|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nepošteni zbiralci
13.8.2008 8:36:55   
Katrin
Pozdravljeni/ne,

s strani nekaterih uporabnic sem bila obveščena, da se nekatere uporabnice niste držale dogovora glede menjave sličic ...

Tukaj lahko torej navedete uporabnice, ki vam sličic, nalepk ... niso poslale. V kolikor bo prišlo do blatenja in krega na tej temi, jo bom takoj zaklenila ali izbrisala, ker ni namenjena temu.

Upam, da je nepoštenih zbiralcev malo in da bo ta tema samevala user posted image

Veliko sreče vsem pri zbiranju user posted image

katrin RR

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nepošteni zbiralci
6.7.2011 6:20:32   
atana
Uporabnici WANNABEMOMMY sva poslala dogovorjene karte, njenih pa do danes nisva dočakala (na žalost malčka!!!). Na ZS ne odgovarja več.
Mislim,da nisva edina.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nepošteni zbiralci
6.7.2011 9:01:34   
jinxy26
hey

Uporabniku Wannabemommy sem tudi sama poslala kartice in obljubljenih iz njene strani še vedno nismo dobili. Prav tako sem menjala z uporanikom danci tudi njenih kartic nismo dobili:(
Toliko v vednost ostalim uporabnikom.
lp
P

(odgovor članu atana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nepošteni zbiralci
6.7.2011 9:20:17   
andea
Danci

(odgovor članu jinxy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nepošteni zbiralci
6.7.2011 9:23:54   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: atana

Uporabnici WANNABEMOMMY sva poslala dogovorjene karte, njenih pa do danes nisva dočakala (na žalost malčka!!!). Na ZS ne odgovarja več.
Mislim,da nisva edina.


uf, njo pa poznam in me je to zdaj šokiralouser posted image
Upam, da vam jo uspe kontaktirat, ker je punca superuser posted image   Imam pa jo na sumu, da je zdaj čez poletje več ali manj na morjuuser posted image

(odgovor članu atana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nepošteni zbiralci
29.7.2011 12:27:49   
urska32
Tudi jaz že dolgo čakam, da mi dve uporabnici pošljeta nazja kartici. V kolikor ne dobim naslednji teden jih dam na seznam.


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nepošteni zbiralci
30.7.2011 14:49:47   
pikica4
Tudi jaz imam eno slabo izkušnjo, prejšnji teden sem poslala ogromno kartic, sedaj pa čakam, naj bi bila pošta pri meni že v četrtek, najkasneje v petek. Pa še ni nič.
Sem začela malo sumit, da se za večimi imeni skriva eno in ista oseba, tudi po drugih forumih, ne samo na Ringaraji.
Bom še malo počakala, čeprav je upanje majhno. Žal.

(odgovor članu urska32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nepošteni zbiralci
1.8.2011 13:43:09   
Beckie
Jaz tudi čakam še od treh ringarajinih zbiralcev, če do konca tega tedna ne dobim, jih tudi zapišem. user posted image user posted image user posted image

Čeprav bi dvema od teh oseb verjela, da sta poslali, pa se je kje drugje izgubilo ... druga zgodba pa je če ti nekdo ne odgovarja na sporočila ... user posted image


< Sporočilo je popravil Beckie -- 1.8.2011 13:44:38 >

(odgovor članu pikica4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nepošteni zbiralci
3.8.2011 13:59:48   
olimia
tudi jaz počakam do konca tedna in upam, da pride pošta, kajti nekatere tudi na zs z. maile ne odgovarjajo...
na forumu pa so večkrat dnevno ''prisotne''

(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nepošteni zbiralci
5.8.2011 22:25:19   
cgorjanc
Upam,da ni to eno in ista oseba ............,
Prosim tiste,ko imate slabo izkušnjo sporoči na moj ZS ,tist nick ali naslov,da vidim,če je to ista oseba,kot pri meni.

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nepošteni zbiralci
8.8.2011 15:31:27   
Blueeyes
NEPOŠTENI ZBIRALCI/MENJALCI

danci
Wannabemommy
 

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nepošteni zbiralci
8.8.2011 21:51:38   
cgorjanc



IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

NEPOŠTENI ZBIRALCI/MENJALCI

danci
Wannabemommy
 
 nik2

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nepošteni zbiralci
9.8.2011 22:19:02   
biser11
se strinjam za nika1. tudi sama sem imela neuspešno menjavo z njim. 

