|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   No comment!
1.1.2008 20:41:58   
Noseckica
http://www.direkt.si/domov/crna_kronika/62067/

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: No comment!
1.1.2008 20:59:53   
Blueberry
user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: No comment!
1.1.2008 21:03:24   
biba 78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: No comment!
1.1.2008 21:08:43   
Seven*
Ne nasedajte glupemu direktu. Mogoce je bila zgodba cisto razumljiva in je pac bila mamica v soku. A se kdaj vprasate kako bi odreagirale, ce bi vam na WC-ju otrok padel dobesedno ven. Mogoce je bil ze mrtev. Vsake oci imajo svojega malarja. Vsak v stiski odreagira drugace. Direkt je pa itak mrhovinarski cajtng. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 3.1.2008 8:54:23 >


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: No comment!
1.1.2008 22:40:49   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Ne nasedajte glupemu direktu. .................................................................. Direkt je pa itak mrhovinarski cajtng.user posted image user posted image user posted image


Seven RR, kakorkoli že je, to se mi zdi neprimerno. 
 
user posted image
 
Pa brez zamere!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: No comment!
1.1.2008 23:24:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Ne nasedajte glupemu direktu. .................................................................. Direkt je pa itak mrhovinarski cajtng.user posted image user posted image user posted image


Seven RR, kakorkoli že je, to se mi zdi neprimerno. 
 
user posted image
 
Pa brez zamere!


Kaj je neprimerno? da reče direktu mrhovinarski cajtng?
ja no.. sej kej druga ne more rečt... če je pa res.

(odgovor članu Noseckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: No comment!
2.1.2008 9:05:51   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Ne nasedajte glupemu direktu. Mogoce je bila zgodba cisto razumljiva in je pac bila mamica v soku. A se kdaj vprasate kako bi odreagirale, ce bi vam na WC-ju otrok padel dobesedno ven. Mogoce je bil ze mrtev. Vsake oci imajo svojega malarja. Vsak v stiski odreagira drugace. Direkt je pa itak mrhovinarski cajtng.user posted image user posted image user posted image


Seven tukaj se pa popolnoma strinjam s tabo.Direkt je objavil že toliko laži da glava peče!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: No comment!
2.1.2008 10:57:25   
Noseckica
Uh, ste ene našpičene.......user posted image  
 
Še dobro, da obstajajo forumi....user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: No comment!
2.1.2008 13:13:29   
biba 78
No pa vam lahko povem, da je vse res, kar je bilo napisanega. Sem izvedla od nekoga, ki se na nek način ukvarja s takšini primeri in je definitivno res. Ja, drage moje, na žalost se tudi takšne stvari dogajajo.

Lp


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: No comment!
2.1.2008 13:42:20   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: biba 78

No pa vam lahko povem, da je vse res, kar je bilo napisanega. Sem izvedla od nekoga, ki se na nek način ukvarja s takšini primeri in je definitivno res. Ja, drage moje, na žalost se tudi takšne stvari dogajajo.

Lp



Ne ni vse res, še zdaleč ne.....itak, pa če že članek dobro prebereš vidiš, da nekaj ne štima

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: No comment!
2.1.2008 13:42:41   
Anonimen
Ja, se dogajajo. Moja znanka je tudi v Kranju v porodnišnici splavila na stranišču. Nosila je dvojčke in ji je eden umrl ter ga je telo izločilo. To je bilo, preden je prišla v porodnišnico. Potem so se ji tam trudili drugega obdržati, pa ni šlo. Ji je šlo na WC-ju naprej. Poleg tega, da je to grozno, ker ti pač umre otroček, se meni pa to res ne zdi nič takega, če gre na WC-ju vse skupaj naprej.
Če pa je bilo trupelce res v košu za smeti, pa bi komentirala tako, da človekl v šoku pača dela stvari, ki jih seveda sicer ne bi.
Ne vem, ampak meni se tole sploh ne zdi stvar, ki bi bila pa zdaj senzacionalna in "grozljiva". Se dogaja, ja, po moje niti ne tako redko.

