|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   New York
25.8.2008 23:40:19   
Kerensa*
Razen splošno znanih turističnih znamenitosti in "znamenitosti" - kaj je treba obvezno videti/storiti/kupiti, ko si tam? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: New York
26.8.2008 0:04:09   
rija
enostavno vse.

že da vidiš vse znamenitosti, sta dva tedna premalo.....pa nujno je treba iti pred božičem.....sploh, če šopingiraš....še najbolje en dan po božiču....pa gledati lokalno televizijo za non-stop razprodaje

nyc je zakon!



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: New York
26.8.2008 1:01:00   
Kerensa*
Če si časovno omejen na en teden (od ponedeljka do nedelje) in če ti shopping ni prioriteta (čeprav popolnoma brez seveda ne gre) - kakšen "to do list" bi si ti sestavila, Rija?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: New York
26.8.2008 7:06:20   
janapan
obvezno  - kip svobode, empire state building, ground zero ( se res zamisliš) na splošno cel manhattan s četrtmi ,če se da peš, central park, ipd....potem pa res obvezno šoping predlagam victorias secret ( fuul lepo spodnje perilo ), nakupovanje v trgovini century 21 zraven ground zero - zani oblikovalci po smešno nizkih cenah....na sploh šoping.....žuranje v sohu, times square ponoči, kakšna brodwayska predstava, kakšna stand up komedija, ...pol pa še piva in perutničke v hootersu ( pa čeprav sem ženska  mi je blo prou zanimivo gledat mladce kako bulijo v prou normalne punce v oprijeti majici in kratkih hlačah).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: New York
26.8.2008 7:54:54   
KT
Čeprav drugače dam bolj malo na ZDA in američane, pa je NYC kraj, ki ga ali sovražiš ali pa obožuješ. Pri meni se je zgodilo tisto drugo a moj spisek "Must of NYC" je čisto predolg, mogoče samo nekaj stvari:
. Central Park (kultna a povsem neužitna kavica v Tavern on the Green user posted image )
. Empire State Building
. Brooklyn Bridge (in čisto prebogato obložene delikatese v Brooklynu user posted image )
. Times Square 
. Rockefeller Center (drsanje je obvezno, še posebno ker se ti oči spočijejo na privlačnih nadzornikih)
. MoMa (moj osebni MUST je predvsem trgovina Manola Blanika nasproti MoMe user posted image
. Grand Central Terminal (vsi filmi, ki so bili tu snemani se ti kar zvrtijo pred očmi)
. "shop till you drop" na Fifth Avenue
. prepričaj se, da umetniki več ne stradajo v Greenwich Village  
. Guggenheim Museum
. Pier 17 (obvezno malo junk food-a)
. Chinatown ...
. St.Patrick's Cathedral (čeprav ima nemalo rivalov po svetu, ki jo prekašajo, a glavni oltar - sponzor Tiffany & Co. vzame sapo)
. karte za kak Broadway show se ziher da dobiti, no jaz bi prej zavila seveda v "Blue Note" jazz club (toplo priporočam rezervacijo, ker je klub majhen in vedno nabito poln)
. Statue of Liberty - jaz bi ga spustila, če bi imela samo teden dni
Mah bolje, da neham, stvari, ki jih moraš videti je čisto preveč. Ziher sem še veliko tega izpustila, no ampak dodati pa moram še nekaj destinacij, ki jih ne bom nikoli pozabila a jih je zob časa dodobra obgrizel in jih ni več ali pa jih trenutno obnavljajo:
. Chumley's (do sedaj še nisem jedla boljših spare ribs-ov, pijača je bila smešno poceni, notranjost puba pa je kar dišala po znamenitih literatih, ki so sem zahajali) - trenutno ga obnavljajo. Morebiti ti bo v pomoč tale spletna stran: http://nymag.com/nymetro/nightlife/barbuzz/11924/  
. Plaza (na žalost prodana in daleč od tega kar je nekoč bila - kultni hotel)  

Če imaš bolj malo časa ti priporočam, da se poslužiš avtobusa Hop On Hop Off in vstopiš ali iztopiš kjer te je volja, da se prve dni ne loviš s podzemno.
Uživaj!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: New York
26.8.2008 8:01:46   
Kerensa*
Huh... kopljem med podatki... thanx. user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: New York
26.8.2008 8:42:32   
Nika v službi
KT, super napisano, skoraj z vsem se absolutno strinjam. Jaz dodajam še nekaj za razvajanje. V Empire State je v pritličju (upam, da je še, jaz sem bila nazadnje v NYC pred nekaj leti) ena fancy kavarnica, kafeteria, imena se ne spomnim več. Tam dobiš kavo in smetano!!! Smetano ti sicer postrežejo posebej na krožničku, ampak lahko si privoščiš kavo s smetano, kar je večinoma čista ZF! Pa še čokoladice so pogubne. Mali košček Evrope sredi Big Apple-a.

