|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup kuhinje...
11.10.2013 14:07:32   
LuLu
Ok, situacija je takšna.
Sedaj imam kuhinjo na L, 3x3 m. Je kar stara, nekateri predalčki in vratca v okvari.
Zeelooo si želim novo kuhinjo in je do zdaj še sploh nisem kupovala. Vedno je ostala v stanovanju od prejšnjih lastnikov. Tako, da sem totalni teleban za kuhinje user posted image
Vem, da je barva še najmanj pomembna, ampak so mi všeč rdeče in sive kuhinje. Ko gledam te barve se mi zdi, da bodo prstni odtisi povsod vidni, da bom imela več dela s čiščenjem elementov, kot s posodo v njih user posted image
Zdaj imam rjavo, mi nekak rjava barva ne potegne, čeprav mislim, da znajo biti moderne kuhinje tudi lepo rjave.
Dajte mi malo opisati kako je s to rdečo in sivo barvo, tudi belo... se na mat barvi manj vidijo odtisi.
Poleg tega, da sploh ne vem v kateri trgovini začeti z ogledi. Vem, da bo to projekt leta, tudi iskanje ugodnih ponudb. Še razmišljam ali bo potreba tudi po menjavi štedilnika. Še je ok, ampak tudi star. Imam pomivalni stroj, ki pa ga ne uporabljam.
Raje vidim, da mi v sliki pokažete kuhinjo, kot mi opisujete elemente. Pa naj bo dosegljiva v Sloveniji user posted image
Kakšne linke iz ZDA ali VB ni treba dajati user posted image
Hvala

aja, če se obrnem proti kuhinji imam in del na svoji desni, drugi pa naprej. Umivalnik je na steni pred mano, štedilnik pa na desni steni. Da bi mogoče to tudi ostalo tako
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 14:19:51   
Paštetka
Kakšen stil bi pa imela?
Ker meni je npr. uau minimalizem in seveda bela kuhinja, ki jo kombiniraš z raznimi barvami.

Npr. tale mi je uauuu in bi jo takoj zamenjala za svojo:

http://www.gros-novak.si/kuhinje-lucenta.php

To si je kolegica kupila in ko sem jo prvič videla, sem bila malo fouš user posted image



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 14:34:15   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Kakšen stil bi pa imela?
http://www.gros-novak.si/kuhinje-lucenta.php



Ja, ja... take ja. Ni mi všeč nek starinski stil... čeprav.. koliko sem kataloge sledila znajo tudi te lepe priti. Me bo prisilila, da začnem še kruh pečti user posted image
Ok, resno... leta nazaj sem si jih ogledovala v salonih, všeč so mi bila vsa ta vratca, ki se tako tiho zapirajo, ali zabremzajo pred zapiranjem, da mi deca vratc ne vtrgajo user posted image  praktično... a so kaj novega izumili v zadnjih 5 letih?
No, pri tej, ko si dala link me zanima kako je s čiščenjem. Res nisem ljubiteljica čiščenja takih velikih površin, vsak dan user posted image  zaradi več razlogov ...

Evo, tako barvno kombinacijo bi najraje http://www.gros-novak.si/kuhinje-regola.php in te http://www.gros-novak.si/kuhinje-mela.php Ampak tam so kuhinje mensezdi v večjih prostorih, kot ga imam jaz. Sploh pride lepo v manjšem prostoru taka rdeča na primer?

Ampak imam bež ploščice user posted image  to pa barvno ne bo šlo... je treba tudi ploščice menjati? Koliko pa sploh stane to?
Menjala bi jih takoj, samo, da paše z rdečo in sivo  
Huh, ja... projekt, ne leta, desetletja, me čaka user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 14:41:09   
malaMravljica
Prvo kot prvo ti zelim veliko uzitkov ob izbiri nove kuhinje.

