|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne mara kruha
6.5.2006 11:01:36   
Barči78
Ali se katera srečuje s podobno težavo. Vedno, ko ji ponudim kakšen košček kruha, ga izpljune. Pa naj bo bel, črn, polnozrat, katerikoli. Podobno je tudi s piškoti, nekaj časa ga drži v ustih, nato pa izpljune. Pomojem ne zna požirati koščov.
Kruh sem ji nadrobila v mleko in ga je ravno tako izpljunila.
Piškot sem ji dala med navaden jogurt, tudi jogurta ni zato jedla.
Sem ji ga nadrobila med čežano, nič ni pojedla.

Kaj še lahko naredim.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne mara kruha
6.5.2006 14:22:15   
Magi*
ne sekiraj se. kaj pa ostalo hrano, a je?

bo že začela jesti tudi kruh, ko ji bo pasalo. naša je en čas jedla samo jogurte, potem nekaj časa samo ribe, pa spet nekaj časa samo jabolka. jo bo že minilo. ne je s kruhom silit...

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne mara kruha
6.5.2006 14:35:32   
nejcko
Nič je ne sili, ker je brez veze. Moj sin je star 4,5 let in tudi ne je kruha. ko je bil mlajši, ga sploh ni jedel, sedaj pa le, če gor kaj na debelo namažem, pa še takrat moram zraven stat, ker on bi samo namaz dol polizal, kruh pa pustil. Od sendvičev pa itak samo salamo in sir ven poje, kruha pa ostane. Nimaš kaj.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne mara kruha
6.5.2006 21:36:24   
čaki
tud naša ga ne je če jo malo naserjem in ji ga v jogurt ali kam malo namočim potem ga poje. je zelo zbirčna mala ne je niti salam....o navadnem jogurtu se ji pa kar meša, ponavad ga otroc ne marajo..včas kar živčke zgubim ker je kot ena presranka-že zdejuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne mara kruha
7.5.2006 7:43:04   
Vrtnica1
Samo ne forsiraj. Naš je 11 mesecev star in niti poda razno ne je koškov. Sem se tudi presekirala po dolgem in počez. Ko sem mu na silo dala v usta kakšno takšno stvar, je pa bruhal. Npr. pire krompir, pa je lahko zelo tekoč, on bo po njem bruhnil user posted image . Pa nimam kaj drugega, kot da počakam, da se mu odpre. Otroci so različni in vsaj gre svojo pot, tudi pri hrani.
Le potrpljenje in veliko sreče.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne mara kruha
13.5.2006 16:58:31   
dory
Ce ne kaze zelje po kruhu ga ji pac za nekaj casa crtaj z jedilnika in ji ga cez kak mesec spet ponudi..ce bo hotla ok,ce ne spet pocakaj...ko bo pravi cas ga bo ze jedla..samo dont panic :)..hehe nasvet izkusene, ki se ubada s taksnimi in drugacnimi tezavami cesa se NE papca :)

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




turistični boni
Lelly28 RR

Ali boste izkoristili turistične bone, ki nam jih je dala država?

da (51%)

ne (43%)

nevem še (5%)


Število vseh glasov: 37

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!