Poskusit moraš seveda tudi pristni whopper v Burger Kingu, pa njihovo kavino brozgo v xxl dozi in še kaj.

5. avenija je itak zakon.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: New York
26.8.2008 14:23:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Tam dobiš kavo in smetano!!! Smetano ti sicer postrežejo posebej na krožničku, ampak lahko si privoščiš kavo s smetano, kar je večinoma čista ZF

A v New York-u si ne moreš v vsakem lokalu naročiti kave s smetano? user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: New York
4.9.2008 14:01:18   
delfinčica
Dodala bi še Top of the Rock (noro, bolje kot Empire State Building) in Apple Store na Peti. Toys'r'us na Times Square. Pa sprehod po Battery Parku in brezplačen trajekt Staten Island Ferry. Poležavanje/posedanje v Bryant Parku (s prenosnikom; odličen čas za bloganje in/ali obisk forumov). Sprehod ob Jacqueline Kennedy Onassis Reservoair, Centralni Park (najlepše ponoči, ker se noro lepo vidi odsev Midtown-a na vodni gladini).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: New York
4.9.2008 14:05:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Tam dobiš kavo in smetano!!! Smetano ti sicer postrežejo posebej na krožničku, ampak lahko si privoščiš kavo s smetano, kar je večinoma čista ZF

A v New York-u si ne moreš v vsakem lokalu naročiti kave s smetano? user posted image


če si vajen naše je vse ostalo sranje.

jaz sem prvo, kar sem stopila na brnik želela končno spiti dobro kavouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: New York
4.9.2008 14:13:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
A v New York-u si ne moreš v vsakem lokalu naročiti kave s smetano? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: rija
če si vajen naše je vse ostalo sranje.

Torej hotelska soba z vsaj eno kuhalno ploščo in ločnek Illy-ja s sabo? user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: New York
4.9.2008 14:13:58   
delfinčica
Jst sem pa uživala ob Starbucks kavi. Mi naša tko ali tko ne diši.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: New York
4.9.2008 14:26:07   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Tam dobiš kavo in smetano!!! Smetano ti sicer postrežejo posebej na krožničku, ampak lahko si privoščiš kavo s smetano, kar je večinoma čista ZF

A v New York-u si ne moreš v vsakem lokalu naročiti kave s smetano? user posted image


če si vajen naše je vse ostalo sranje.

jaz sem prvo, kar sem stopila na brnik želela končno spiti dobro kavouser posted image


u kava... jest sm pogrešala predvsem obične skodelice user posted image iz papirja/plastike/stiroporja mi ni užitek pit... pol sm na srečo v little italy našla pravi italijanski cappucino.... mnjam! drugač pa ja, da se najdt tut obično kavo, sam pač, je treba mal iskat. Starbucks in dunkin' donuts se jo pa pije ko kakav, in tut tok učinka ma.

no še moji predlogi, taki mal off the beaten track:
- madame tussauds (obvladljivo velik, dober, seveda v primeru da te to zanima)
- museum of sex (komentar ni potreben?)
- wall street (ni sicer kej dost za vidt, je pa zanimiv folk tm)
- little italy in chinatown (poceni hrana, v prvi užitna kava, zanimivo vzdušje)
- canal street... če nimaš dnarja za 'shop till you drop' na 5th avenue, si tuki lako privoščiš vse ponaredke. pa tut ne-ponaredke za manjši dnar
- apple store (ponoči, obvezno. ob polnoči polno ljudi... noro)
- židovska (judovska?) četrt (če rabiš tehnikalije trgovina B&H... nora. že sam tm notr bit in vidt tiste ortodoskne jude, pa kako jim vse štima in laufa in ...)
- build a bear workshop. moj najlepši spomin iz NY (spletna stran) reč je podobna turbo limaču (po principu), ampak kvaliteta je x1000 :)
- disney store... že zrd prodajalk oblečenih v disneyeve junake (men je stregla sneguljčica)
- toys 'r' us (mojbog, nism samo igrač kupvala, res ne! user posted image )
- tom's diner (za oboževalce seinfelda, na žalost je notr čist drugačen kot v seriji)
- sicer sem pa jest prehodila cel manhattan peš (od ground zero do 102. ulice kjer je bil hostel) v celem dnevu... se ti skos nove reči odpirajo, tko da če si mal avanturističen duh je to idealno