(odgovor članu biba 78)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: No comment!
2.1.2008 16:26:34   
katra55
se strinjam s Splišni, verjetno je res boga punca splavila na WC-ju. Z enim razlogom je verjetno prišla na urgenco, samo zakaj so jo pustili čakat?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: No comment!
2.1.2008 18:37:50   
*tajda*
verjetno direkt tako napiše da se bolje prodaja,bolj je grozno bolj ljudje kupujejouser posted image  tud pred lipo v medvodah so pisali kaj vse naj bi se zgodilo....boge punce in starši,ja res nevem kako dolgo bo še obstajal ta časopis ker ga toliko ljudi toži.
Bogi ljudje ki se znajdejo v tem časopisu,ker jim  tako priredijo zgodbe samo da bi se več prodajalo.

še dobro da imam naročeno samo Delo ki so informacije veliko bolj resnične kot v direktuuser posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: No comment!
2.1.2008 20:03:55   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

se strinjam s Splišni, verjetno je res boga punca splavila na WC-ju. Z enim razlogom je verjetno prišla na urgenco, samo zakaj so jo pustili čakat?



mogče je res boga, samo ne samo to!!! kako je lahko hladnokrvno dojenčka kar v koš za smeti odvrgla???
normalni ženski bi se v taki situaciji mal zmešalo (bi ji bilo hudo za svojega otročička) ona pa ga je kar tako odvrgla in to v koš za smeti?!?! user posted image
saj pa so bile kar 3 ženske v wc-ju, ena od teh treh bi lahko trezno razmišljala in trupelce odnesla na primernejšo mesto!!!
kaj vse se dogajauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: No comment!
2.1.2008 20:49:41   
Ajvy
Zadnjič vam povem, da sploh ni bilo tako...ne verjamite vsem kar piše.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: No comment!
2.1.2008 21:03:30   
biba 78
Potem pa nam prosim razloži stvar, da bomo vedle resnico in ne bomo kar nekaj v tri dni pisale in debatirale. Kako pa si tako stoprocentna? Ali poznaš to punco, ali si morda zaposlena v kliničnem centru? Malo nam razloži no.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: No comment!
2.1.2008 21:10:27   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Zadnjič vam povem, da sploh ni bilo tako...ne verjamite vsem kar piše.....


Ja, tudi mene zanima.........da si bomo (končno!) na jasnem.
In da bomo lahko rekli, kakšne neresnice objavlja Direkt, ne? user posted image
Oh...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: No comment!
2.1.2008 21:28:21   
Afnica
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Zadnjič vam povem, da sploh ni bilo tako...ne verjamite vsem kar piše.....


Ima kakšne veze s tem??

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2246210

Kakorkoli že...naj počiva v miru! user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: No comment!
2.1.2008 21:46:15   
Ajvy
Ne, Afnica, to žal ni ista stvar...žal rečem, ker to pomeni enega angelčka več......seznanjena sem zelo podrobno s to zgodbo, če ji lahko tako rečem....
samo par faktičnih dejstev, potem pa ne bom več o tem govorila.....
deklica je bila mrtva, ni bila vržena v smeti, temveč v navalu panike položena tja....ženske niso brezglavo letale sem ter tja, temveč je ena iskala dohtarje za pomoč , druga je ostala ob punci.....poleg tega snežilka ni našla dojenčice, ker so jo dohterji vzeli......v glavnem vse so ene buče.....razen samega dogodka, ki je pretresel vse...še najbolj pa udeležene.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: No comment!
2.1.2008 22:03:18   
katra55
Ajvy hvala za pojasnilo, ker res ni treba obsojati ljudi zaradi neresnic ki jih piše Direkt.  Dete pa naj počiva v miru in sožalje mamici.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: No comment!
2.1.2008 22:34:51   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

deklica je bila mrtva, ni bila vržena v smeti, temveč v navalu panike položena tja....ženske niso brezglavo letale sem ter tja, temveč je ena iskala dohtarje za pomoč , druga je ostala ob punci.....poleg tega snežilka ni našla dojenčice, ker so jo dohterji vzeli......v glavnem vse so ene buče.....razen samega dogodka, ki je pretresel vse...še najbolj pa udeležene.....


