|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nič jasno
13.9.2004 9:36:34   
billa
:zmeden:...boh...zdaj pa res nič ne razumem.
Nisem je :hudicek: čakala v soboto in je na srečo tudi ni bilo, prav tako ne v nedeljo...zato sem polna upanja danes zjutraj naredila CB in rezultat: - :grrr::(:grrr::(

M imam vedno točno skoraj na uro, tako, da mi res ni jasno kaj se dogaja.

Ostale... kako je šlo za vikend? Tinkamiška?

In zdaj naj počakam še 3 dni do ponovnega testa?! Ajajajaj, nevem kako bom zdržala:)-

Lep dan,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nič jasno
13.9.2004 9:42:08   
mela
no jaz jo pa danes in jutri ne pricakujem:hudicek:.ampak ce ti zamuja pol bi moralo biti:modri::roza:!!!!!!!!!!a imas drugace redno?no ves kaj jaz bi na tvojem mestu cez dva dni naredila se en test!a ne ?kaj pa ces drugo??!!:zmeden::zmeden:ma ti testi kazejo enkrat tako drugic tako!!sigurno si 9nebesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nič jasno
13.9.2004 9:52:59   
billa
drugače :hudicek: redna vedno, tako,da res ne vem kaj si mislit.
Mirela tudi zate držim pesti, upam, da bo čez dva dni en ogromen + na CB-ju.Mojem in tvojem seveda;)




(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nič jasno
13.9.2004 10:12:33   
anadejka
Billa resnično ti držim pesti za 9nebesa.Ampak možno pa je da so živci naredili svoje in ti samo malo zamuja.Upam pa da imaš samo premalo hormona in ti test zato ni pokazal pozitivno.Ja sej vem kako se zdej negotovo:ups: počutiš ko ne veš kaj je in upaš da je pikica:duda:.Tudi jaz upam da je v tebi pikica,ko boš vedela zasigurno pa sporoči.

Lepe pozdravčke..........andrejka:rozica:

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nič jasno
13.9.2004 11:08:43   
Darja*
Draga Billa

naj ti povem moje dogajanje. Danes je 58. dan od moje prejšnje :hudicek: M, in še sedaj je nimam. Sem misla da sem noseča, zmetala denar za CB bila na trnih kaj je z mano, zato sem šla k G na pregled. Dala sem vodo, ultrazvok mi je naredila, vse je OK M pa ni in ni. Pa tudi :roza: ni. Prej sem imela M dokaj redno, tako da ne vem kaj se dogaja. dala mi je dabroston, včeraj sem vzela zadnji dve, sedaj pa čakam, in čakam, če bo kaj. Peti dan začnem jet klomifen, prvi dan M pa se naročim na insemenacijo. Držite pesti, da se bo tokrat prijelo.


Pa pa pa vsem :)


Darja*

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nič jasno
13.9.2004 13:20:32   
billa
punce hvala za spodbudo...res bo treba imet še malo potrplenja in če ne pride :hudicek: v dveh dneh bom ponovila test.

Darja 58 dni? Uff...ta je pa huda...si kr predstavljam kako je bilo grozno čakanje. A prej si pa imela redno?

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nič jasno
13.9.2004 13:49:13   
tinkamiška
Billa,

zgelda, da sem v podobnih "težavah" kot ti. Ni M:hudicek: in tudi ni:modri:!
Zato sem danes šla do svoje G, pa me je sestra, ki nadomešča drugo sestro(tisto, s katero se ponavadi pogovarjam) in mi na moja vprašanja začela odgovarjat, kot da sem na kontracepcijskih in ne na klomifenu, sem bla čisto paf in se takoj naročila pri drugi G in sicer danes od 18.30. Bomo videli, kaj mi bo povedala.
In zdej spet čakam. Tudi jaz sem se zelo po tiho majčken veselila,ker ni bilo M:hudicek: in imam ponavadi točno na 30 dni. Eh, se tak bedasto počutim.
Bom povedala kako je bilo, ko pridem od G.

Držim pesti zate in za vse, ki čakate in za vse, ki imate težave, da bodo čimprej mimo!:angel::angel::angel:


Pa-pa,

Tinka

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nič jasno
13.9.2004 13:55:32   
billa
držim pesti, da bo pri ginekologu kaj lepega:bravo:

Komaj čakam, da pobegnem domov, ker sem tako čudno spala danes ponoči. Prav grozno:ups: 2x sem se zbudila in 2x isto sanjala ::modri:


(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nič jasno
13.9.2004 13:57:01   
tinkamiška
Joj, Billa, res držim pesti za:modri:!!!
Povej, kako bo, ko boš naredila test!!!:angel:

Tinka

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nič jasno
13.9.2004 14:03:36   
Urša76
jaz sem na skoraj istem kot ti billa. s to razliko, da bom jaz test naredila danes al pa jutri zjutraj. Jaz jo tudi nisem čakala v soboto in je na srečo tudi ni bilo. Enako v nedeljo. In danes tudi...

Tko da, moj nasvet zate je: počakaj še kak dan in test ponovi. Jaz bom naredila tako.

LP, Urša


(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nič jasno
13.9.2004 15:50:21   
billa
punce...lep popoldne, upam, da pridemo jutri nazaj polne lepih novic in :modri::roza: :bravo:

kako bi bilo to krasno9nebesa;)9nebesa;)

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?