|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:19:30   
dolenjka

Pa še moje vprašanje oz. prošnja za nasvet:
Moj se je po 25ih letih zakona ločil. Skupaj sva dve leti in se imava božansko. Seveda sva grešila:)- in se leto in pol "švercala", pred pol leta pa se je odselil (že prej sta se pogovorila in ugotovila, da je nabolje da gresta narazen). O meni ni nikomur razlagal ničesar, ker ni želel, da bi kdorkoli navajal mene za razlog (ker je bil zadnjih 5 let zakon le na papirju).
No, da pridem k bistvu: njegova bivša je zelo dobra z njegovo mamo in še vedno zelo pogosto hodi k njej, z njo v trgovino,....na kosilo k njej... .
Mama mu je takoj ko je izvedela kako stvari stojijo povedala par krepkih in adijo. Sedaj se nista ne slišala ne videla že pol leta, seveda pa je bivša še vedno v tesnih stikih z njo. In kaj zdaj?
No takole: septembra se poročiva in rada bi, da tudi ona pride na poroko. Spodobi se, da jo povabi, on pa zaradi svoje trme to namerava narediti po pošti oz. preko svojega brata!!!! Sem čist ven padla, ker se mi to ne zdi lepo in prav, sploh pa se ne spodobi in je po mojem mnenju čas da se pogovorita.
Kaj mi svetujete?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:25:35   
Anonimen
Vsedita se v avto, najavita se pri mami, pa jo obiščita. Mogoče pa še ni prepozno.

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:29:58   
dolenjka
A misliš da bi bilo pomatno, da se ji jaz pojavim kar na vratih? Ne vem, ne vem ...če je to najbolj pametno. Ima nekaj težav s srcem, da ne bom pol slučajno morilka...:zmeden2:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:31:58   
Anonimen
Ja no, kaj pa vem...mogoče bi ji bilo pa všeč, da te vidi...enkrat, pa če te potem sovraži ali pa ne, naj se odloči sama.

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:34:03   
piščanc
pokliči jo, saj verjamem da ni luštno, ampak najprej jo pokliči, se najavi, če gre njen sin s tabo OK, drugače pa sama

jaz sem stike s starši navezala nazaj za rojstni dan, smo bili skregani, ampak sem požla ponos in ju povabila na rd, zdaj so odnosi v mejah normale

če ima bodoča tašča v bližnji prihodnosti rd, ali tvoj :love:, je dobra priložnost za pobot

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:35:42   
CatJa
Po moje se pa spodobi, da te :love: pelje k svoji materi, ce se bo upiral, pa sama presodi, ali je pametno, da hodis sama tja ali ne. Nerodna situacija, verjamem, da ti ni vseeno, navsezadnje bo le tvoja tasca. Ce te zenska ne bo sprejela, te pac ne bo. Vsaka stvar rabi svoj cas. Navsezadnje je bila zdaj 25 let navajena svoje snahe in verjamem, da je bil pravi mali sok zanjo, ko je zvedela za novo situacijo.

Pa srecno! :rozica:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:35:50   
dory
ne pomoje bi blo najbols,da gresta osebno vabit...telefonski klici v takih delikatnih zadevah niso dobrodosli...in ce se bo kaj zgrazala,ko se bosta oglasila,bos vsaj vedla,da si nardila vse kar je blo v tvoji moci....

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:44:23   
dolenjka
Uf, koliko nasvetov in prijaznih besed! Hvala!
Ja, v soboto ima moj RD, ampak je sigurno ne bo hotel klicati (čeprav vsi ostali pridejo), lahko pa samo upam, da bo ona klicala njega (in požrla svoj ponos in trmo - sta si kar se tega tiče, precej podobna)! Drugače pa ima čez en mesec ona RD in morda takrat, samo za vabilo na poroko je pa to mal pozno, a ne? Pa še ne zdi se mi prav, da bi drugje izvedela, a ne??
Ma kva pa vem, dons bom mojda :love: šemal obdelala (na lep način) in upam, da ga uspem prepričati!