Dojenčica R.I.P. user posted image , mamici pa iskreno sožalje.
 










Ajvy, moram ti pa povedat, da nisi nič kaj drugačne zgodbe povedala, kot je bila objavljena (pozorno preberi še 1x).
Razlikuje se le v tem, da ni snažilka našla dojenčice.......
O tem, da bi pa ženske brezglavo letale sem ter tja, pa jaz osebno nisem nikjer nič zasledila.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: No comment!
2.1.2008 22:41:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Ajvy, moram ti pa povedat, da nisi nič kaj drugačne zgodbe povedala, kot je bila objavljena (pozorno preberi še 1x).
Razlikuje se le v tem, da ni snažilka našla dojenčice.......
O tem, da bi pa ženske brezglavo letale sem ter tja, pa jaz osebno nisem nikjer nič zasledila.


A ne celotna zgodba v cajtngah temelji na tem dejstvu? In a ni celotno zgražanje ter obsojanje na tem (in še kakšnem) forumu... utemeljeno ravno na tem stavku?

Torej... je bistveno drugačna zgodba od Ajvy kot tista v cajtngu (mrhovinarskem).


(odgovor članu Noseckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: No comment!
2.1.2008 22:42:56   
biba 78
Ajvy hvala za pojasnilo. Tudi iz moje strani izrekam mamici in družini iskreno sožalje. 

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: No comment!
2.1.2008 23:03:10   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Ajvy, moram ti pa povedat, da nisi nič kaj drugačne zgodbe povedala, kot je bila objavljena (pozorno preberi še 1x).
Razlikuje se le v tem, da ni snažilka našla dojenčice.......
O tem, da bi pa ženske brezglavo letale sem ter tja, pa jaz osebno nisem nikjer nič zasledila.


A ne celotna zgodba v cajtngah temelji na tem dejstvu? In a ni celotno zgražanje ter obsojanje na tem (in še kakšnem) forumu... utemeljeno ravno na tem stavku?

Torej... je bistveno drugačna zgodba od Ajvy kot tista v cajtngu (mrhovinarskem).




Celotno zgražanje in obsojanje na tem forumu? Verjetno je to "letelo" samo na sandro85, ne?
Ali se ti zdi, da je še katera druga med nami obsojala in se zgražala?
 
 
Matovilcica, zgodba je preveč žalostna, da bi o njej razpravljala brez konca in kraja.......
z vsem dolžnim spoštovanjem do preminule deklice.
 
"Vsake oči pa imajo svojega malarja."
Lahko noč!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: No comment!
2.1.2008 23:07:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Celotno zgražanje in obsojanje na tem forumu? Verjetno je to "letelo" samo na sandro85, ne?
Ali se ti zdi, da je še katera druga med nami obsojala in se zgražala?
 
 
Matovilcica, zgodba je preveč žalostna, da bi o njej razpravljala brez konca in kraja.......
z vsem dolžnim spoštovanjem do preminule deklice.
 
"Vsake oči pa imajo svojega malarja."
Lahko noč!


Celotno zgražanje je letelo na vse kar sem o tem v današnjem dnevu prebrala kjerkoli na netu.

Z vsem dolžnim spoštovanjem... jaz nisem začela debate na to temo, ker mi je preveč žalostna in grozna, da bi o njen debatirala  na netu.
In če bi ti spoštovala mamico tegauser posted image , ne bi tega (mrhovinarsko) objavljala tu gor).

(odgovor članu Noseckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?