|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naj dan v Predosljah
25.8.2010 14:21:38   
čmrgelj
Pozdravljene, pozdravljeni

zasledila sem, da se bo ta vikend v Predosljah dogajal NAJ DAN V PREDOSLJAH?!

Zelo me zanima ali je to res in kje bi lahko dobila razpored dogajanja, saj bodo baje imeli gasilci in policaji nekakšen nastop, in ravno tega ne bi radi zamudili, ker imamo doma malčka, ki je blazno nor na gasilce in bi bili radi že na samem prizorišču ko se bodo li ti pripeljali.

Hvala vsem, vsakršna informacija bo dobrodošla


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naj dan v Predosljah
25.8.2010 14:30:09   
Katy78
Naš mulček zelo rad gleda Golica TV in ravno včeraj sem med reklamami zasledila da bo NAJ DAN v Predosljah, bodo pa res gasilci oz. prikaz njihovega dela, pa mislim da Čuki in PopDesign, pa neke akrobacije z motorji ali nekaj takega, pa še kar nekaj drugih stvari...

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.8.2010 19:45:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
25.8.2010 19:47:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naj dan v Predosljah
26.8.2010 13:47:45   
čmrgelj
Ej res hvala, ful si se potrudla, vse to sem tut jaz našla mal kasnej na netu, vendar ur kdaj bo kaj potekalo pa ni nikjer.
vem da v soboto pričnejo šele po 17 uri, v nedeljo pa po 12 uri, kdaj točno so pa gasilci pa ne vem.


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naj dan v Predosljah
2.9.2010 17:01:26   
darja72
No, mi smo obiskali prireditev in je bila res kar zelo zanimiva.
V soboto je malo ponagajalo vreme, nedelja pa je bila naravnost super. Gasilci, reševalci in policisti so prikazali vajo reševanja ter kasneje vso svojo "mehanizacijo" predstavili, priletel je celo policijski helikopter. Pa godbeniki so imeli svoj šov, Čuki...
Skratka, pohvala organizatorjem! user posted image   Ognjemet je bil pa tudi prekrasen.

Edino stanovalce v bližini so najbrž bolela ušesa.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naj dan v Predosljah
3.9.2010 8:27:00   
čmrgelj
Super, tudi mi smo bili tam, sicer v soboto ne, v nedeljo smo pa kar pohiteli s kosilo, da ne bi kaj zamudili, prereditev je bila zelo zanimiva, ves čas se je kaj dogajalo, res ni bilo dolgčas, videli smo vse gasilce in policaje, reševalce,  še slikali smo se na policajskem motorju user posted image , no ognjemeta nismo čakali, pa če je bilo vse to fantastično, ne dvomim v to, je bil ognjemet vrjeteno pika na iiiii.

Čim več takih prireditevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?