|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne upam narediti testa...
24.8.2008 20:02:30   
Žaka
Menstruacija mi zamuja že tri dni. Vse dalje od ovulacije me je špikalo v desnem jajčniku. Ko se je dan približeval menstruaciji  me je začelo boleti v spodnjem delu trebuha in to me je bolelo do včeraj ( bolečina ni bila huda) danes čutim samo malo še napetosti v trbuhu. Bradavice imam občutljive na dotik. Pa glava me je danes začela boleti in me boli že celi dan..... Kaj mislite ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne upam narediti testa...
24.8.2008 20:05:46   
onur
ja naredi test. kaj si bebice želiš ali ne?

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne upam narediti testa...
24.8.2008 20:08:02   
Anonimen
Pomoje si staknila trebušno gripo user posted image

(odgovor članu onur)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne upam narediti testa...
24.8.2008 20:08:52   
Žaka
Ja full si jo želim. Sva bila pridna celi mesec user posted image user posted image . Ja jutri bom test naredila.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne upam narediti testa...
24.8.2008 20:53:28   
Anonimen
Kar korajžnouser posted image Pa jutri nam povejuser posted image

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne upam narediti testa...
24.8.2008 21:00:21   
Anonimen
Ja, tudi mene je vedno strah pred testom. Itak vedno pokaže minus, nato se pa user posted image prikaže. Ravno te dni je takšna situacija, ko ne vem, ali bi naredila ali ne, le da jaz ne čutim nobenega špikanja in nič takega, kar bi mi dajalo pogum, da ga naredim.
Potem pa si vedno rečem, da bolje, da izvem prej, kot pa da imam neko lažno upanje. Lahko se pa vedno plusek prikaže, zato kar pogumno user posted image user posted image user posted image .

Pa veliko sreče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne upam narediti testa...
24.8.2008 21:08:41   
ROŽICI
upam da zagledaš jutriuser posted image user posted image .pa sporoči nam user posted image vso srečo!

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne upam narediti testa...
24.8.2008 21:50:51   
ptejka
Žaka držim pesti zateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne upam narediti testa...
24.8.2008 22:32:28   
onur
držim pesti, da bi bila srečna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ptejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 8:27:32   
M1987
Sve že dve user posted image No meni zamuja že od 21. in sem danes zjutraj naredila test in nič, nič... user posted image user posted image Vsak mesec razočaranje, ko pride user posted image , zdaj je pa ni in še test ni pokazal user posted imageuser posted image . Smola... 

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 9:15:43   
Žaka
Menstruacija mi zamuja že 4 dan. Danes sem naredila testek in je pokazal minus. Ne vem zakaj mi zamuja,ker imam vedno točno. O tečki pa ni ne duha ne sluha.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 9:23:19   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Menstruacija mi zamuja že 4 dan. Danes sem naredila testek in je pokazal minus. Ne vem zakaj mi zamuja,ker imam vedno točno. O tečki pa ni ne duha ne sluha.


meni je prejšnji teden prvič po dveh letih zamudila za en teden.
no, po dolgem čakanju sem dobila user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 10:38:20   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Menstruacija mi zamuja že 4 dan. Danes sem naredila testek in je pokazal minus. Ne vem zakaj mi zamuja,ker imam vedno točno. O tečki pa ni ne duha ne sluha.


stres?
hormonsko neravnovesje?
počakaj 1 teden, ponovi test; če je -,  pokliči G.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 12:39:57   
ina24
Jaz tudi mislim da je stres...pomoje nisi noseča, ampak vseeno upam da si user posted image user posted image ker si verjetno to želiš, ane user posted image user posted image user posted image Ne razmišljaj o mensi, ker s tem ko razmišljaš bo ali ne bo, jo samo prestavljaš

Upam da zagledaš user posted image /user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 13:07:25   
sakuL
djmo djmo, ponovi vajouser posted image user posted image user posted image

me smo že neučakane, ..

čez kaka dva dni naredi test se enkratuser posted image user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu ina24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 13:12:11   
Žaka
Matral me je firbec in firbec.....šla sem še po clear blue. Mislim da se je pokazal rahel plusek. Saj če nebi bilo nič hormona tudi rahel + nebi bil ? Čez dva dni ponovim vajo.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 13:28:09   
pikicao.
user posted image user posted image user posted image user posted image  drzim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 14:04:53   
S*
+ je + pa čeprav rahel. Upam, da bo čez 2 dni že močnejše barve in da nam sporočiš veselo novico. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 14:18:10   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Matral me je firbec in firbec.....šla sem še po clear blue. Mislim da se je pokazal rahel plusek. Saj če nebi bilo nič hormona tudi rahel + nebi bil ? Čez dva dni ponovim vajo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 14:52:05   
sakuL
jajauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 18:30:13   
skrivnost
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Žaka močno upam, da vama je uspelo !

poročaj ko se enkrat naredis... drzimo pesti , ane?

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ne upam narediti testa...
25.8.2008 19:39:29   
Anonimen
Pri nas so testi ze kar malo na dnevnem redu... ze v drugi temi sem razlagal situacijo, ko ne veva kdaj delat test, ker user posted image ni se od prvega poroda (1 leto stara puncka), in delamo mal na blef.... Videli smo bledo crtico, bledi +...... pred 14 dnevi. Danes crtica ni bila vec tako zelo bleda sredi dneva, tako da jutri zjutraj ponovimo, pol se pa po potrebi narocimo h dohtarju.... skratka, tele blede znakci..... nekateri pravijo da ni vazno kaksna je crtica, glavno da je... Vsi upamo da nam rata, vsem nam bo enkrat uspelo...... Vsi si zelimo da se to zgodi cimprej, in enako zelimo tudi drugim upajocim.

Srcno zi zelim veliko srece!

Ciril

(odgovor članu skrivnost)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ne upam narediti testa...
26.8.2008 7:15:28   
tejč76
Bravo CIril (za te besede...)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ne upam narediti testa...
26.8.2008 9:19:36   
ptejka
Žaka - uuuuuuppppppppaaaaaaaammmmmmm da si user posted image . Tok držim pestke zate. Sicer se pa strinjam - naredi še en test in nam sporoči - firbec nas matra user posted image !!!

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?