|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nepridobivanje na teži - 6 mesečnik
4.4.2011 22:34:02   
bibaleze1

Pozdravljeni!

Zanima me ali ima kdo izkušnje z nepridobivanjem telesne teže.Naš 6.mesečnik ima skoraj 6kil je pa dolg okoli 70cm, kar bi sicer bilo na spodnji meji, vendar ko je imel pregled pri  4mesecih je imel ravno tako skoraj 6 kil..Se pravi da ni nić pridobil na teži kljub temu da res veliko poje..Od 4 meseca že je gosto hrano,poleg tega se še doji in pije adaptirano mleko..Kaka kar pogosto..
Kako lahko toliko poje (tudi količinsko veliko) teža pa kar stoji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nepridobivanje na teži - 6 mesečnik
5.4.2011 8:38:27   
m_o_i
mogoce gre v dolzino...
7o cm je nas mel pri 9ih mesecih :)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nepridobivanje na teži - 6 mesečnik
5.4.2011 9:46:29   
Ninchy
A je to rekla pediatrinja oz. pediater?

Moja je bila tud med bolj drobnimi pri pol leta je imela 6.200g  in velika je bila 70 cm, prav tako full malo pridobivala pa ni nič komplicirala.... je pa bila full aktivna pri 4 mesecih se je že full obračala na trebušček... jaz ne bi paničarila pač ne morejo imeti vsi pri pol leta 8 kg... pač ima dobro prebavo in se mu nič ne pozna ...

Mislim da je vsaka skrb odveč, drugi imajo pa probleme, ker so otroci pretežki... nikoli ni vse v mejah in idealno user posted image glavno da je zdrav.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nepridobivanje na teži - 6 mesečnik
5.4.2011 10:22:12   
bibaleze1

Ja pediater..sej v bistvu ni blo zarad tega, ker je pač suh (nima po kom bit debel ;)
samo zarad tega,ker njegova teža kr stoji..No,sej jst sem razmišljala da dokler on
zgleda vesel in zadovoljen dojenček mislim da nima kaj bit!?Vrjetno če bi blo kaj bi ga kej
bolelo al pa bi bil siten!?Samo sej veste mamice kake smo... ;) Zato sprašujem če ima katera
kakšnje izkušnje oz. pozna koga itd...

(odgovor članu Ninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nepridobivanje na teži - 6 mesečnik
5.4.2011 10:52:49   
Ninchy
nevem... v bistvu si že sama ugotovila, da dokler je vesel in zadovoljen mu nič ne manjka in se ne sekiraj... sem bila pa jaz tud nesrečna, ker ni pridobivala tako na teži kot je v grafu user posted image ... ampak noben ni po grafih in merilih nekateri pa zgleda še toliko manj user posted image

morda mu ponudi bolj redilno hrano... pa morda malo manj mleka ... pa saj  v bistvu tudi sama nisem vedela kaj narediti tko da težko rečem... moja ima trenutno najraje kruh in navadni jogurt (9 mesecev), drugih stvari skoraj ne mara... no pa kakšna banana še pride v poštev... in tako rekoč je vsak dan skoraj isto ker drugega noče... pa kaj user posted image vbo pač zrasla ob tem

(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nepridobivanje na teži - 6 mesečnik
5.4.2011 11:12:48   
bibaleze1

Naš zelo rad je..sploh gosto hrano,za kosilo ima zelenjavo+meso(piščanc,puran,teletina) in dop.in pop.malica
sadje..poje ene 200mlX 3 goste hrane na dan, mu moram čist spasirat..plus aptamil in joško ;)
Kaj to se ti zdi dovolj?

(odgovor članu Ninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nepridobivanje na teži - 6 mesečnik
5.4.2011 11:43:40   
Izabelina
pri nas je dost podobno ma 7070g in 71 cm pri 6ih mesecih. Je pa bolj slabo, ne goste hrane ne mlekca (AM)... tko, da mam cele kolobocije s to njeno prehrano. Samo ona ma tut zdej zlo dobro prebavo in pa plazi že po vseh štirih, povsod je non stop je v pogonu in mislm, da pač zlo veliko porabi. tko, da zaenkrat nimam kej druzga kot ji dajat hrano in upat, da bo kej pojedla...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?