|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Next bodiji
20.4.2009 21:16:23   
smeja2
Zanima me, kolk so debeli bodiji brez rokav iz nexta.
Rada bi namreč za poletje take bolj tanke....npr. iz h&m so men predebeli za poletno vročino?
A jih je naročila katera?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Next bodiji
20.4.2009 21:19:33   
kajalin*
kulk se js spomnem ima h&m poleti tanjše,sicer pa ne vem zakaj bi v hudi vročini imel otroček oblečen bodi?

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Next bodiji
20.4.2009 21:23:28   
smeja2
ja npr. spat je glih ne bom dala brez vsega
sicer pa sprašujem neki druzga user posted image


< Sporočilo je popravil smeja2 -- 20.4.2009 21:28:44 >

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Next bodiji
20.4.2009 21:49:00   
sanelaa
jaz sem ravno v soboto v hm-u kupila bodije, tiste ko so 3je skupaj pakirani. So bombažni, tanki, ker so mišljeni kao za spodnjo majčko. So super. Naš je npr. star 6 mesecev, pa si ga nekak sploh ne morem predstavljat v kakšni majčki ki bi mu gor lezla, tako da še kar veselo kupujemo bodije.
Drugače imaš pa tudi v sparu znamko sparky, imajo tudi po 3 skupaj pakirane, pa so tudi fajn, naš jih je pozimi imel za spodnjo majčko.

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Next bodiji
20.4.2009 22:03:50   
skuštrana
Smeja, jaz sem jih naročila, dobom jih nekje konec tedna. Če se ne bo nihče javil do takrt me malo povprašaj na ZSuser posted image

Aja, jaz sem naročila tiste brez rokavov, pa saj material je verjetno isti.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Next bodiji
20.4.2009 22:21:51   
smeja2
no super.
sej mene ravno za brez rokav zanima user posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Next bodiji
21.4.2009 14:30:22   
RinkyDinkyDoo
Napišem roman, pa me ven vržeuser posted image

V glavnem Nextovi bodiji brez rokavov so super, kot spodnje majčke ali pa za samojstojno nošenje poleti. Mi jih mamo. Niso pa tisto čist čist tanki, kot spodnje majice naših starih mam user posted image

LP


_____________________________

Friendship is like peeing in your pants -
everyone can see it, but only you can feel
the true warmth......

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Next bodiji
21.4.2009 21:32:32   
sanelaa
in kje najdete te bodije? Jih namreč ne poznam....

(odgovor članu RinkyDinkyDoo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Next bodiji
21.4.2009 21:36:15   
hokejistka
Lahko jaz odgovorim. Sem jih naročila za mojo 16 mesečnico in so bolj DEBELI. Torej bodiji brez rokavov od Nexta niso tanki, so pa super kot pravi RDD.

LP

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Next bodiji
23.4.2009 23:51:46   
ČebelicaMaja
ja, nextov bombaž je tak kompakten in mehek-malo debelejši, drugače pa imajo take res tanke brez rokavov v IANA trgovini v BTC-hala A in  v CHICCO-tu. Se ful obnesejo, smo jih imeli že pri ta večji, letos sem jih pa še za tamalo kupila.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Next bodiji
24.4.2009 10:43:41   
pokica_
Ja res so super! Meni je vse kar je Next super,...imam celo goro vsega od kavbojk, srajč, bodijev, majčk,..za user posted image .

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Next bodiji
24.4.2009 10:54:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

in kje najdete te bodije? Jih namreč ne poznam....

Tukaj: http://www.nextdirectory.eu/

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Next bodiji
25.3.2014 9:32:01   
šrimpf
da ne bom odpirala nove teme, bom kar tule vprašala. kako je pa z velikostjo dojenčkastih reči? naša 3,5 mesečnica nosi 68 h&m in c&a, pa ne vem, a naj naročim 62-68 ali 68-74. sinu sem namreč naročila trenirke za 2-3 leta, pa jih še zdaj nosi, ko je že skoraj 5 let star. sem malo zmedena glede velikosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?