Hvala še enkrat in :rozica::rozica::rozica:za vse vas!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:45:53   
darjatimci
Oprosti,če ti moj odgovor ne bo všeč,jaz mislim,da te še ne bo sprejela to pa zato ker je v dobrih stikih s prejšno,mame se težko privadijo in popustijo bo treba več časa in počasi nič hitet,mislim,da bi jo moral sin počasi pripravit nate in vajino zvezo ne pa tako hitet s poroko,želim vama veliko sreče.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:45:55   
roberta

mah, to je njen problem, ce je "zaljubljena" v svojo bivso snaho... ce bi kaj spostovala svojega sina, bi mu prisluhnila kako in zakaj je tako kot je... ne pa da zdaj kuha neko zamero glede njegove bivše žene... joj...
skratka, glede poroke pa, ja jaz tudi mislim, da bi bilo lepo, da jo povabita in da to povabilo ni ravno preko pošte oz. kake tretje osebe. mogoce se najavita na kosilo ali kaj podobnega in ji lahko tam povesta... če pa vaju ne bo hotla sprejeti, se pa ne silita in imejta poroko brez nje... bolje to, kot pa da te nekdo grdo gleda, ker nisi njej/njemu povšeči.

roberta

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:47:04   
Anonimen
Ni panike, še drugič. Vzrok torej imata, ne oklevat, zgubit nimata kaj, kvečjemu pridobit.

Srečno, dolenjka.

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:53:26   
dolenjka

:)-

Zakaj bi bila jezna na katero izmed vas, saj sem sama postavila vprašanje?? Ne, ne, ni panike!

Kar se mene tiče je stvar taka: tašče ne rabim za vsako ceno, sploh pa ne, če me ne misli sprejeti. Želim pa, da je moj :love: srečen, konec koncev je to njegova mama, ena in edina! Vedno sta bila velika prijatelja, zato se mi zdi, da ga je vse skupaj zelo prizadelo (čeprav ne prizna, ker je samo moški, a ne:)).
Vem, da me ne bo kar objela in poljubčkala,pa skakala od veselja tut ne, ampak že zaradi sina in njegove sreče, bi pa lahko, a ne? Kaj pa vem, sej verjamem da ji ni lahko, ampak bojim se, da izgubljata dragoceni čas...življenje je itak prekratko...:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:58:19   
Erdbeere
Hm ne vem no...pri nas doma oz. mozeva stara mama ima tudi sina...pa se je ločil in ponovno poročil ...njegova bivša zena je ostala "doma" skoraj pri svoji tašči (imela sta svojo hišo zraven mamine) sine se je pa odselil....pa je mama čist lepo sprejela njegovo novo ženo...je pa res da je bil to zanjo velik šok....dobro se pa razume tudi z bivšo ženo..kako ne saj smo vendar sosedi ....želim vama veliko sreče....probajta se najavit...zgubiti nimata kaj...kvečjemu kaj lahko pridobita....pa rada se imejta

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 9:59:09   
Anonimen
Prav imajo vse..pojdi ti do nje,pa razčistite.
Se non va Maumeto alla montagnia,va montangia al Maumeto.
Star iatlijanski pregovor,mal težko dobesedno prevest..nekako takole.
Če ne gre Mohamed do gore,naj gre gora do Mohameda.
poskušaj razčistit sedaj,da ne bo prepozno,pa če je pametna ženska bo razumela.
Če ima tvoj kaj stikov z bivšo pa naj uplete še njo,da spametuje bivšo taščo.
Kako bi bilo lepo vsi v složnosti...Utopija??:zmeden:

