|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne morem spat...
28.9.2004 1:15:05   
pika74
...jaja, sm probala, pa ne gre. Se mi je preveč stvari nabral v glav :ups:. Pa vam morm mal popestrit jutro :)-:)-:)-. Kok sm skrbna ane. Kaj bi ve brez mene :)-:)-:)-.

A vam povem, kva se mi mota:
- dons je v službi dala ena odpoved in je malo "škatljiva" situacija, ker mormo neki na hitr rešit, da ne bo vse skup šlo v maloro. In jest sm kot vodja vkleščena med lastnike na eni strani (ki vidijo samo profit €€€, pa zmanjševanje stroškov) in med delavce na drugi strani (ki so zaradi vedno hujšega zategovanja in vedno večjih obremenitev že čist na konc:ups: )
- Pia73:rozica: je v bolnici...pa stiskam pesti:miska::miska::miska: in ji pošiljam :angel::angel::angel:, da ji pomagajo pri prenašanju bolečin
- sama čakam na izvide odščipa po PAP III (OK sam še en teden pa bo ;) )
- še vedno kaplja in curlja zaradi odščipa po PAP III :(:ups:
- mogla bi pisat mag., pa sem 10000000X rajš na RR, kot da se spet lotim mag.:grrr::grrr::grrr: pouhn kufr jo mam že.
- naše RR srečanje 29.9. najbrž odpade, ker ni ravno zanimanja. Razen andrejke76 in mene, se nobena ni prfočkala:(. Sej vem, najbrž je krivo vreme, pa kakšna gužva v službi, pa razni opravki, pa sred tedna je... pa mogoče ura ni taprava... OK pa drugič.
- pa spat ne morem :ups: - zjutrej pa vstat ne bom mogla, pol bom pa cel dan čist šašava 8)8)8)

Eh ja...:ups::(:((

No, zdej sm se mal zjokala na vaše rame... ampak to nikamor ne pelje. Kr čudn mi je tkole sama s sabo govort ampak - 8) - kaj pa nej, če je pa ura skor 1 in nobene ni več gor. Vse že pridno pančkate v miškovi deželi 9nebesa9nebesa9nebesa. Vas kr vidim - ene mal smrčite;);), druge se stiskate ob svoje lupčke... jaja8)8) sej prou;););).

Enkrat sm bla na enem seminarju, pa so nam povedal, da je treba vsak dan pisat dnevnik in tko že zjutrej definirat najlepše 3 stvari, ki so se nam zgodile prejšnji dan.
Pa dejmo:
+ dobila sem sms od kolega iz Amerike (ki trenutno tam študira)
+ svojemu dragemu sem danes polepšala dan z majhno pozornostjo (prinesla sem mu en slasten :)-:)-:)-kos torte)
+ .... madona, kok je težko najdit še tretjo. Včasih sploh ni nč dobrga...OK ... en bivši sodelavec pride za 3 tedne na pomoč v našo firmo delat, ker gre ena stran.

Zgleda, da je tole pisanje na RR moj dnevnik :). Se opravičujem že vnaprej, če bom dons mal daljša:):):).

Zdej bom pa mal napisala še en načrt, kako bom tele minuse gor spravla na +:
+ jutr grem s svojimi predlogi do svojih nadrejenih in jim povem dejstva. Če jih ne sprejmejo, ne bom odgovarjala za posledice. Pa kr po miz bom udarla.
+ Pia73:rozica: vem, da si močna in da boš stisnla zobe, kar se da. :angel::angel::angel: te bojo pa čuval.
+ moji izvidi bojo OK - že vnaprej vem. Ne bom se sekirala, dokler ni problema. Če je tko, pol bi se lohk že zdej sekirala za vse probleme, ki me bojo še doletel.
+ tud če še mal kaplja. Glavno je, da ne krvavi zelo močno.
+ zdele bom še ene pol urce pisala mag. in nardila en delček. Jutr pa spet in tko naprej, dokler ne nardim.
+ RR srečanje bo enkrat drugič, ko bo več zanimanja in bo bolj primerno za vse.
+ ko bom pol ure delala mag., bom glih prou zmatrana, da padem v postlo in zaspim. Jutr bom pa vseen mal šašava 8)8), ampak bom vsej vedla, da sm neki pametnga nardila.

Punce, hvala, da ste prisluhnile in mi pomagale.
Res ste zlate. Če bo pa kera mela kdaj podobne težave, pa kar z besedo na dan. Jst bom sigurn prebrala;););).

Pa mirno noč še naprej.

Se jutri spet kaj beremo.