Pri barvah pa, ce jo nameravas imeti dooolgo pri barvah pazi, s casom znajo bit tecne. Glej jaz imam tudi kuhinjo, ki jo nisem izbrala jaz in je modro siva, je lepa in mi zenske ponavadi recejo, da je lepa, sam jaz sem se jo ze prenajedla. Meni so rdece v razstavnem salonu lepe, ne bi pa je nikoli kupila prav iz zgornjega razloga. Ko bo moja tok zmahana, da dobim zegn za novo ze vem, da bo bela.
Vem pa, da se dobijo na trgu noro dobre kuhinje in jaz si bi pri novi umislila pod pecico tak nizek ogrevan predal. Ja, jaz ze tko kdaj mal pogledam,da bom na tekocem, ko jo bom rabla oz meni ne bi bilo lepsega kot si novo kuhinjo nabavit in to po mojih zeljah in idejah.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 14:59:56   
Paštetka
JAz imam belo visokosijajno. Pucanje je enostavno. Potegnem z vlažno krpico microfibra, z drugo ne upam, da se ne bi poznale rise. Vsaj tako je meni takrat prodajalec svetoval. Seveda je pa vse verjetno odvisno od laka. O tem pa ne bi vedela, če to drži ali ne.
Prstni odtisi se sicer poznajo, vendar ne toliko. Bolj mastni, ko kaj z mastnimi rokami prijemam. Vem, ja...No, se pa ne vidijo odtisi, razen, če pogledaš od blizu. Drugače deluje ful spucana, ker se fajn šajna.

Rdeče se sicer malo hitreje naveličaš kot bele. jaz sem za belo kuhinjo ali sivo ali drugo naravno barvo, pa potem barve kombiniram s fototapeto...

Kuhinjo se kupuje počasi, vse vpraša. koneckoncev v kuhinji preživimo (vsaj jaz) ogromno časa in z luštom potem kuhamo v njej. zato mora kuhinja delovati pozitivno.


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 15:04:34   
uškinamama
Lulu, jaz ti ne morem pomagati, mi je všeč čisto obratno kot tebi (starinsko, les...) moram pa pokomentirat link, ki ga je dala paštetka. Gospa (mislim da je tudi ringarajčica) mi je zrisala kuhinjo, svetovala mi dala nekaj norih rešitev (imamo majhen prostor za kuhinj) čeprav sem ji rekla, da ne bomo naročili pri njih .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 15:15:50   
alda
Vse kuhinje,ki sem jih pogledala na linku so FENOMENALNE!!!
Najbolj so mi všeč predali,ki jih ni nikoli dovolj in zanimive postavitve!
Težko bi se sama odločila za eno samo, še dobro,da ti ponujajo brezplačno strokovno pomoč!

Lulu a si kje že gledala? Meni so všeč tudi v Lesnini,ampak moram priznati, da še zdaleč ne tako kot te na linku!!


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 15:40:32   
mateyka
men je visoki sijaj za živce zgubit in nič drugega. da bom skoz brisala ko zmešana al bo pa zgledal ko da smo največji packi v naselju - ne hvala.

bež na črno-bordo kombinacijo gre. poglej to sliko, ki si jo dala - bežkasta tla.

če maš bele stene, zna bit lepo, tud če maš manjši prostor in temno kuhinjo.. mogoče da maš en del pulta belega, belo mizo, stole..
dam primer - sicer nima veze a je ta kuhinja v ameriki user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 11.10.2013 15:47:57 >

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 17:38:00   
malaMravljica
crna barva na pohistvu je zame user posted image user posted image user posted image in vem kaj govorim. Imam ( ha ha ha sam se dobra dva tedna :-) v jedilnici omaro in eno manjso omarco rjavo crno, police v omari so crne in ta mala omarca ima zgornjo ploskev crno. Pobrises prah zjutraj ob 8h in ob 10h ti posije sonce notri na omarco in zgleda, kot da vsaj ene 2 tedna ze nisem brisala praha. Obup. Menjam za eno belo pohistvo, baje ne bo prav visoki sijaj, se bom pustila presenetit, vem samo priblizno kako bo zgledalo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 17:39:24   
malaMravljica
so mi pa na tej prvi slikci od mateyke zelo vsec tla.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 18:19:08   
alda
Joj Meni pa una črno-rdeča kombinacija TOP!!
Ti pa verjamem, da je čiščenje user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 19:54:47   
Paštetka
Mmmmmm....

http://www.gros-novak.si/cenik-hisne-znamke.php


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 20:33:01   
mateyka
jaz mam v kuhinji od expedita črni regal in ni tako hudo kot mravljica pravi user posted image

meni se zdi da zna bit črni sijaj nočna mora..

