|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naredim test
18.8.2007 17:17:57   
zvezdica.1
user posted image  bo morala dobiti 12.8 zdaj pa se mi že skoraj štiri pojavlja rjavkast izcedek pa ne vem kaj naj upam, da ni nič narobe z mano. Je možno, da semuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naredim test
18.8.2007 17:24:04   
srecna_zvezda
Zvezdica.1 cisto verjetno je da imas le sibko menstruacijo. Tudi meni so se te stvari ze dogajale. Vseeno lahko naredis CB in se prepricas. Kolikor vem, pa je vgnezditvena rozkaste barve in traja kvecjemu dan ali dva. Upam da sem ti kaj pomagala in drzim pesti za cimprejsnjo user posted image user posted image .

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naredim test
18.8.2007 17:51:49   
majci23
ja prej M kot user posted image žal. tudi meni se to dogaja. če pa misliš da bi lahko bila noseča, pa naredi test.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naredim test
18.8.2007 18:28:05   
Anonimen
Če imaš sicer redno menstruacijo in se ti še nikoli ni zgodilo kaj podobnega, potem je vsaj po moje čisto možno, da je nekaj drugače ... Daj, naredi test.user posted image

(odgovor članu majci23)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naredim test
18.8.2007 19:01:56   
SašaR
Se je tud men zgodilo, ko smo čakali da bo ratalo. Rjav izcedek je bil samo en dan in malo krvi je bilo vmes. Test je bil sicer negativen. Naslednji mesec pa je bilo veselje.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naredim test
18.8.2007 19:03:11   
zvezdica.1
 Nimam redne imela pa sem user posted image  ne pa rjavih izcedkov. Prejšnji mesec sem imela po tabletkah Primolut-Nor 14 dni ponavadi imam 6 dni mogoče je zdaj toliko slabša???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naredim test
18.8.2007 22:28:34   
teja*
Možno je tudi, da si srečka nosečka. Jaz sem imela, ko sem bila že noseča, pa še nisem vedela, da sem, še normalno menstruacijo (na 31 dni), samo malo manj močno in trajala je samo 4 dni, drugač jo imam pa po 6 dni. Pa tud moja mami je pri vseh otrocih imela še 2 ali 3 mesce menstruacijo, tako, da je možno, da si nosečka.
Želim ti da zagledaš user posted image .
Lp, Teja

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naredim test
18.8.2007 23:45:07   
pikapoka2
zvezdica.1,
jaz imam M štiri oz.pet dni.
Imela sem v začetku leta popolnoma enak primer.
Namesto M je par dni za tem prišel rjav izcedek, ki je trajal isto kot M.
Delala sem teste, (naredila sem 3 v šestih dneh),
ki pa so bili žal negativni.
In ta rjavkast izcedek je bil namesto oz.je bila M.
Naslednji mesec sem imela normalno M, kot mora biti.
Seveda pa me je skrbelo in sem se naročila in šla na pregled h G.,
ki pa mi je odgovorila samo to da je vse ok!
Zakaj je bilo tako, še zdaj ne vem.

(odgovor članu teja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naredim test
19.8.2007 20:23:41   
tosja
Naredi TEST, pa boš najbolj ziher! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?