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 10:07:56   
Gina
Ti ne moreš tega namesto svojega naredit. On mora. Ti lahko samo njega lepo počasi in nenasilno na to pripravljaš. Malo razmisli, kakšne vzroke mu lahko navedeš, da bodo njemu sprejemljivi. Ti ga bolje poznaš, pa bolje veš, kaj bi pri njem užgalo. Razloži mu, da je nesmiselno zamerit nekomu, ki je bolan, ki mu možgani ne delajo čisto ok, ker itak ne ve, kaj je narobe naredil. S tem muči samo sebe. Sicer je tipično moško, da kadar pridejo do problema, da se mu umaknejo in čakajo, da bo kdo drug rešil namesto njih (v tem primeru mama), oz. da se delajo, kot da problema ni ali pa da prevalijo celo krivdo na drugega. Trma pa ni nič drugega kot to, a ne. Tiho besnenje na druge, brez reševanja problema drugače, kot z nasiljem. Ampak tvoj si tudi ne zna pomagat, da ne bi tako reagiral. Naučen je bil tako, pa še karakterno je tak, torej mu spet lahko pomagaš samo ti, če si dovolj prebrisana, da boš to speljala na zelo "ženski" način. Če boš šla ti do mame, bo jezen še nate, ker nisi stala za njim, si ga v bistvu izdala na nek način. Si potegnila z mamo, zaradi lastnega ega. Ne mi reči, da je vse samo zaradi njegove sreče. Tudi tebi gre na živce, ker sta skregana, saj to je čisto človeško, pa sploh če nisi tip, ki bi se takole mulil.
Srečno!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 10:11:56   
Anonimen
Gina saj ni bilo rečeno,da gre sama oba naj gresta skupaj..saj bosta kmalu nova družina.

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 10:14:23   
dolenjka
Da se razumeva Gina, seveda mi ni vseeno in mi gre na živce, ampak jaz brez nje bom do smrti lahko brez panike shajala, on pa malo teže! Lepo si napisala in strinjam se s teboj, ker je vse čist tako in nič drugače, sem mu pa že mal namignila in se mi zdi, da je za hip celo delovalo. Zdaj bom ponovno poskušala, čisto nežno, brez pritiska in upam, da bo prijelo!

Hvala še enkrat, vsem!:rozica:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 10:27:32   
rija
Ker znajo biti moški neizmerno trmasti, je napredek že to, da jo povabi. Jaz si nebi delala problemov kako. Se boste meli že na poroki čaz zmenit. So ponavadi tam kakšni trenutki rezervirani za razno jokanje. Saj bo vse vredu!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 10:28:48   
darjatimci
Jaz pa še zmeraj mislim,da bi bilo stvari treba rešit pred poroko,če se le da,zakaj se vama tako mudi,mjemu ali tebi,problemi bodo samo še večji,če jih že sedaj ne rešita boš videla.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 10:32:55   
dolenjka
Mudi? Sej se nama ne mudi, samo želiva si potrditi ljubezen! V bistvu je bila njegova želja še večja kot moja, morda zaradi razlike v letih (20), se boji da bi mu ušla? Ne vem, vem samo to, da ga imam rajši kot v prvih tednih najine ljubezni in da sem vsak dan bolj zatreskana....:love::love: in da nikumur ne bom dovolila da nama skali srečo!
Se pa strinjah s teboj datjatimmci, stvari je treba rešiti pred poroko!

Lp

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 10:50:49   
darjatimci
No seveda moj žegen imata,ampak kar v boj,pa srečno,ti čisto verjamem,da se boji zate,če si toliko časa z njim poš pa še naprej,kajne?:sloncek:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 10:51:25   
zoya_
Dolenjka... ja poznam to zadevo. Moj se je tudi ločil in njegova bivša je takrat veselo trobezljala in udrihala čez mene pri sedaj že bivši tašči in posledica tega je, da se moj sploh ne razume s svojimi, pa da mene na smrt sovražijo, češ da sem razdrla srečno družino (ločila sta se še predno sva se midva spoznala).

Kaj bi storila na tvojem mestu? Tvoj naj se najavi pri vaših, gresta povabit, če bo kakršnakoli burna reakcija ali pa kakšni izpadi, se samo poberta in bosta pač brez njegovih staršev...

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 10:53:11   
Anonimen
Meglio soli che mal acompagniati!
Prevod:
raje sami,kot v slabi družbi!

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 10:54:56   
dolenjka
:bravo::bravo::bravo:punce!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Njegova mama in moja bodoča tašča....
7.7.2005 11:09:29   
Pia73
Ja, odločitev je na tvojem partnerju. Tudi jaz bi poskusila, da bi mamo povabila osebno, če pa se ne bi strinjal pa tudi prav. Vsak za svoje najbolje ve. Sama pa jaz ne bi šla tja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?