|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najem tovornega kombija LJ
26.12.2011 12:38:08   
ronja
Zanima me, kje bi lahko najela kombi za 1 dan, da delajo ta teden (rabila bi v čet.) in po možnosti čim ceneje (ampak da je kombi vseeno ok, torej da niso kake bremze fuč ali kaj takega, seveda). Sem gledala na netu, pa to ni ravno poceni hec in me zanima, če kdo pozna kako cenejšo varianto. Hvala!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najem tovornega kombija LJ
26.12.2011 13:42:42   
LuLu
En kratek komentar: nedavno sem tudi jaz to potrebovala za selitev... ceneje me je prišlo, da sem naročila selitveni servis in oni so vozili stvari, nosili vse,... ker pri renta-kombiju moraš plačata zavarovanje, ma kar nekaj stroškov so mi natrosli in se mi ni splačalo, tudi nazaj ga moraš pripeljat, servis mi pa poti nazaj ni računal,...
Moja pripomba samo velja, če rabiš kombi za prevoz stvari - selitev... drugače pozabi, da sem kaj pisala user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najem tovornega kombija LJ
26.12.2011 14:33:43   
Anonimen
Mi smo kake 3 mesece nazaj rentali kombi od ene firme na Rudniku (Jurčkov) ... prišel nas je 70€ na dan + nafta ... kombi je bil nov, z letno vinjeto, vse zavarovanje zrihtano (kasko) pa nobenega avansa ni bilo potrebno dat ... mi smo bili zelo zadovoljni ... pa še za soboto smo ga rabili in je tip rekel, da če ga imamo doma kjet pustit, ga lahko šele v ponedeljek zjutraj nazaj pripeljemo (ob nedeljah ne delajo) brez doplačila.

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najem tovornega kombija LJ
26.12.2011 14:59:20   
Anonimen
Sem prašala mojga ... tule smo ga najeli: http://www.expert-selitve.si/

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najem tovornega kombija LJ
26.12.2011 16:06:50   
ronja
Ne gre za čisto pravo selitev, samo ene škatle moramo iz ene kleti prepeljat na eno drugo, precej oddaljeno podstrešjeuser posted image . Lubi bo našel kakega kolega, da bosta to znosila, jaz trenutno res nisem v stanju(ne vem, kirega smajlija naj tu dam: user posted image ali user posted image ali user posted image ali user posted image , heheuser posted image ). Gre za dve furi, semo se pa fura tja nekam bogu za leđa, tako da kolikor sem gledala selitve, se mi zdi, da dražje pride... Midva sva sicer malo upala dobit kaj ceneje...

Otika, expertu sem že pisala. A 70 E je bilo vse skup, z ddvjem ali brez?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najem tovornega kombija LJ
26.12.2011 16:19:50   
Oceania
Imam izkušnje s temi: http://www.nomad2000.si/najem-kombija

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najem tovornega kombija LJ
26.12.2011 16:41:12   
Anonimen
Ja pardon ... 70€ + ddv + nafta

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najem tovornega kombija LJ
27.12.2011 13:04:11   
natalijab
hey!
Če še nisi najela kombija imaš pregled ponudbe na tej strani: http://najel.bi/najem_kombija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najem tovornega kombija LJ
28.12.2011 22:47:41   
ronja
hvala vsem. Sem dobila ponudbo za 50E + DDV + nafta od Exporta in je bilo to do zdaj najceneje. vendar pa se je potem našel še en tastov prijatelj, ki nama je pripravljen posodit svoj kombi, tako da je kar se tega tiče super. Edino zoprno je to, da je jutri v višinah napovedan sneg, tako da bomo morali počakat na drugo letouser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu natalijab)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najem tovornega kombija LJ
29.12.2011 7:24:35   
Anonimen
Midva sva tudi imela možnost dobit brezplačno od kolega kombi, pa sva se vseeno raje za najem odločila ... sva naredila tisti dan čez 600km in se nama ni zdelo prav kolegu tolk nabijat števec, pa še v primeru kakega incidenta na cesti/parkirišču ima ta ki renta kombije vse to vzeto v zakup in še par kombijev zraven, da pelje posel naprej, pri zastonjski opciji bi pa kolegu probleme naredila, če bi se kombiju naredilo kaj.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najem tovornega kombija LJ
29.12.2011 19:05:42   
Katjuska986
vprašaj še pri Natitransport koliko bi prišlo če ti on zvozi. sicer s tem nimam izkušenj vem pa da se da zmenit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najem tovornega kombija LJ
30.12.2011 11:29:07   
ronja
Pri nas bi šel ta kolega zraven, pa tudi ni tako daleč, cca 40 v eno smer, pa malo upava, da bi bila ena fura dovolj. Sicer moramo najprej na vreme počakat.

