|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najstniški hiperaktivci
2.4.2013 11:47:45   
suzy 1
Spet rabim mal pomoči ker je letos puberteta pri našem hiperaktivcu na višku in me mal zanima če ima kdo kaj izkušenj .
Že od majhnega je naš fant ,z motnjami pozornosti in čustvenimi težavami,vedno glasen in nagajiv in išče pozornost.
Do sedaj je bilo vse rešljivo in vse težave smo reševali sproti,z njim se je dalo pogovoriti in reševati težave.
Sedaj pa je naš fant prišel v puberteto in svet se vrti samo še okrog njega,če je kaj narobe je zato ker ga ne poslušamo,ker nima dovolj pozornosti od vseh,ker ga ne maramo, ker so vsi proti njemu in v šoli povzroča bedarije, ne upošteva pravil ,ki jih prej je.
Zdi se mi da še samo kričimo drug na drugega in kot da nas sploh ne sliši.
Saj vem da so otroci v puberteti grozni in živijo v svojem svetu,ampak rada bi slišala izkušnje drugih staršev posebnih otrok.Kako vi rešujete vsakodnevne težave. Za vsak odgovor se vam zahvaljujem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najstniški hiperaktivci
2.4.2013 13:00:41   
nanka
moj pubertetnik ni hiper aktiven, pa se srčujem z enakimi težavami, vpitjem, lumprijami in podobno. Ker sem eno pubertetnico že predihala, vem, da bo kmalu lažje, je pa težko, zelo. To so najbolj nora leta, tako za starše kot najstnike. Jaz se trudim selditi svoji vzgoji, kakšen dan z vpitjem, kakšen dan na miren način, predvsem pa vztrajati in ne obupati.

(odgovor članu suzy 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najstniški hiperaktivci
2.4.2013 13:59:04   
Luni
Nanka, kdaj bo minilo? Pri nas je en začetnik (12 let) in eden superior user posted image (15 let in pol)......Uuuuu, kako so pametni, bo trdil, da je črno, pa tudi če sam vidi, da je belo....

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najstniški hiperaktivci
2.4.2013 14:06:09   
nanka
bo minilo, bo, samo ne še kmalu. user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najstniški hiperaktivci
2.4.2013 14:07:50   
suzy 1
Ja pa kamne vidijo cvetet,saj kaj drugega kot potrpet ni sam včasih res ne veš več kaj bi mu rekel da bi se ga kaj prijelo.
Sama puberteta je grozna , če je pa otrok še hiperaktivc je pa 3 krat slabše.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najstniški hiperaktivci
2.4.2013 14:17:35   
Tippi
Puberteta je težka za vsakega, pa naj bo hiperaktivc ali ne.
Mi smo jo že oddelali (med 12-13 letom do vključno 16 leta, nekateri tudi še kakšno leto kasneje) in so bili trenutki nore sreče in trenutki, ko smo bili vsi tik pred samomorom user posted image
Ampak najlepše pri vsem pa je, da mine! če je otrok na eni pravi poti, tako z vzgojo, kot z družbo, potem je potrebno puberteto jemati kar se da naravno, s padci in vzponi, predvsem pa z dovolj dobrimi živčki user posted image

(odgovor članu suzy 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najstniški hiperaktivci
2.4.2013 14:20:28   
nanka
Suzy, to da kamni cvetijo vidimo mi, naši najstniki so za to prepametni, mi pa totalno za luno. Jaz se moram večkrat na dan spomniti, da so otroci naše največje bogatstvo. Po mojem v puberteti postanejo vsi hiperaktivni, ko bi le vso to energijo znali porabiti bolj koristno.

(odgovor članu suzy 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najstniški hiperaktivci
2.4.2013 14:26:44   
suzy 1
Naš mulc je hiperaktiven že od malega in je zato bolj čustven kot drugi.Zato je pri nas mal težje ,zdaj ko je v puberteti pa je še bolj občutljiv.Hvalabogu pa so tudi trenutki ko je čisto vse ok.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najstniški hiperaktivci
3.4.2013 7:28:08   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: suzy 1

Naš mulc je hiperaktiven že od malega in je zato bolj čustven kot drugi.Zato je pri nas mal težje ,zdaj ko je v puberteti pa je še bolj občutljiv.Hvalabogu pa so tudi trenutki ko je čisto vse ok.



Vidim, da ti pomeni, da boš razumljena. Da, razumem te. Sporočaš nam, da je tvoj otrok hiperaktiven in zato je še bolj problematičen, kot večina 'normalnih' pubertetnikov. Vendar je, če hočeš ali nočeš slišati, recept kako pregurati puberteto, enak. Tako za hiperaktivne, kot tiste 'normalne' pubertetnike. Sprejemanje tega obdobja in veliko jeklenih živcev. to je vse, kar ti želim. user posted image

(odgovor članu suzy 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Plenička
Ines_L

Kdaj ste žačele odvajati svoje malčke od pleničke?

pred 1. letom (15%)

med 12. in 18, mesecem (21%)

po 18 mesecu (64%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!