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 20:57:14   
constanca
JOj LuLu kaj si to temo odprla! Jaz tudi o novi kuhinji sanjam.

Zdaj imam belo in ti povem, da je super. Samo reva je ze stara in zmahana. Naslednja bo tudi bela, iz Ikeje, zelo verjetno. Kvalitativno in cenovno so ok. Zadnic sem se v eno novo zagledala. Pult je imela lesen, ploskve pa niso bile lesene. 

Je pa bila moja bivsa kuhinja siva in kovinska. Super vzdrzevanje. Mat, ne kak sijaj. Samo, ce zdaj za naja pomislm bela lepse deluje, topleje:)

Ce bos menjala ze kuhinjo in imas tudi ploscice ze stare, menjaj ja se to. Kamor je sel bik, naj gre pa se strik, al kakor ze pravjo. Ker zdaj dobis ful dobre stvari. Ves, jaz samo gledam pa ideje nabiram. Ko bom imela viska casa si bom narisala v programu.

Kolegica ima rdeco, temno rdeco in kovinsko. Ostalo pa bez. Mi je lepa, ampak verjetno tudi zato, ker jo redko vidim:) Vsak dan ne vem, ce bi.

Pa ikea ima tudi ze tiste predale, ki se lepo pocasi zaprejo. Imamo v jedilnici en del, preizkuseno super.

Kaj bos naredila pa za nad stedilnikom?  Bos pecico dala gor ali spodaj?



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 21:18:08   
malaMravljica
he he, tema za zenske ja.

glede ploscic. Jaz bi jih tudi menjala, ce menjas ze kuhinjo bi skor mogla se ploscice. Drugac pa, jaz imam na vikendu kuhinjo menjano pred 5 leti in mi niso dali ploscic na steno ampak tisto barvo, ki jo lahko mocis in cistis. Najprej sem bila skepticna, sedaj jo ljubim, meni je veliko boljsa kot ploscice, vzamem krpo ali gobico in cet in pbrisem, gre full lepse dol kot s ploscic doma, ni fug in sploh je fajn. Imam pa tisto barvo v taki lepi mocni temno rdeci.

Te predale, ki se sami pocasi zapirajo pa so dobljivi verjetno povsod, samo rect mores, tisto so samo malo drugacne letvice oz tista kovinska zadevica po kateri tece predal. Meni so tako naredili na previjalni mizi.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 21:20:05   
ZmajTolovaj
Jaz bi tudi mela novo kuhinjo, ampak najprej bi se preselila v hišo user posted image eno hiško gledava, itak bi najprej kuhinjo menjala, ker je obstoječa že kar stara in ni mi všeč, bolj starinska .. bi tudi jaz kaj modernega, ampak mat. obvezno. od omenjenih mi je tale super
user posted image

definitivno kaj v nevtralnih barvah. rdeča odpade.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nakup kuhinje...
11.10.2013 22:58:15   
StrawberrY
Uf Lulu. Jaz moram tud zamenjati kuhinjo in mi je to nočna mora, ker bi rada, da bi bilo že vsaj malo prilagojeno za invalida. Saj preden bo naš fantič postal fant, bo preteklo še nekaj vode, pa vendar mi je tudi pomembno, da mu vsaj malo že olajšam kakšno delo.
Gledam pa tele kuhinje Gros, ohhhhh navdušena.
Samo jaz sem prostorsko omejena, no če bi bila samo prostorko bi še šlo user posted image user posted image , finance so tisti user posted image .

