|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 9:37:27   
anabanana1981
Lep pozdrav!

Ker se za spol izve 100% šele po rojstvu me zanima za tiste ki ste vprašale na nuhalni, če so vam prav napovedali spol?
Sploh me zanima za tiste ki ste bile pri dr.Strah katera naj bi imela zelo dober UZ.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 9:42:10   
Precious
Vedno so prav povedali

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 9:50:06   
Medea10
Dr. mi je zagotovila, da je 100% fantek, na 3d pa da je punčka. Imamo punčko user posted image .

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 10:19:11   
*mačka*
Dr.Strahova "napovedala" punčko, in imamo punčko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 10:34:43   
zoya99
Prvič mi je dr.Strah-ova prav napovedala, drugič pa je naši punčki potem zrasel lulči. Tudi zmoti se kdaj, ker je nuhalna zelo hitro. 

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 12:04:02   
pizmek
Nuhalna je ful hitro, vsaj meni se tako zdi, se mi zdi da se šele po 25 tednu boljše vidi, oz. na morfologiji. Je pa res, da so mojima prijateljema povsod govorili (nuhalna, UZ, morfo.) da bo punčka, pa je na koncu bil fantek, ko je pogledal na svet.

(odgovor članu zoya99)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 12:06:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana1981
Ker se za spol izve 100% šele po rojstvu me zanima za tiste ki ste vprašale na nuhalni, če so vam prav napovedali spol?
Sploh me zanima za tiste ki ste bile pri dr.Strah katera naj bi imela zelo dober UZ.

Jaz sem bila pri dr. Strah-ovi in spol mojega Mladiča je napovedala pravilno.

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 12:47:50   
m_o_i
sicer ne pri Strahovi, ampak v Dravljah: spol je napovedala pravilno, VENDAR je rekla, da je to 80% (kar naj bi rekel vsakuser posted image )
na 3Dju je mulc lulcka takoj pokazal; kot zanimivost pa se to: en dan pred porodom mi je delal UZ v porodnisnici in je rekel, da je punckauser posted image  UZ je delal pa kr nekaj casa, ker je zelel "pravilne" mere dobit(zahiranost je bila ze potrjena).

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 12:54:16   
Čebel@
2x sem bila pri Strahovi
1. povedala že na NS,da je user posted image -zadela
2. ni upala napovedat,ker se user posted image  še ni pokazal

svakinji je v 2. nosečnosti skos trdila da bo rodila user posted image ,ven je prišla user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 14:24:18   
Jada82
Bila pri dr. Strah, mi je mogla naredit UZ vaginalno, ker se kar ni vidlo čez trebuh. Spola tud slučajno še nismo videli ... ni napovedala nič user posted image  No, da ne govorim, da sem potem na vseh pregledih vprašala in nikol nismo videli ... potem sva kupila kar zelen vozek, sobico prebarvala na zeleno, zeleno posteljnino ... skratka, nevtralno barvo. No, imamo punčko user posted image user posted image user posted image  Torej, če se nikol ne vidi, pol je gotovo punčka, hahaha

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 14:37:00   
legenda_m
dr. strahova je rekla da diši po fantku in bil je fantek (sm pa tud sama čutila da je fant, ne me sprašavat kako) tudi na morfologiji je g potrdila fantka... in res je prišel fantek

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
7.3.2011 15:06:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu legenda_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 17:08:59   
nusi
v dravljah - napovedali punčko, dobili smo fantaka. Je pa na morfologiji že ponosno pokazal svojga polžka, tko da ni blo presenečenja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Napoved spola na nuhalni
7.3.2011 17:39:44   
anabanana1981
ooooo hvala vsemuser posted image

Ja no sej jaz bi po en strani raj vidla , da se je zmotlauser posted image ....no sej konc koncev je važen da je vse v redu,ampak tko me je zanimal kolk je dejansko to res v praksi teh 80% k napovejo.

hvala še enkrat

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Napoved spola na nuhalni
10.3.2011 10:39:28   
miska333
Jerman-kačičeva na nuhalni ni hotela napovedovati. Na morfologiji rekla, da bo punčka in je bila. PO mojih izkušnjah ponavadi na nuhalni napovejo fantke, za punčke raje še malo počakajo, da jim kaj ne zraste ;)

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Napoved spola na nuhalni
11.3.2011 12:04:57   
Teyla
Sem bila v Dravljah, pa je zdravnica napovedala enega živahnega fantiča. Dobili smo punčko. Če je živahna, pa še sporočim, zaenkrat več al manj spi.user posted image

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Napoved spola na nuhalni
11.3.2011 20:08:32   
Jassika
Tudi meni je Jerman-kakčičeva ni hotela napovedat na nuhalni. Pol ej pa dodala, da je 50 da je fant in se nasmejala. Na morfologiji pa je napovedala fanta in je tudi bil user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Napoved spola na nuhalni
19.3.2011 10:10:07   
mayci
Obakrat na nuhalni nisem niti spraševala, ker se mi zdi, da je plodek še premajhen, da bi lahko kaj z gotovostjo trdili... Samo da je dojenči zdrav! user posted image
Na morfologiji je pa potem obakrat pravilno napovedala. user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Napoved spola na nuhalni
19.3.2011 10:23:12   
annie
Dr. Pelkičeva v Mb mi je pravilno napovedala, da bo punčka in je bila user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Napoved spola na nuhalni
19.3.2011 10:27:57   
tasa_m
Dr. Pekličeva (MB.) nama je tarat rekla da se ji zdi da je punčka, ampak ker je oboje tako malo ne upa trdit da je zagotovo punčka. Ampak je vseeno bila.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Napoved spola na nuhalni
21.3.2011 14:12:13   
anabanana1981
Ampak mi je tko čudn da se zdej zmotjo,ne rečem dest let nazaj k so bli vrjetn ultrazvoki še tko tko...Zdej so kolegici do 7.mesca trdil da je fantek pa na konc rekli da je punčka...sej itak si vesel al je eno al pa drugo...sam si potem ustvariš že eno podobo pa ime vrjetn že zbereš..nevem no itak ti pa ferbec ne dovol da nebi vprašuuser posted image
lp

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Napoved spola na nuhalni
11.4.2011 13:39:27   
janjja
Dr. Strah - napovedlala fantka in imamo ga, ni pa 100% zagotovila, rekla je da misli da je fantek.

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Napoved spola na nuhalni
12.4.2011 8:56:01   
marjetica8
nam je z 80% gotovostjo napovedal fantka in res smo ga dobiliuser posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
12.4.2011 11:51:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marjetica8)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Napoved spola na nuhalni
21.4.2011 14:46:52   
neisha80
Obakrat pravilno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?