|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
24.3.2020 21:55:31   
chloe123
Zivjo, s partnerjem se ze 2 leto trudiva na pikici,vmes sem imela zadrzan splav v 12t :-( ... zdaj, po 7 mesecih pa hmm, nevem a si naj tole razlag kot crtico al ne... sem namrec 2 dni pred M (ja neucakana zelo..) in to je BC mini... mi lahko katera da vsaj malo upanja 🙆🏼‍♀️ Crtica je tolk bleda in rahla da me je kr malo strah sploh upat...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
24.3.2020 22:32:39   
Mariposa08
Ja bolj bleda druga črtica, jo tudi jaz vidim. Poskusi jutri z kakšnim clear blue, ali pa počakaj, na dan M, pa ponovi test, bo že bolj vidno, če je res to to. Držim pesti, da ti je uspelo 🙂


(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
24.3.2020 22:42:25   
chloe123
Sem vesela, da jo se vsaj nekdo, poleg mene vidi, da vem da nisem nora haha... javim kako se bo izteklo :-):-) in pa hvala!

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
28.3.2020 19:45:45   
Lelly28 RR
Tudi jaz ti predlagam Clear Blue, da boš sigurna user posted image sporoči, če boš naša nova nosečka user posted image

(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
6.4.2020 19:05:45   
odbojkašica2013
Hei :) a si nosečka? Po kolikšnem času pa se ti je pobarvala druga črtica? Imaš kakšne simptome?

(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
14.4.2020 12:33:37   
*cokolada*


IZVIRNO SPOROČILO: chloe123

Zivjo, s partnerjem se ze 2 leto trudiva na pikici,vmes sem imela zadrzan splav v 12t :-( ... zdaj, po 7 mesecih pa hmm, nevem a si naj tole razlag kot crtico al ne... sem namrec 2 dni pred M (ja neucakana zelo..) in to je BC mini... mi lahko katera da vsaj malo upanja 🙆🏼‍♀️ Crtica je tolk bleda in rahla da me je kr malo strah sploh upat...user posted image






Meni je baby chek pokazal +, clear blue pa -.  In cez par dni sem dobila tečko. Sem pa  brala da baby chek ni zanesljiv😊😊

(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?