|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neučakane
30.5.2006 10:39:24   
kasija78
Punce,
Jaz sem že čisto na trnih. Bliža se zopet mesečni dan-d. Bo user posted image ali ne bo user posted image , to je zdaj vprašanje. Kako ve kaj prenašate napetost?

Moja zadnja M je bila 3.5.. Sicer imam neredne, ampak naslednja naj bi bila po koledarčku ta teden, a je še ni na spregled. Nobenih nosečniških znakov nimam, tako da po vsej verjetnosti pride. Ampak vsak dan dlje mi da kanček upanja več, da je morda ta mesec srečni mesec. Najraje bi si kar izmislila znake in ves čas opazujem, če me že kaj boli in špika, pa nič. Me zanima, če si bom še kdaj zaželela, da bi me zbadalo user posted image .Testa še ne bom delala, ker jih itak porabim na tone in bom tokrat čakala, da bo res zamujala.

OK, jaz sem se olajšala vsaj dela napetosti. Napišite, kako gre vam, da ne bom edina, ki  user posted image .

lp, kasija
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neučakane
30.5.2006 11:26:25   
ancka1
Tudi moja zadnja M je bila 03.05. in sem posledično že čisto zmešana. Kot sem že napisala sem šla vseeno predčasno delati test, pa kljub tisti bežni obarvanosti dvomim, da bo kaj, saj me je danes dopoldne začelo nekaj špikat in mislim, da bo vsak čas prišla nesramna user posted image .
Jaz se v to podajam prvič, pa sem že čisto "out", tako da kapo dol vsem, ki se že dlje časa trudite.
Kasija78 sem s tabo! user posted image

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neučakane
30.5.2006 11:55:35   
LEVASI
OJLA PUNCI,
tudi jaz se vama pridružujem v neučakanosti. Moja user posted image  naj ne bi prišla 5. junija, še malo bo treba potpeti. Ta mesec se jaz zelo čudno počutim čeprav probam čim manj misliti na to da pa mogoče kaj bo. Celi mesec me je nekaj špikalo, zelo sem lačna zadnje čase, se kar tresem če ne jem, itd., ampak mogoče je to zaradi česa drugega. Ne vem, nisem še niti enkrat delala predčasno testa ta mesec me pa tako vleče da bi šla enega kupit ampak se kar zadržujem da ne bi bila razočarana. Še malo pa bo vse jasno. Držim pesti tudi za vse ostale, do takrat pa ostanimo na vezi da vidimo če bo kateri ratalo ta mesec. user posted image

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neučakane
30.5.2006 13:24:13   
valentina77
Živjo punce.

Moja zadnja user posted image  je bila 4.5. in tudi jaz je ne čakam ta teden in tudi zame je to prvič. Pa delam že cel halo, tudi test sem delala v nedeljo, pa valda ni pokazal nič.
Me pa od ovulacije naprej skelijo bradavičke, imam rahle krče ( čeprav v nedeljo zjutraj zelo močne - za umret ). In občutek, da se bo vsak čas ulilo.

Nič najbolje, da počakm do petka in naredim še en testuser posted image .

Upajmo na najboljšeuser posted image

Lp, Val

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neučakane
30.5.2006 13:38:15   
Anonimen
živjo,sotrpinke!

Moja user posted image , nja bi prišla 8.junija, do takrat je še precej časa ampak ne mine dan, da nebi pomislila kaj bo! Seveda je še prehitro za katerekoli znake ampak sem tako neučakana, da bi šla kar test naredit...seveda ga ne bom šla ampak sem res čist neučakana!
Držim pesti za vse nas in upam, da bo uspelo, meni in vsem vamuser posted image user posted image user posted image .
Držite se, mislite pozitivno in ne se prevč psihirat, da vam ne bo psiha naredila vse znake...vse ob svojem času...user posted image

(odgovor članu valentina77)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neučakane
30.5.2006 13:51:32   
ancka1
No, jaz sem dočakala kar sem. user posted image user posted image user posted image
user posted image  je prišla. Bolj kot se trudim biti nerazočarana, slabše je.
Držim pesti za ostale.

(odgovor članu valentina77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neučakane
30.5.2006 13:57:58   
tajči84_
No moje user posted image  še ni in upam da je ne bo. Mogla bi prit 26.5. in je ni in ni.
Hm test sem naredila 26.5. bolj zaradi firbca...sam itak da je bil - . user posted image
No nje pa še ni in ni....

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Neučakane
30.5.2006 14:42:22   
Anonimen
ancka...hudo mi je zate, ker se vsak mesec tudi jaz tako počutim.user posted image user posted image
Ne izgubi volje in  naj ti žalost ne vzame poguma! Pogumno v nove boje, uživaj v ljubezni in držim pesti za naslednji mesec.user posted image user posted image
lp,
poopsie

(odgovor članu tajči84_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Neučakane
30.5.2006 14:43:53   
Anonimen
tajci na tvojem mestu bi test čez kakšen dan ponovila!
držim pesti, da zagledaš user posted image /user posted image !!
srečnouser posted image
poopsie

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Neučakane
30.5.2006 16:23:14   
mala zirafa
jaz sem na istem kot ti tajči.Danes zjutraj sem testirala test "time" iz mullerja če je kateri kaj znan.Upor. sem ga prvič. user posted image naj bi dobila že včeraj pa je še kar ni(na srečo).
Bi mi znala katera povedat kolko je omenjen test zanesljiv napram Bc-ku in CB-ju?Na navodilih piše da skoraj 100%.Pa vendar eni testi pokažejo eni pa ne.Lepo prosim ker sem ful neučakana.
hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Neučakane
30.5.2006 16:24:24   
kasija78
Ancka,  ne bodi preveč žalostna, saj bo! Se pa jaz isto sekiram vsak mesec in obupujem. Tako da user posted image

Moje M ni se, imam pa kar nekaj izcedka in to baje ni dober znak ali kako?

