|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Navajanje na drug vrtec, vzgojiteljice...
21.7.2005 9:06:21   
viv_
Mirna je rada hodila v vrtec, nobenih težav, z vzgojiteljicama se je super razumela, skratka vse naj naj...

Zdaj imajo pa "počitniški" režim... Njen vrtec prenavljajo in so čez poletje v drugem vrtcu, njeni vzgojiteljici sta na dopustu, v tem drugem vrtcu je sicer nekaj vzgojiteljic iz njenega vrtca ampak ne prav njeni, otroci so seveda nekateri drugi in tamala ima hudo krizo. Že doma začne jokat da ne gre v vrtec. Meni je grozno! Danes sem govorila z enim očkom iz našega vrtca in pravi da je pri njih isto...

Sploh ne vem kaj naj naredim...

Se je še komu dogajalo kaj podobnega?

hvala in LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Navajanje na drug vrtec, vzgojiteljice...
21.7.2005 9:11:48   
lex
Saj se bo navadila. Prosi vzgojiteljico, če lahko ima kakšno stvar od doma zraven (da ve da nisi daleč). Mislim da so otroci zelo prilagodljivi glede tega. Je pa res, da je tudi od vrtca odvisno. V našem so otroci zjutraj in popoldan pomešani in tudi vzgojiteljice imajo fleksibilen delovni čas. In kolikor spremljam naše v jaslicah so izredno prilagodljivi.
Verjemi, da se bo navadila. Sicer kaj pa bo ko bo zgojiteljico menjala?:zmeden:

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Navajanje na drug vrtec, vzgojiteljice...
21.7.2005 9:17:46   
viv_
Mislim da jo je bolj kot menjava vzgojiteljic zmedla menjava prostorov. Ima spet dudo (ki je sicer v vtrcu ni več imela). Ampak ful se mi smili... Čeprav se baje potem hitro umiri in tudi popoldan je dobre volje... joj, boščki mali, ampak bomo že...

Saj samo še jutri, potem pa mogoče še zadnje dni v avgustu, pa grejo nazaj v njihov vrtec.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Navajanje na drug vrtec, vzgojiteljice...
21.7.2005 9:29:42   
piščanc
pri nas je bilo tud podobno, še celo tako da tudi naslednje leto ni hotela v tisti vrtec, kje je bila prejšnje poletje.
pomagalo je, ko je videla svojo vzgojiteljico. nikoli ni šla z jokom v vrtec, takrat pa. pa sem ji rekla, da greva samo vzgojiteljici povedat, da je ne bo. Ko je zagledala svoje stare vzgojitelje in otroke, je bilo vse OK.

za čez poletje predlagam, da izkoristiš babice maksimalno in kakšen dan dodatno dopusta. pri nas pomaga tud to, da jo pridem kdaj iskat po kosilu.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Navajanje na drug vrtec, vzgojiteljice...
21.7.2005 9:42:07   
viv_
pipščanc - ja, sej dopusta mam letos 4 tedne. Babice pa vse še delajo :(( (pa 3 mamo)

Ko se peljeva mimo starega vrtca pa kar vriskat začne...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Navajanje na drug vrtec, vzgojiteljice...
22.7.2005 9:35:37   
piščanc
sej bo kmalu september viv. če otroci zelo pogrešajo vrtec, bi se lahko mogoče z vzgojiteljicami zmenili, da se gredo tja vsaj na igrišče igrat. Tukaj gredo, dopoldne pred kosilom, če je lepo vreme, jih kar sem popokajo, pa se lepo igrajo, čeprav je vrtec zaprt. Otroci se navadijo na neko okolje in potem je kriza.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Navajanje na drug vrtec, vzgojiteljice...
22.7.2005 9:37:36   
piščanc
viv, sej imajo babice tud kaj dopusta?

jaz sem z našimi tako uskladila, da sta takrat vzela dopust, da je mala lahko za par dni k njima prišla

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Navajanje na drug vrtec, vzgojiteljice...
22.7.2005 9:38:55   
viv_
Na igrišču so zdaj stroji :(, pa malarji imajo svoje pripomočke...

Saj, še danes preživimo, potem pa jupi počitnice. Čeprav zjutraj je tako jokala, da sem razmišljala, da bi jo vzela s seboj v službo... Moj šef je ultra "Children friendly" ostali pa tudi, pa še zadnji dan pred kolektivcem je danes, tako da ne bi nihče nič rekel... Ampak... Računam, da bomo dobili ob 12 ukaz za odhod domov :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?