Bom pa vprašala še pri teh, trenutno nismo ravno krasno s financami (pač moja bolniška je manjša in tudi p., preračunana iz polovične bolniške ne bo ravno blestečauser posted image ) in to je bil čisto neplaniran strošek, tako da se ga res trudiva zmanjšat na minimum... A obstaja kako zavarovanje za 1 dan?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Najem tovornega kombija LJ
30.12.2011 18:05:28   
malaMravljica
Daj, ce ste v financni stiski in imas moznost,da ti kombi kdo posodi za to furo ga vzemi. Saj je kombi zavarovan in kdor ga ima je to njemu "potrosna roba" ne se obesat na besede, ne vem kako drugace napisat. Glej, mi imamo doma kombi in kdorkoli od zlahte, kolegov in kolegov od kolegov user posted image  ko rabi kaksen prevoz nas vedno fehtajo in ce je kombi prost ga vzamejo, pa ceprav v nedeljo. Moj pol nikoli ne gleda na stevc in ce bi se kaj zgodilo je zavarovan in bi se prav tako lahko zgodilo nam.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Najem tovornega kombija LJ
31.12.2011 13:57:23   
ronja
Eh, to leto res ni moje! Kolega nima več kombija... Tako da še vedno iščem najcenejšo možnost...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Najem tovornega kombija LJ
31.12.2011 15:58:59   
kimica86
Ronja.. Midva z user posted image imava kombi (Mercedes Vito), ampak sva z obale, tako, da žal ne moreva pomagat user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Najem tovornega kombija LJ
25.1.2016 10:45:38   
majkeljanuar
Podjetje Agio nudi ugoden renta kombi. Imajo poslovalnici v Lj in na Brniku, če koga zanima. Tole je njihova spletna stran - http://www.agio.si/najem-kombija/

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Najem tovornega kombija LJ
1.8.2017 18:45:46   
kombidostava
Nudimo storitev NAJEM KOMBIJA, ki s svojim voznim parkom nudi najboljše pogoje za najem kombija za posameznike in podjetja. Na voljo je tako kratkoročen kot dolgoročen najem kombija, obenem pa lahko poskrbimo tudi za prevoz. Najem kombija se izvaja na naši lokaciji Dol pri Ljubljani, ki je 5 minut oddaljeno od AC izvoz Šentjakob. Zelo dostopna lokacija, ko se odločite za naš najem kombija obenem je tudi za parkirišče dobro poskrbljeno. Z veseljem prisluhnemo željam naših strank in poiščemo najugodnejšo rešitev za najem kombija. Veliko je razlogov, zakaj se nekdo odloča za najem kombija. Cena, prilagodljivost in hitrost so nekatere lastnosti, ki naše stranke cenijo pri nas, ko se odločijo za najem kombija. Poskrbimo za brezhibnost za sam najem kombija in z našimi vozili skrbno ravnamo. Zaradi časovne in prostorske omejitve je najem kombija predvsem dobra rešitev, ko se podjetja ali posamezniki selijo ali samo želijo premestiti določen tovor na drugo lokacijo. Najem kombija nudimo za vsa podjetja na področju Slovenije. Za podjetja in posameznike omogočamo zanesljiv najem kombija. Cena za najem kombija je odvisna od trajanjan najema, opravljenih kilometrov in cilja poti. V povprečju se cena za najem kombija giblje okoli 50€ na dan.

(odgovor članu majkeljanuar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Najem tovornega kombija LJ
2.8.2017 23:28:19   
nejcko
A datumov nihče ne gleda user posted image

(odgovor članu kombidostava)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Najem tovornega kombija LJ
12.8.2017 16:52:32   
liliana
Zakaj pa....?

Nekomu je bil najem kombija aktualen leta 2011, nekomu drugemu pa je danes....

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Najem tovornega kombija LJ
23.4.2019 12:42:52   
mpritr1
Najceneje boste uredili najem kombija tako, da povprašate več ponudnikov naenkrat. Več o cenah najema kombija pa si preberite tukaj: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/najem-kombija/najem-kombija-cenik-povprecne-cene-najema-kombija-selitev-prevoz-oseb/

< Sporočilo je popravil mpritr1 -- 23.4.2019 12:43:15 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?