Vsem čakajočim čimveč user posted image user posted image user posted image !


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Neučakane
30.5.2006 17:51:36   
zorica

Tudi jaz user posted image ne čakam 8.6 čeprav vem da pride kot vedno.Nimam nobenih znakov, razen da me že ene tri dni špika.
Zdi se mi, da mi kava več ni v tak užitek, ampak to je verjetno že psiha.Tako da nič ne pomaga, počakat bo treba.



(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Neučakane
30.5.2006 21:24:28   
ANDREJA 75
Tudi moja user posted image bi mogla pridet 27.5 pa jo do sedaj še ni ,testa ne bom šla delat ,ker potem sledi vedno samouser posted image user posted image user posted image   Sicer me nekaj špika po jajčnikih ,drugače bom pa še malo počakala pa bomo videli 0

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Neučakane
31.5.2006 7:04:36   
foci
Dpobro jutro vsem skupaj,

jaz sem imela zadnjouser posted image  5.5. tko da sedaj čakamo ali bo ta mesec spet prišla al ne bo. Znakov ne vem kakšnih ni razen tistih ki jih vidi moja psiha. Danes zjutraj mi je blo naprimer mal slabo pa tko naprej saj poznate znake, ki so prisotni vsak mesec pol pa pride user posted image  in me na drevo in v user posted image .

Držim pesti z vse nas da zagledamo user posted image .

Pa javite rezultate. Upam da nam vsem skupaj uspe.

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Neučakane
31.5.2006 7:42:36   
mala zirafa
Še vedno je nisem dobila. Ponavadi jo dobim takoj ko zjutraj vstanem.Kaj mislite da je zdej to.Nikoli mi ne zamuja.Imela sva odnos  z umikom.Ampak glede na to da nama je tako že nekoč uspelo..user posted image  kaj mislite kakšna je možnost zanositve.Blo je točno na dan O.
Vam še sporočim.

(odgovor članu foci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Neučakane
31.5.2006 8:52:48   
ancka1
Živjo punce!
Danes je razpoloženje že boljše. Samo, da je zunaj sonček, pa je vse drugače. Jaz grem v nove boje, user posted image , tiste, ki pa še vedno ne-čakate, pa držim pesti, da je ne bo!!!! In da user posted image user posted image !!!!!!!!!!
user posted image

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Neučakane
31.5.2006 10:37:54   
Barčula
Živijo
še ena nučakana moja user posted image  pa je bila zadnja 15.4 pa še je do zdaj ni.Delala sem že enkrat test ta mesec pa je bil negativen.Občasno je kot bi me nekaj pikalo v trebuhu,imam jutranjo slabost in boli  me glava.Drugače me glava boli samo en teden pred user posted image  .Nekako ne upam naredit testa ker se bojim da bo spet negativen imate kakšen nasvet.

< Sporočilo je popravil Barčula -- 31.5.2006 10:41:39 >

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Neučakane
31.5.2006 15:33:34   
košarica
Poopsie, tudi jaz bi jo morala dobiti 8 junija, pa si želim, da je ne bi bilo. Test imam že doma, pa bom še rajši malo počakala. Upam, da je ne dobiva, in da kmalu vse zagledamo user posted image .

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Neučakane
31.5.2006 17:02:48   
tajči84_
Meni mi je ginekolog rekel naj ponovim test z jutranjim urinom in sem ga ponovila....uganite rezultat....valda negativen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne delam več testov....počakala bom da se prikaže user posted image  pa makar čez mesec dni....in v kolikor je ne bo pa bom šla do g. nazaj...

vsem drugim neučakanim pa želim da zagledate user posted image user posted image

(odgovor članu košarica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Neučakane
31.5.2006 17:21:02   
Natka1
Punce,
glede na to, da user posted image zame zaradi zdravja še ne pride upoštev, se dogovorite z user posted image  in ga pošlje mirno k meni, še vsaj za kakšno leto.

Vsem čim več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Natka

(odgovor članu tajči84_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Neučakane
31.5.2006 18:48:16   
valentina77
Zdravo punceuser posted image

No tudi moja user posted image  je prišla danes, a nisem preveč obupana. Enkrat se bodo stvari že postavle na svoje mestouser posted image !!!

Vsem, ki čakate želim user posted image  aliuser posted image .

Srečno bodočeuser posted image !!

(odgovor članu Natka1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Neučakane
1.6.2006 8:00:35   
mala zirafa
Tudi jaz sporočam da me je user posted image  danes obiskala, mogoče je pa le ugnezditvena?Ni v potokih.
pa srečno vsem za++++

(odgovor članu valentina77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Neučakane
1.6.2006 10:02:45   
florena
Dobro jutro!
Tudi jaz sem ena od neučakanih. Tudi midva s fantom sva imela v času moje O odnos z umikom. Ampak vseeno lahko upam, da M ne bo okoli 13.6. Čeprav me hudičevo špika pa tudi danes zjutraj me je bolel križ. Tako, da sem komaj čakala, da vstanem. Lepo se imejte danes, saj je krasen dan. user posted image

_____________________________

Lep dan.F.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Neučakane
1.6.2006 10:29:45   
Anonimen
košarica jst še nisem kupila testa...ga bom 6.junija, takrat naj bi se naje že znalo kaj pokazati...
držim pesti zate in za vse, ki nestrpno čakajo!user posted image user posted image user posted image
prosim sporoči mi!želim ti vso srečo!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu florena)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
1.6.2006 10:43:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?