|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup Tuš Kabine In Kadi
22.4.2009 23:04:20   
Bambincy
Odločam se za nakup Tuš kabine pa se nekako ne znam odločiti.

V ponudbi imam:
Kad Kolpa san 80x90
Kabina: http://www.kolpasan.si/tuskabine/c14/179/o-3
Ponudba: 550 EUR

2. Kad Kolpa San 80x90
Kabina: http://www.kolpasan.si/tuskabine/c16/1105/o-3
Ponudba: 785 EUR

3. Kad Kopla San
Kabina:http://www.friges.it/prodotto.asp?id=6 (kabina M/1 bis)
Ponudba: 380 EUR
Ima kdo izkušnje z to znamko FRIGES??

Ima kdo izkušnje z katero izmed teh kabin? Kako se obnesejo drsna vrata in prava vrata kot vrata? Se splača plačati več za kabino ki ima vrata? Je tudi funkcionalno boljša?

V ceni je ogromna razlika, najbolj mi je všeč tale za 780 EUR ravno zaradi vrat, ker imam čuden občutek do tistih drsnih vrat... Ima kdo kakšne izkušnje? Je vredno plačati toliko ? Se opazi razlika? (recimo ponudba 1 in2)?

Hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup Tuš Kabine In Kadi
22.4.2009 23:34:05   
PikicaStonoga
jaz bi vzela ponudbo 1, tud zarad prostora ...sej drsna vrata so OK, če so kvalitetna ...ne morše primerjat kolpe če boš vzel 6mm steklo, ki je kvaliteta in bo super drselo, kot pa eno navadno plastiko, kjer se vse prmeika in to ni to ...
jat mam naročeno od kolpe tisto ta globoko 30 cm ...pa tud od kolpe kabino ...

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup Tuš Kabine In Kadi
22.4.2009 23:48:11   
sazi
Ima kdo izkušnje z katero izmed teh kabin? Kako se obnesejo drsna vrata in prava vrata kot vrata? Se splača plačati več za kabino ki ima vrata? Je tudi funkcionalno boljša?


Od teh bi definitivno vzela tisto z vrati. Namreč nisem še videla nekaj let stare kabine z drsnimi vrati, ki ne bi imela čisto zapacanih vodil - se res bolj težko sčisti, pri navadnih vratih pa teh težko dostopnih vogalov ni.  Sama pa z njimi nimam izkušenj. Kupili smo kabino Samo, kad pa Catalano.

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup Tuš Kabine In Kadi
23.4.2009 6:20:06   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Ima kdo izkušnje z katero izmed teh kabin? Kako se obnesejo drsna vrata in prava vrata kot vrata? Se splača plačati več za kabino ki ima vrata? Je tudi funkcionalno boljša?


Od teh bi definitivno vzela tisto z vrati.  Se popolnoma strinjam. Namreč nisem še videla nekaj let stare kabine z drsnimi vrati, ki ne bi imela čisto zapacanih vodil - se res bolj težko sčisti, pri navadnih vratih pa teh težko dostopnih vogalov ni.  Sama imam varianto kolpasanove polkrožne kabine z drsnimi vrati. Stara je 6 let in kot nova. Odpiranje in zapiranje brezhibno, je pa iz kaljenega stekla bele barve. Čistim jo s parnim čistilcem, po nekaterih mestih pa tudi z zobno ščetko. Zvečer se zadnja tuširam in po končanem tuširanju zdrgnem s staro brisačo. Samo čiščenje mi vzame ogromno časa. In to je edini vzrok, da bi se jaz odločila za varianto 2. Sama pa z njimi nimam izkušenj. Kupili smo kabino Samo, kad pa Catalano.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup Tuš Kabine In Kadi
23.4.2009 6:41:31   
Natyy
Še naša tuš kad in tuš kabina (prisegam na kolpasan), za kopalnico na vikendu, ki jo ravnokar urejamo :

