nagradna igra Alples
21.10.2010 13:31:28   
Fargesia
hmmm, se pravi, da ste spremenili pravila igre med samo igro, ker prej teh potrditvenih mailov ni bilo.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nagradna igra Alples
21.10.2010 13:43:05   
*miska.mcc*
unicorne, daj prilepi mail.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nagradna igra Alples
21.10.2010 15:42:36   
unicorne
Spoštovani,

iz vašega IP naslova smo prejeli neverjetno veliko število glasov za sodelujočo otroško sobico v nagradni igri Moj planet. Vsi ti glasovi so bili oddani iz istega IP-ja in več različnih e-naslovov, zato sumimo na zlorabo nagradne igre in kršitev člena splošnih pogojev sodelovanja v nagradni igri, ki govori o tem, da lahko vsaka oseba v nagradni igri sodeluje le enkrat dnevno.

Zato vas prosimo, da s klikom na to povezavo http://www.ringaraja.net/ajax/confirmLogic.asp?id=4060 potrdite, da je vaš e-naslov pravilen in da ste iz njega glasovali za otroško sobico v nagradni igri Moj planet in da ste z vašim imenom glasovali le enkrat dnevno. Ko bo potrditev opravljena, bo sobica, za katero ste glasovali, dobila nazaj vse vaše glasove. V primeru, da vašega glasovanja ne avtorizirate, pa bomo te glasove razveljavili.- Pokaži citirano besedilo -

Vse ok, če bi bilo že od samega začetka pravilo da lahko odaš samo 4 glasove. Poleg tega je bilo najbolj podlo to da so ta mail prejeli tudi nekateri, ki so resnično glasovali samo 1-krat ali 2-kratuser posted image . In potem, iz strahu da ne bi blo kaj narobe nočejo več glasovat!?

Papustimo zdaj to, še 10 dni je do konca.... Potem pa bomo videli kakšen bo rezultatuser posted image


< Sporočilo je popravil unicorne -- 21.10.2010 15:44:12 >

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 9:28:17   
unicorne
Počas se mi ne ljubi več...mislim da bo šla zmaga v ptuj... 

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 10:17:57   
Fargesia
včeraj sem govorila s prijateljico in pravi, da oba z možem glasujeta, pa šteje vendo samo en glas in tudi unih potrditvenih mailov nista dobila.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 10:44:25   
slovenka
Lepo pozdravljeni!

Sem "rahlo osovražena" Ptujčanka user posted image

Zanimiva debata, no. Sama sem začela glasovanje spremljati šele drugi teden, ko me je prijateljica obvestila, da smo drugi. Sem že pozabila, da sem poleti naložila to slikico...

V glavnem, upam, da očitki o sobicah iz kataloga ne letijo na naš račun. Sem spomladi letos sama splanirala vsako podrobnost v tej sobici naše pupe... Lahko mi tudi na zs pošljete mail in pošljem še slikice drugih "kotov" te sobice ali pa pridete kar na obisk user posted image

Sicer pa sploh zadnji teden dobivam ogromno sporočil podpore, ljudje hvalijo našo sobico in pravijo, da navijajo za nas (tudi iz Litije user posted image ). TAko da upam, da res ljudje glasujejo, ker jim je sobica všeč. Sicer pa če vas čudi, kako lahko nekdo iz majhne vasi pri Ptuju dobi toliko glasov: tukaj živimo zelo kratek čas, tako da resno dvomim, da kdo od sovaščanov glasuje za nas. Priznam pa, da nam pomaga dejstvo, da sem predavateljica na fakulteti, kjer je ogromno študentov. Vsako leto predavam vsaj 300 študentom in ker sem še (relativno) mlada, imamo precej prijateljske odnose, pa sedaj z veseljem glasujejo. Seveda po spodbudah na FB. Ampak tu ni nič nelegitimnega. Prijatelji in znanci sprašujejo, za kak planet to gre, pa pojasnim... in s tem se širi informacija o pohištvu, tako da mislim, da je to tudi cilj nagradne igre. Sem pa sicer le srečna mamica dveh otrok in nobena čarovnica, ki bi si sama čarala glasove. Je pa tako, da ko vodiš, je fajn, vse legitimno, ko ne vodiš, pa podvomiš, od kod konkurenci toliko glasov. Tako pač je. To glasovanje je maraton, v katerem ne zmaga tisti, ki je večino časa vodil, ampak tisti, ki prvi priteče čez cilj. Pa sploh ne pravim, da bomo to gotovo mi. Je pa fajn, da je napeta igra. Sedaj tudi naša dveletnica to spremlja in navija za svojo sobico. Dojenček, ki bo v primeru ugodnega izida dobil pohištvo, pa se tako ali tako ne sekira. Ve, da bo dobil pohištvo za sobico tako ali drugače. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 11:05:40   
Fargesia
Slovenka, mislim,da je tukaj v prvi vrsti šlo za "prilagajanje" pravil med igro.

drugače pa...vaša sobica je lepa, vsak pa navija za svojega favorita, ne?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?