Lp,
Pika74
:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ne morem spat...
28.9.2004 7:14:51   
lena76
Draga Pika74,

pozitivno mišljenje in naravnanost pa bo!!Žal nekatere pač nimamo take sreče, da bi brez problemov zanosile :zmeden::zmeden:; ampak ne daj se. Svoje misli osredotoči na lepe stvari, ki se ti dogajajo pa bo, boš videla, tudi zate bo prišel tvoj košček sreče!

pa lep pozdrav:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ne morem spat...
28.9.2004 7:44:52   
ZARA
Pika74... ko si to lepo napisala kljub pozni oz. zgodnji uri...Res nas je bila vecina ze v aji...


lep dan :rozica:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ne morem spat...
28.9.2004 7:48:35   
Maša26
Uf, čestitam, imaš pa bistro glavo ob taki uri :):)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ne morem spat...
28.9.2004 7:57:21   
anadejka
Jooooj Pika kok si to zadela:bravo:!!!Men je moj dragi dons zjutri reku,da me bo od zdej naprej klicu MEDO.Baje da sm ful smrčala in bl k me je butal hujš je blo k sm se pol pa še k njemu stiskala in mu na uho naprej smrčala.BOGIIII!!!!;)
Sam sm imela pa toook hude sanje.Sm sanjala da sm imela PETORČKE!!!:duda::duda::duda::duda::duda:Ja 3 punčke in dva fantka in pol sm jih k po tekočem traku dajala iz joška na jošk,jooooj kok so bli lepi!!!En me je celo ugriznu,ampak nism bla čist nč huda,sam da sm jih imela!!!Ja pol je pa ura zazvonila in vse pokvarla.
Ej Pika:metulj: pa sej bo vse uredu,boš vidla.Drugič ko ne boš mogla spat,pa pejt pa se stisn k svojem dragiju:angel:,men to vedno pomaga!!!

Lepe pozdravčke.....andrejka76:rozica:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ne morem spat...
28.9.2004 8:05:55   
manja11
Joj Pika ti si pa res sila. Jaz sem bila že v daleč v sanjskih popotovanjih, ko si ti tole pisala.
Ej saj ni, da se ne bi hotele dobiti, jaz sem še vedno zelo zagreta za to, le da grem v soboto ponoči na Rodos službeno (bljak) in ne vem, če mii bo uspelo vse prej postorit v službi in doma. Malo mi je zagustilo.... Tudi Šoni je zelo zainteresirana za ta randi. Saj 4 smo pa že cela skupina, ne!? Če ne jutri pa kmalu po tem, ko se vrnem, pa magar samo na eno kavo....
Želim ti veliko uspeha v službi in sreče pri magistrski nalogi!!!

Naj te :angel::angel::angel: čuvajo, ker si ti naš angelček!!!

Lep dan:miska:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ne morem spat...
28.9.2004 13:04:59   
pika74
Ojla punce - a ste dobr spale 8)8)8)8)?

No, da vam povem, kako se je zgodba končala. Res sm pol do 2h delala mag. Pol sm šla pa tud jest med rjuhe in BTW sem pozabla uro naštimat za ob 6h - iiiiiiii8):)-:)-:)-.
No, moja biološka urca je vseen zvonila, sam ene pol ure kasnej in pol smo dirkal :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: po bajt - ampak jest sm dons še prej pršla v službo, kot ponavad 8)8)8)8).

Pa ene par + se mi je že uresničlo.
:rozica:
Pia73 je vesela,
ker je operacija uspela.
:rozica:
Uf, kva se rima :bravo::bravo::bravo:

Moja zmer manj kaplja - si je kupila L'oreal al kako se že napiše in je zdej bolj pinki ;););).

Skratka življenje je lepo... če ga živiš... naprej pa ne znam :metulj:.

manja11, enkrat gremo na drink, ti pa lepo preživi na Rhodosu.
andrejka76 a si res smrčala - a ti si bla pol tista 8)8)8)8) - ampak ej, ni ga čez zdravje. -kako že pravjo, najprej zdravje, pol pa kultura 8):)-.

Lina76, lepo da nas prideš pogledat. Prid še kej naokol.

Pa zara mi je tud polepšala post s svojo lepotičko :angel:.

Še eno sm spustla na L... joooj sm pozabla 76 ma na konc. ne mi zamert - pliiiiz, sm mal premal spala - evo eno :rozica: zate.

Res ste zlate punce.

uživejte še naprej in oglaste se kej.

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ne morem spat...
28.9.2004 13:05:41   
pika74
pa še eno zate maša :rozica:.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ne morem spat...
28.9.2004 22:27:23   
lena76
Draga Pika74,

hvala za vabilo. Moram povedat da sem bla včeraj prvič na ringaraja in bo ostala redna obiskovalka.

Moram vam povedat da ste vse punce res od sile:bravo::bravo::bravo:


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ne morem spat...
29.9.2004 12:00:04   
Pia73
Pika74 pa ti si od sile!!! :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Hvala za misli name in še enkrat bravo za tale simpatičen post! :bravo::bravo::bravo:

P.S. Kako se je pa končalo v službi!!!

Lp Pia73

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ne morem spat...
29.9.2004 12:52:01   
pika74
Ja, Pia73:rozica: moja - a ti si že nazaj?

Ja, tlele v službi še traja tale drama... ampak mam občutek, da se bo obrnilo na bolje. Tok zaenkrat. Ampak je zlo delikatno.

lp
Pika74
:metulj:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?