|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   National Geographic - oddaja o dvojčkih
26.12.2007 16:31:07   
siskamiska
če ima katera možnost naj si jo ogleda oddajo dvojčki, trojčki, četverčki v maternici

trenutno se vrti, začela se je ob 16-ih
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: National Geographic - oddaja o dvojčkih
26.12.2007 17:39:20   
dulcinea
A je naslov In the womb? sem enkrat snela na emuli.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: National Geographic - oddaja o dvojčkih
26.12.2007 18:04:28   
siskamiska
žal ne vem kako je original naslov, je bila pa ta oddaja že nekajkrat na national geographicu. Sem ravno ujela pa sem rekla da moram napisat če slučajno katero zanima.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: National Geographic - oddaja o dvojčkih
27.12.2007 13:14:41   
sasi13
živjo, sem nova na tem forumu! ja sem gledla včeraj to oddajo in je bila zelo zanimiva tako da če boste še kdaj imele možnost si jo oglejte! Lp

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?