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nepošteni zbiralci
9.8.2011 22:20:00   
biser11
upsss.... nika2 sem mislila.

(odgovor članu biser11)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nepošteni zbiralci
10.8.2011 16:33:16   
Blueeyes
NEPOŠTENI ZBIRALCI/MENJALCI

- danci
- nik2
- Wannabemommy

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nepošteni zbiralci
23.8.2011 14:11:53   
Beckie
mislim da bom morala še 2 osebe dati na seznam...ena ni iz ringaraje in se mi že mesec dni ne javlja na mail...druga je iz ringaraja in mi po 3 sporočilih, da obljubljene kuverte še nisem dobila, še ne odgovarja...konec tedna gresta obe na seznamuser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nepošteni zbiralci
24.8.2011 9:47:57   
tilči
ali je kdo sodeloval z janceksx?Poslala sem mu smrkce,njegovih še nisem dobila,na zs pa tudi ne odgovarjauser posted image

(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nepošteni zbiralci
29.8.2011 21:39:15   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: atana

Uporabnici WANNABEMOMMY sva poslala dogovorjene karte, njenih pa do danes nisva dočakala (na žalost malčka!!!). Na ZS ne odgovarja več.
Mislim,da nisva edina.


uf, njo pa poznam in me je to zdaj šokiralouser posted image
Upam, da vam jo uspe kontaktirat, ker je punca superuser posted image   Imam pa jo na sumu, da je zdaj čez poletje več ali manj na morjuuser posted image



Hvala Katja!!!!



_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nepošteni zbiralci
29.8.2011 21:54:22   
Wannabemommy
Kot prvo se vsem opravičujem da je prišlo do tega, to res ni bil moj namen. Prvo sem vse naslove pomešala, vem da to ni izgovor, kr bi lahk še enkrat vprašala, pol sem pa vedno vsak prost čas kak je možnost dopuščala na morjuuser posted image , vem da to ni opravičilo, pa vendar mi je žal.  Odkrito povedano pol sem na to čist pozabla, na žalost. Ne bit preveč jezni name, se bom oddolžila, če še kdo rabi slikice naj pove imamo ziher preko 100 tuševih slikic pa nekaj malega tud smrkcev,če pa ne, pa vrnem tud tiste ki ste mi jih poslali. Sam javite mi zdaj so dopusti končani in sem več pr računalniku.

lep večer in še enkrat se opravičujem

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nepošteni zbiralci
30.8.2011 17:26:51   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

ali je kdo sodeloval z janceksx?Poslala sem mu smrkce,njegovih še nisem dobila,na zs pa tudi ne odgovarjauser posted image

smrkce sem dobila

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nepošteni zbiralci
21.9.2011 12:27:24   
Blueeyes
NEPOŠTENI ZBIRALCI/MENJALCI

- danci
- nik2


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nepošteni zbiralci
20.12.2011 20:54:00   
žuni
lilela

_____________________________

Alen 13.12.2005
Lara 13.12.2005

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nepošteni zbiralci
9.1.2012 18:11:37   
Blueeyes
NEPOŠTENI ZBIRALCI/MENJALCI

- danci
- lilela
- nik2




(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nepošteni zbiralci
29.2.2012 14:52:51   
hart
Pozdravljeni! Tudi to ni pošteno,da nekateri uporabniki Ringaraje menjajo sličice,katere se težje dobijo na (Med Over Net),potem pa jih na Ringaraji menjajo za pet krat toliko ali več!!!!!!!! Res nepošteno!!!! lp.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nepošteni zbiralci
4.3.2012 10:22:00   
MiranNG
IZVIRNO SPOROČILO: hart

Pozdravljeni! Tudi to ni pošteno,da nekateri uporabniki Ringaraje menjajo sličice,katere se težje dobijo na (Med Over Net),potem pa jih na Ringaraji menjajo za pet krat toliko ali več!!!!!!!! Res nepošteno!!!! lp.


Se popolnoma strinjam!! Žal so tudi na Ringaraji takšni, ki bi radi z menjavo "zaslužili", ponudili čimmanj in dobili čimveč. Npr.:  menjava figurice iz čokoladnega jajčka, ki ga dobiš v Spar trgovini za 1€ bi hoteli imeti 5 nalepk SM, ki jih v isti trgovini dobiš za 10€. Res nefer!!

(odgovor članu hart)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?