Tuš kad RUMBA (dimenzije 100x80):


user posted image



Tuš kabina STELLA:


user posted image


in kopalniške ploščice SILVA (gorenje)

user posted image user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup Tuš Kabine In Kadi
23.4.2009 7:38:32   
Zala01
Mi imamo od Kolpasana tuš kabino s steklenimi vrati, ki se odpirajo navzven...razlika od tvoje na fotki je v tem, da se dvojna vrata odpirajo navzven. Imamo jo od septembra lani in smo res ful zadovoljni, fajn se da vse počistiti in je po čiščenju kot nova. Bala sem se sicer, da ko bom odpirala vrata, da mi bojo tekle kapljice na tla, ampak kot sem že napisala enkrat na forumu, steče z mene več kot z vrat, ker le-te imajo na spodnji strani kanalček, kjer se voda nabira.
Če bi se še enkrat odločala, bi se definitivno še enkrat za isto tuš kabino.user posted image

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup Tuš Kabine In Kadi
23.4.2009 23:04:15   
Bambincy
V merkurju sva bila pa nama niso želeli/znali pomagati. Problem je ker potrebujeva kad 80x90cm in enako kabino. Kar pa ne pride tako poceni kot če vzameš standardno mero 80x80 ali 90x90 cm.

Pozna kdo tole Kolpino Kad? Kaj pomeni Leva in desna obloga? Je ta obloga fiksna ? Se jo da prestavljat?

Kad je obrenjena ravno obratno kot jo potrebujeva. Potrebujeva napreč 80cm širine, 90 dolžine...kad je obratno narejena...mislila sva da jo lahko obrneva vendar sva ugotovila, da ima obloge samo na eni strani...kako to skombinirati?

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakup Tuš Kabine In Kadi
24.4.2009 7:47:14   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: Bambincy

V merkurju sva bila pa nama niso želeli/znali pomagati. Problem je ker potrebujeva kad 80x90cm in enako kabino. Kar pa ne pride tako poceni kot če vzameš standardno mero 80x80 ali 90x90 cm.

Pozna kdo tole Kolpino Kad? Kaj pomeni Leva in desna obloga?  Leva ali desna pomeni s katere strani jo oblagaš z oblogo, in s katere strani jo fiksiraš. V kolikor vzameš tuš kad z oblogo je le ta snemljiva in lahko ščistiš tudi pod kabino.Je ta obloga fiksna ? obloga je snemljiva Se jo da prestavljat? Lahko jo snameš.

Kad je obrenjena ravno obratno kot jo potrebujeva. Potrebujeva napreč 80cm širine, 90 dolžine...kad je obratno narejena...mislila sva da jo lahko obrneva vendar sva ugotovila, da ima obloge samo na eni strani... lahko pa jo kupita brez obloge. V tem primeru jo je potrebno obzidat (najbolje s siporexu in oblečit s keramičnimi ploščicami. kako to skombinirati?

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakup Tuš Kabine In Kadi
24.4.2009 7:52:15   
Natyy
Od Kolpasana imaš tuš kad SKALA L (leovo); in SKALA D ( desno)





Ska-L 90x80
user posted image Ska-L 90x80 (vgradna tuš kad s sifonom Ø 52 ), Ska-L 90x80/O (tuš kad z oblogo)

user posted image
user posted image





user posted image

90 x 80 x 9 (20.5) 





Ska-D 90x80
user posted image Ska-D 90x80 (vgradna tuš kad), Ska-D 90x80/O (tuš kad z oblogo)

user posted image
user posted image  


Je z oblogo. K njej dobiš standardne tuš kabine. Pač pogledaš katera gre zraven in katera ti je všeč.

Upam, da sem ti kaj pomagala.


< Sporočilo je popravil Natyy -- 24.4.2009 7:53:12 >

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Se vas otrok dovolj giblje?
maca83 RR

Mislite, da se vas otrok dovolj giblje? Bi se moral vec?

Se prevec (37%)

Ravno prav (41%)

Lahko bi bil malo bolj aktiven (17%)

Sport ga sploh ne zanima (2%)

Ne vem (2%)


Število vseh glasov: 41

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!