|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 11:49:59   
Jančika_
Naš knedl ima eno leto, gremo na navadno mleko. Spije ga še kar precej, 3x na dan po 250ml (zjutraj, zvečer in pred opoldanskim spanjem).

Tudi na poti, ko je utrujen in zaspan, ima raje flašo mleka kot gosto hrano (da ne govorim o tem, koliko časa prihranimo - žemljo žuli pol ure minimalno:zmeden2: in ni šans, da bi mu jo jaz pofujtrala, niti česa drugega noče, flašo pa rukne v par minutah, to je na 10-urni poti z avtom pomembna razlika:)-).

No, do zdaj sem pač nosila s sabo termovko vroče vode (še prej pa kar domačo mlekarno;)) in na licu mesta zmešala flašo mleka. Kaj pa zdaj? Hladnega ne pije, še mlačnega noče, tako da mora biti res toplo. Predstavljam si, da se pogreto mleko v termovki verjetno skisa:zmeden:?

Kako to zrihtate ve? Kakšna ideja? Hvala:rozica:!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 11:51:44   
Anonimen
Tega pa še jaz ne vem odgovorit.:)- Sory.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 11:52:32   
Jančika_
E, pol lahk pa kr zaključim s temo al kaj:)-!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 11:53:12   
Anonimen
Edino, če naliješ, preden greste, skoraj vrelo v stekleničko, potem pa upaš, da se do takrat ne bo čisto shladilo oz. da ne bo več vroče. Če se zavije v časopisni papir, menda dalj drži. Alksko pa se naj ne bi skisalko tako hitro.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 12:06:34   
Ajsha
Jah, najbrž ti ne preostane drugega, kot da mu na poti še naprej daješ adaptirano mleko, ki ga pripraviš po klasičnem načinu. Saj ne greste vsak dan na tako dolgo pot.

Sicer pa naj bi se alpsko ne skisalo, ker naj bi bilo sterilno. Če poskusiš greti mleko čim hitreje in res zelo hitro preliješ v termovko....vem sicer, da doma težko ustvariš aseptične pogoje, ampak probat ni greh.

LP!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 12:14:57   
Jančika_
Ajsha, hvala. Saj zdajle je Joe stopil skozi vrata in izjavil, ne vedoč, da jaz tole tu sprašujem, da za ven bomo pa še imeli adaptirano mleko:)-.

Jah, če bi vedno najprej moža vprašala, bi ne tratila vašega časa, on zgleda itak vse ve8).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 12:38:00   
Anonimen
Aja, jaz sem pa mislila, da ga Vasja več noče, sedaj ko je poizkusil navadnega. No, bomo videli.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 12:41:29   
Jančika_
Še ni poskusil navadnega, glih prej sem prišla iz trgovine s prvim tetrapakom. Za pred spanjem je dobil še adaptiranega (mah, avtomatsko sem ga zmešala, pozabila na oni tetrapak8)), zvečer pa juriš. Enkrat je že dobil alpskega, ker ni bilo drugega na voljo, pa se je nekaj zmrdoval, spil je glih pol deci:zmeden:.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 12:42:07   
Ajsha
Oni vedno vedo vse in najboljše. Pika.


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 12:44:06   
Jančika_
:)-

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 12:44:22   
Anonimen
Tibor tudi ni hotel navadnega, potem sem pa notri dala kakav, je pa pil. Ampak s tem bi si potem vi naredili več škode kot koristi, ker potem bi bil spet problem, kako naj kakav ostane topel. Najbolje bo res, da ga navadite na oboje, na alpsko in adaptirano mleko.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 12:49:05   
Jančika_
Ja, kakav pri nas ne pride v poštev, že tako je zadnje čase vsake toliko časa problem s kakanjem. Tako kot praviš, bo moral lepo pogoltniti oboje:)-, saj če smo ga na flašo navadili, ni vrag, da ga ne bomo še na kaj drugega.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 12:59:48   
Anonimen
Tako se govori!:)-

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 14:18:37   
Blink1
Neji navadno mleko ni bilo problem...Sem ji dajala sicer kakav noter, pa sem potem ugotovila, da sploh ni finta v mleku, ampak v temperaturi. MORA biti na sobni temperaturi...Svašta:zmeden::zmeden:

Hmmm....rešitev...Vrelo mleko v termosko...hladno v flaško..pol pa zmešaš in uala:zmeden:

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 14:27:46   
Joe
Otrok jé, preden umrje. Haugh.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 14:44:26   
miša1
Kaj pa tisti grelci, ki se lahko "uštekajo" v avtu? če že mora bit toplo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 15:06:58   
Nia30
Jančika, najboljš da uni mali plinski gorilnik kupite , pa en mali piskrč, pa je. Parkiraš avto, pržgeš gorilnik, prstaviš lonc mleka, pa je. Mi smo že večkrat kuhali na parkirišču - čist zares:):)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 18:00:57   
Marogica
Jančika, mi se vsedemo v gostilno in prosimo, da nam segrejejo mleko ali pa naročimo 2 dcl mleka. Hrano in ostali pribor pa imam s seboj. tako je če se peljemo z avtom.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Navadno mleko na poti, kako?
5.8.2005 18:40:52   
Jančika_
U, hvala vsem za nasvete. Ja, Marogica, saj na gostilne sem tudi že pomislila, dostikrat smo že fehtali za vročo vodo.

Nia, ti pa praviš, da bi kar kamping opremo s sabo vlačili:)-. Ja no, saj on mini ribiški stolček dejansko nosimo s sabo (vozimo v košari vozička), ker si ga je Joe omislil za naša srečanja v parku, če verjameš ali ne8).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Navadno mleko na poti, kako?
6.8.2005 12:58:19   
Pi-kica 1
Lahko pa mu na poti namesto adaptiranega pripraviš navadno mleko v prahu.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Navadno mleko na poti, kako?
6.8.2005 18:57:48   
puncica
no tudi jaz sem misla predlagat gostilno pa me je marogica prehitela. To se mi zdi še najbolj rešitev:bravo::bravo:

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Navadno mleko na poti, kako?
6.8.2005 19:00:55   
Anonimen
Jančika-evo izkušnje iz prve roke.

Na pot smo se odpravili ob polnoči. Tik pred tem sem zavrela alpsko mleko 3,5 in ga nalila v termo flašo.
V Split smo prispeli ob 6h zjutraj, na ladji smo se nekako parkirali okrog pol 7h in takrat sem odprla termo flašo. Mleko je bilo vroče (sem ga mogla it shladit pod pipo) in čisto nič kislo.

enak postopek sem naredila za nazaj - s hrvaškim mlekom 2,5 :zmeden: al neki takega. Rezultat je bil enak.

Drugače pa sem imela rezervno rešitev - naročiš 3 dcl toplega mleka v gostilni :bravo:

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Navadno mleko na poti, kako?
6.8.2005 19:03:11   
Jančika_
Kristina, to sem hotela slišat, empirično preizkušeno:bravo:.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Navadno mleko na poti, kako?
6.8.2005 20:21:19   
Joe
Pi-kica 1 je zmagala.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Navadno mleko na poti, kako?
6.8.2005 20:28:50   
Anonimen
Je, a ne? Se mi je zdelo.:)

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?