Bom pa spremljala temo, zbirala ideje in cedila slino.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nakup kuhinje...
12.10.2013 11:20:34   
LuLu
StrawberrY zgoraj je ena napisala, da ti lahko izrišejo in svetujejo kako bi bilo najboljše. Jaz bi tudi take skice imela in potem razmislila, kaj bi vzela.
In ja, ste mi dale misliti o tej rdeči. Vsake toliko jo v trgovini videti je fajn, ampak vsak dan doma, da mi nabija... no ja, verjamem, da obstaja možnost, da se je naveličaš...
Bela... čisto belo ne bi imela. Siva mi je dobra... nekaj takega
http://www.lesnina.si/default.cfm?j=Sl&r=Sl&kat=0301&prod=2001&poslEnota=
http://www.rutar.com/sl/node/6774?tid=125&vid=8&pTid=119

ta tudi ni slaba kombinacija: http://www.lesnina.si/default.cfm?j=Sl&r=Sl&kat=0301&prod=1939&poslEnota=

razmišljam, da se ploščic ne bi dotikala. Niso slabe, ne grde... siva in bež kot vidim, bi lahko šla skupaj.
kar se tiče postavitev, nekak nimam ovir, se mi zdi, da na L z lahkoto postaviš kuhinjo. Vedno sem pa sanjala o otoku. Ampak prostora pa ni. Ali pa šank... vse bi imela, če bi bila dovolj velika... evo, takšna mi je ok, pa čeprav je rjave barve, nič kaj moderna , ampak zdaj že sanjam user posted image


user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nakup kuhinje...
12.10.2013 12:38:49   
mari1234
Ooo, moja tema user posted image vedno cedim sline na kuhinjah, če jo rabim ali pa ne user posted image
Glede na to, da ti je siva všeč, pa da bi bila tudi malo bolj cenovno sprejemljiva, kaj pa tole:
http://photos.newswire.ca/images/download/20130125_C8376_PHOTO_EN_23053.jpg

da ne boš iskala, na ikea strani so to tele fronte (sofielund light grey):
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S59852502/#/S99891554

Meni je ful všeč user posted image Res pa moraš v Avstrijo (recimo Gradec) ali pa v Italijo (npr. Vileš).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nakup kuhinje...
12.10.2013 12:43:06   
mari1234
Mimogrede: kako napopate sliko direkt v sporočilo? Hvala user posted image

(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nakup kuhinje...
12.10.2013 13:05:23   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mari1234

http://photos.newswire.ca/images/download/20130125_C8376_PHOTO_EN_23053.jpg



Huh, koliko omar, koliko lustrov user posted image  Hvala, ni mi glih všeč

(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nakup kuhinje...
12.10.2013 13:07:24   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mari1234

Mimogrede: kako napopate sliko direkt v sporočilo? Hvala user posted image


Na sliki z desnim gumbom kopiraj, pa potem sem prilepiš. Ampak vse mi ne grejo... obstaja nek trik, pa ne vem kak... pozabila

(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nakup kuhinje...
12.10.2013 13:09:33   
LuLu
Ikea... izrisov verjetno ne delajo? Težko bi se jaz tam v tekoči nemščini sporazumela, v italijanščini še manj...
In če nabavim elemente... kdo mi jih prišraufa? A ni tako, da če pri nas v nekem salonu kupiš kuhinjo, ti jo njihovi delavci še zmontirajo? Meni to bolj diši...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nakup kuhinje...
12.10.2013 13:21:08   
LuLu
No, zato bi raje v Slo kupovala in se slovensko pogovarjala user posted image

http://www.gros-novak.si/uporabni_nasveti.php

http://www.lesnina.si/default.cfm?j=Sl&r=Sl&Kat=010102

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nakup kuhinje...
12.10.2013 13:24:25   
mari1234
Ja, to je res, Ikeino moraš sama (ali najeti mojster) sestaviti. Če imajo kuhinje, kupljene v SLO v ceno vključeno tudi montažo pa ne vem. Po mojem ne vse, morda imajo kje akcijo na tak način. Ko sem nazadnje "montirala" eno slovenske izdelave, sem morala montažo in monterje kar lepo plačati pa še draga je bila (montaža in kuhinja user posted image ).
V Ikei ti pomagajo z izrisom, ja, v Gradcu, Celovcu in Vilešu govorijo slovensko (tudi).
Tista, ki sem ti jo pripopala je le primer, seveda svoj sestav sama oblikuješ.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?