< Sporočilo je popravil Felicita -- 4.9.2008 14:28:41 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: New York
4.9.2008 14:37:00   
rija
ah, ko sem v little italy prosila za ekstra strong espreso....sem dobila enaka jajca, kot navadno kavo...


še najboljšo sem pila v neki francoski kafeteriji in končno dobila iz porcelanaste skodeliceuser posted image

no, kar je bilo meni prav posebej grozljivo je bila vožnja v new jersey.....madoniš.....kaka svinjarija, pa samo streljaj od manhattnauser posted image

ki je btw. zelo čist. zvečer veter nosi po zraku vso možno svinjarijo....ko pa greš zjutraj ven, pa ni na tleh enega samega čika ali papirčka...to me je prav impresioniralo...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: New York
4.9.2008 14:40:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
museum of sex (komentar ni potreben?)

Komentar resda ne, link bi bil pa zanimiv. user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: New York
4.9.2008 14:51:56   
Felicita
http://www.museumofsex.com/

najboljši je napis na vhodu 'please do not touch, lick, stroke or mount the exhibits' user posted image

aja, pa ko plačaš vstopnino, lahko kondome vzameš zastonj...


< Sporočilo je popravil Felicita -- 4.9.2008 14:53:04 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: New York
4.9.2008 14:52:35   
Kontrakarambolšrauf
V Bronx se zapelji in parkiraj ob cesti in stopi iz avtauser posted image .

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: New York
4.9.2008 14:53:52   
Anonimen
Rija in Felicita, kolk ste me zrajcale s tem New Yorkom.
Jst sem čist fascinirala nad NY, pa mi Amerika ni tko všeč, da bi jo rada videla..ampak NY( pa Florida mi je tudi kul) mi je pa res raj za šopingirat in raziskovat.

Rija, kolikokrat si pa ti bila v NY? Po tvojem pisanjui se mi zdi, da vsako leto letiš v nakupovalno mekouser posted image .

< Sporočilo je popravil poopsika -- 4.9.2008 14:54:46 >

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: New York
4.9.2008 14:54:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

V Bronx se zapelji in parkiraj ob cesti in stopi iz avtauser posted image .

user posted image



(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: New York
4.9.2008 14:56:18   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf
V Bronx se zapelji in parkiraj ob cesti in stopi iz avtauser posted image .

Preveč gledaš filme. user posted image

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 14:57:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: New York
4.9.2008 14:58:42   
Anonimen
Se opravičujem, ker smetim, danes se mi to prevečkrat dogajauser posted image ...ampak, Lukrecija kje najdeš tega kjuti smajlija??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: New York
4.9.2008 14:59:32   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

V Bronx se zapelji in parkiraj ob cesti in stopi iz avtauser posted image .



user posted image



user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: New York
4.9.2008 15:00:45   
delfinčica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

no, kar je bilo meni prav posebej grozljivo je bila vožnja v new jersey.....madoniš.....kaka svinjarija, pa samo streljaj od manhattnauser posted image



Pod tole se 100% podpišem. Sva se odpeljala še malo naprej, do nekega mesteca od atlantski obali... madona, čisto nekaj drugega kot NY. Vse umazano, zanemarjeno, deluje, kot da se že 30 let ni nič premaknilo. Pa letališče je newarško tudi precej bolj čudno kot newyorški JFK.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: New York
4.9.2008 15:01:34   
Kerensa*
By the way... kakšne so pa kontrole na letališču... pred vstopom v ZDA?

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Seznam zabaviščnih parkov v Evropi:
Anglija, Avstrija, Danska, Francija, Italija ter Nemčija.
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?